Bez kategorii
Like

KACZOR GUZY SIEMIANOWICE

04/04/2012
545 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Tygodnik blogerski na papierze uruchomił niedawno swój portal blogopinia24.pl, gdzie materiał z odnośnikami do Siemianowickich kretynizmów zawieszono w sieci.

0


Jak poinformował na swoich łamach tygodnik blogerów "Gazeta Warszawska" (w regionalnym wydaniu "Śląska Gazeta" nr 13) w Siemianowicach ma powstać inwestycja ośmieszająca śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 Mieszkańcy – zwykli, wrażliwi ludzie – są oburzeni, ale to bastion "wojskówki", znany z zakładów zbrojeniowych i afer związanych z wojskiem i handlem omijającym rozmaite ambarga; miasto, które z komuny do postkomuny weszło płynnie nie odkurzając nawet specjalnie gąsiennic ideologicznych (np. do dziś chlubnie trzyma nazwy ulic niechlubnych najeźdźców z Kremla). Opancerzone komusze i postkomusze władze w ratuszu mają się, zwłaszcza teraz, pod rządami neoPOlszewii, komfortowo, z tym że – jak podaje "Gazeta" – ten akurat pomysł lżenia Kaczyńskich podsunęła regionalna watażka Palikmiota z – ongiś – Biłgoraja.

 

patrz: http://www.blogopinia24.pl/polityka/146-kaczor-i-guzy

 

Inne zapisy autora:

0

Zygmunt Korus

Od 1982 r. były dziennikarz, w PRL opozycjonista od 1968 r. represjonowany, odznaczony w 2008 r. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez śp. PREZYDENTA L. Kaczyńskiego z rekomendacji śp. PREZESA IPN J. Kurtyki.

30 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758