Bez kategorii
Like

Już za tydzień kolejne łódzkie spotkanie OB-CIACHowiczów!

08/07/2011
230 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Wielkimi krokami zbliża się pierwsze wakacyjne spotkanie łódzkiego OB-CIACHu, na które serdecznie zapraszam Wszystkich Czytelników OB-CIACHowych gazet! (wraz z gazetami rzecz jasna!).

0


Mam nadzieję, że sezon urlopowy nie sprawi, iż nie dopisze nam frekwencja!

Przypominam, że trwa zbiórka pieniędzy na zakup jesienią (po wakacjach) kwiatów na groby tragicznie zmarłych łodzian – ś.p. Joanny Agackiej-Indeckiejoraz ś.p. Marka Rosiaka. Pamiętajmy, że „w pamięci jest siła zaklęta…”! Będziemy zbierać fundusze na obu wakacyjnych spotkaniach – tj. w lipcu i sierpniu,zaś nasze „uroczystości” związane z upamiętnieniem tragicznie zmarłych łodzian będę miały miejsce jesienią. Czas wakacyjnych spotkań to okazja do uzgodnienia szczegółów!

W programie lipcowego OB-CIACHu przewidziano także poezje pana Wojciecha Wencla. Zachęcam do zapoznania się z twórczością tego poety!:) Uwierzcie, że można się wzruszyć… Naprawdę warto!:)

Oczywiście zachęcam Wszystkich do wykazania się pomysłowością, kreatywnością w organizowaniu naszego lipcowego spotkania! Każdy pomysł jest dobry i godny uwagi.

Pozostając przy temacie wakacji, spieszę również donieść, dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli, iż Intuicja (czyli matka-założycielka OB-CIACHu!:)) już wkrótce tj. na lipcowym warszawskim spotkaniu zainauguruje konkurs fotograficzny pt.: „OB-CIACH dookoła świata”. Przez okres wakacji robimy zdjęcia (z gazetami oczywiście!:)) w miejscach, do których się udajemy, wszędzie tam, gdzie nas wiatr poniesie i los rzuci;) Zdjęcia następnie należy wkleić na blogu Intuicji albo przesłać Jej na adres mailowy: intuicjablog@interia.pl Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku, zaś zwycięzca otrzyma nalewkę domowego wyrobu:D (tutaj informacja: http://niepoprawni.pl/blog/1627/ob-ciach-w-lipcu-nie-tylko-na-forum-europejskim )

Jednocześnie chcę przypomnieć, iż spotykamy się w sobotę za tydzień, tj. 16-ego lipca, w samiuśkie południe, na Rynku Manufaktury!Gromadzimy się na ławeczkach – w okolicy „pucybuta”, rozsiadamy się i rozkładamy naszą OB-CIACHową prasę, zaczytując się z nieukrywanym zainteresowaniem i prawdziwą przyjemnością! Prosiłabym Wszystkich przybywających, aby trwali na posterunku w pozycji „bojowej” (opisanej wyżej) przez co najmniej pół godziny, czyli do 12:30… Siedzimy, zajmując liczne ławeczki (a nie jedną – tę samą wszyscy!) albo spacerujemy – pochłonięci lekturą OB-CIACHowych gazet:) Proponuję, byśmy dopiero po tym czasie zgromadzili się wszyscy razem, bliżej siebie i zaczęli nasze comiesięczne dyskutowanie i omawianie różnych ważnych OB-CIACHowych spraw.

Na zakończenie wspomnę jeszcze tylko, bo może nie wszyscy wiedzą, iż powołana do życia została już w pełni oficjalnie i formalnie Fundacja „Kocham OB-CIACH”,wszystkich sympatyków i OB-CIACHo-entuzjastów proszę serdecznie o zasilenie konta Fundacji, każda złotówka się liczy, każda złotówka się przyda i z pewnością, każda złotówka zostanie wykorzystana na słuszne cele! Poniżej podaję dane Fundacji (które można zawsze znaleźć u Intuicji).

 

Fundacja Kocham OB-CIACH , ul. Belgradzka 10/115 02-793 Warszawa

PKO BP 31 1020 1013 0000 0402 0248 7486

SWIFT (BIC) BPKOPLPW PL 31 1020 1013 0000 0402 0248 7486

dopisek: na cele statutowe i administracyjne

Inne zapisy autora:

0

Avatar
izavel

Fladry charakteryzuja sie asymetria budowy ciala.Prawa strona ciala skierowana ku górze,lewa skierowana w dól.Ich lewe oko przemieszczone jest na prawa strone glowy.Znacznie przesunieta ku prawej stronie jest lewa pletwa piersiowa.

12 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816