Bez kategorii
Like

Już wkrótce Pinokio prezydentem RP?

25/12/2011
448 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

nie wiadomo, czy na Nowy Rok nie będzie Polską rządzić Pinokio!

0


Informacja prasowa z żydowskich obrzędów religijnych w pałacu prezydenckim: "W piątek w Belwederze zapłonęła czwarta świeca chanukowa. W uroczystości udział wzięli Pierwsza Dama Anna Komorowska, Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski oraz ministrowie KPRP. Społeczność żydowską reprezentowali m.in. przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP Piotr Kadlcik, Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich, rabin Stas Wojciechowicz i rabin Szalom Ber Stambler. Świece chanukowe zapaliła Anna Komorowska. Gości w imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego, który jest chory, powitał szef jego kancelarii."

Ważne jest ostatnie zdanie!

Skoro prezydent jest chory tak bardzo, że nie może spełniać obowiązków to… urząd powinien objąć MARSZAŁEK SEJMU! Jak widać, nie poprawia mu się więc nie wiadomo, czy na Nowy Rok nie będzie nami rządzić ten damski Pinokio, Ewa Kopacz!

To kobieta, która "widziała" na własne oczy niewidzialne rzeczy, czyli po prostu ordynarnie okłamała Polaków (co najmniej dwa razy) przy okazji katastrofy smoleńskiej.Ktoś, kto kłamie obywatelom w obliczu śmierci ich Prezydenta i tylu notabli jest g… wartym politykiem. To zwykły sprzedawca aut ze szrota i manipulant. No, ale jak widać, jak najbardziej nadaje się na prezydenta PRL Bis.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

0

Muni

Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest wiecej

102 publikacje
18 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758