HYDE PARK
Like

Kaczyński wykorzystał CBA i usunął bawidamka Hofmana

22/11/2013
606 Wyświetlenia
1 Komentarze
6 minut czytania
Kaczyński wykorzystał CBA i usunął bawidamka Hofmana

Jarosław Kaczyński „ Pan Hofman przestanie być szefem regionu, przestanie być rzecznikiem i nie będzie czynnym członkiem partii, nie będzie też członkiem klubu „….”Z całą pewnością zostaną zastosowane najdalej idące, możliwe w świetle przepisów statutowych działania. Będziemy zważali na to, czy tego rodzaju standardy będą stosowane wobec pana ministra Sławomira Nowaka, który nadal jest szefem regionu „…(źródło ) „Według mediów podczas kontroli oświadczeń majątkowych posła PiS agenci CBA znaleźli wpływające na konto Hofmana kwoty niezgłoszone urzędowi skarbowemu. Według RMF FM może chodzić o transakcje na kwotę ok. 100 tys. zł. ‘….(źródło ) Wiktor Ferfecki „ Problemy z seksem na prawicy” ….„Afery obyczajowe są dla konserwatystów szczególnie trudne. I często źle rozgrywają je w mediach. „Józef Oleksy mówi, że na ostatnie […]

0


Jarosław Kaczyński „ Pan Hofman przestanie być szefem regionu, przestanie być rzecznikiem i nie będzie czynnym członkiem partii, nie będzie też członkiem klubu „….”Z całą pewnością zostaną zastosowane najdalej idące, możliwe w świetle przepisów statutowych działania. Będziemy zważali na to, czy tego rodzaju standardy będą stosowane wobec pana ministra Sławomira Nowaka, który nadal jest szefem regionu „…(źródło )

„Według mediów podczas kontroli oświadczeń majątkowych posła PiS agenci CBA znaleźli wpływające na konto Hofmana kwoty niezgłoszone urzędowi skarbowemu. Według RMF FM może chodzić o transakcje na kwotę ok. 100 tys. zł. ‘….(źródło )

Wiktor Ferfecki „ Problemy z seksem na prawicy” ….„Afery obyczajowe są dla konserwatystów szczególnie trudne. I często źle rozgrywają je w mediach. „Józef Oleksy mówi, że na ostatnie afery obyczajowe na prawicy patrzy z zaniepokojeniem. Jego zdaniem prawdziwy wysyp spraw tego typu jest jednak dopiero przed nami. – Na razie to tylko incydenty. Nasilenie nadchodzi zazwyczaj przed wyborami „…”.młody poseł PiS Mariusz Antoni Kamiński. Gdy pod koniec lutego ogłosił, że się rozwodzi, od razu dodał, że to dla niego trudna decyzja, a cały majątek zostawia żonie. „….”To dalszy ciąg sprawy, którą opisał „Wprost”. Zdaniem tygodnika „piękna i przebiegła” Ilona Klejnowska „omotała” Mariusza Łuszczka, byłego już pracownika Solidarnej Polski, by wydobywać od niego informacje. „…..”Artykuł o perypetiach uczuciowych Kurskiego chciał opublikować w styczniu tygodnik „Nie”. Publikację zablokował adwokat europosła. Przyniosło to efekt odwrotny od zamierzonego. O sprawie napisały największe portale i trafiła ona na pierwszą stronę tabloidu „Fakt”……”Najbardziej znanym przykładem są kłopoty byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który w styczniu 2009 roku ogłosił, że rozstaje się z żoną.Choć próbował otwarcie opowiedzieć o zmianach w swoim życiu, zgubiły go entuzjastyczne wypowiedzi o nowej narzeczonej, w których trudno było dopatrzyć się skruchy z powodu rozwodu.”…..”Kilka miesięcy później udzielenia informacji o szczegółach swojej sprawy rozwodowej odmówił tabloidom poseł PSL Eugeniusz Kłopotek. „…..Sprawa zaczęła się od wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział, że Dorn łamie reguły, wnioskując o zmniejszenie alimentów na rzecz dzieci z poprzedniego małżeństwa. Po stronie prezesa stanął Przemysław Gosiewski, jednak szybko się okazało, że sam nie jest przykładnym mężem i ojcem. – Coś we mnie pękło. Dłużej nie mogłam znieść tej hipokryzji – powiedziała „Super Expressowi” jego była żona Małgorzata Gosiewska, obecnie posłanka PiS. Zarzuciła mu, że nie interesuje się synem z pierwszego małżeństwa. Oświadczenie do mediów wysłała też żona Dorna.”. ….(więcej )

Braun błyskotliwie wyraził przekonanie ,że oligarchia II Komuny szykuje Nowy Okrągły Stół , i że część ludzi z Obozu Patriotycznego , czyli de facto ludzi Kaczyńskiego aż przebiera nogami aby przy takim Nowym Okrągłym Stole usiąść. „…(więcej)

—–
Mój komentarz

Kaczyński miał farta. W końcu rękami CBA pozbył się rzecznika, który bardziej przypominał bawidamka i małego cwaniaczka politycznego, co to z każdym się zna , do każdego mówi po imieniu , który nie ma żadnych politycznych wrogów . W czasie, kiedy Polacy potrzebują wyrazistego przywództwa, polityków ,którzy z wrogami będą rozmawiać twardo, tak jak Mariusz Kamiński ( CBA ) , Macierewicz , Pęk , czy Brodziński , Hofman był anachronizmem , zagubioną laleczką Barbie , która nie bardzo się orientuje po jakiej znajduje się stronie

Tusk przeliczył się nie doceniając Kaczyńskiego, który prowadzi coraz twardsza i bardziej przemyślana politykę kadrową .

„Nie ma szans na powrót Adama Bielana do PiS – powiedział w tygodniku „wSieci” Jarosław Kaczyński, tłumacząc, że „jego rola w przegranej w 2007 roku kampanii, sposób, w jaki zabieg o powrót do nas, a także inne okoliczności powodują, że Bielan jest na rękę wielu środowiskom nam nieprzychylnym” ….( źródło )

Ciekawe kogo Kaczyński mianuje nowym rzecznikiem ?

video China Successfully Flies STEALTH DRONE For The First Time!

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758