WARTOŚCI
Like

Już wiadomo dlaczego Farmer atakuje zarząd Elewarru

25/11/2019
1108 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jakakolwiek współpraca z Farmerem ze strony Elewarr zakończyła się wraz z przyjściem nowego prezesa Daniela Alain Korony (powołany w listopadzie 2018 r.). Chyba już nikogo nie dziwią systematyczne ataki tego portalu na nowego prezesa, a szerzej na aktualny zarząd spółki. 

0


Jak informują Wiadomości Bieżące na Salonie24.pl:

Spółka Elewarr wydała komunikat dotyczący absurdalnych ataków redaktorki portalu Farmer na Elewarr. Szczególnie interesujące wydaje się wątek „fachowca” za prezesury Bogdana Drechny, zatrudnionego na zlecenie od listopada 2017r. do 30 listopada 2018 r. w zakresie prognozowania cen zbóż i rzepaku, który równolegle jako jeden z redaktorów publikował (i aktualnie również) swoje analizy (i artykuły) w Farmerze.

Jak informuje komunikat – Wszyscy pracownicy działu obrotu Centrali Spółki byli pod negatywnym wrażeniem twierdzeń tego „fachowca”, który prognozował ceny rzepaku w 2018r. na kwotę powyżej 2000 zł/tonę, a cenę żyta w okresie zimowo-wiosennym 2018/2019 na kwotę 900 zł/tonę. Dziś wszyscy wiedzą, że wówczas było to nie realne, i jak do tej pory cena rzepaku i żyta nie osiągnęła takiego poziomu. 

Jakakolwiek współpraca z ww. „fachowcem” i z Farmerem ze strony Elewarr zakończyła się wraz z przyjściem nowego prezesa Daniela Alain Korony (powołany w listopadzie 2018 r.). Chyba już nikogo nie dziwią systematyczne ataki tego portalu na nowego prezesa, a szerzej na aktualny zarząd spółki. 

Cały komunikat na stronie: http://www.elewarr.com.pl/aktualnosci-2/884-stanowisko-elewarr-sp-z-o-o-w-zwiazku-z-publikacjami-red-m-pokory-kalinowskiej-w-farmer.html

Inne zapisy autora:

0

Avatar
sprzeciw21

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758