POLSKA
Like

Już 500 używanych aut z VWFS STORE trafiło do klientów

05/10/2021
300 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

W ciągu 6 miesięcy od uruchomienia w Warszawie salonu Volkswagen Financial Services STORE oraz jego platformy online, już 500 klientów kupiło swój nowy używany samochód.   Jedyny na świecie salon sprzedaży samochodów używanych pod własną marką Volkswagen Financial Services STORE został otwarty w marcu 2021 r. w Warszawie. W ofercie salonu dominują poleasingowe pojazdy z Grupy Volkswagen (marki: Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT oraz Porsche). – Wszystkie samochody z naszej oferty są sprawdzone pod względem technicznym, z pewną historią (w tym serwisową w ASO), gwarantowanym przebiegiem i roczną gwarancją. A każdy samochód można kupić z korzystnym finansowaniem. – podkreśla Jakub Rosłon, manager salonu VWFS STORE.   Klienci indywidualni mogą sfinansować swoje wymarzone auto jednym z kredytów: gotówkowym, klasycznym lub kredytem z […]

0


W ciągu 6 miesięcy od uruchomienia w Warszawie salonu Volkswagen Financial Services STORE oraz jego platformy online, już 500 klientów kupiło swój nowy używany samochód.

 

Jedyny na świecie salon sprzedaży samochodów używanych pod własną marką Volkswagen Financial Services STORE został otwarty w marcu 2021 r. w Warszawie.

W ofercie salonu dominują poleasingowe pojazdy z Grupy Volkswagen (marki: Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT oraz Porsche). – Wszystkie samochody z naszej oferty są sprawdzone pod względem technicznym, z pewną historią (w tym serwisową w ASO), gwarantowanym przebiegiem i roczną gwarancją. A każdy samochód można kupić z korzystnym finansowaniem. – podkreśla Jakub Rosłon, manager salonu VWFS STORE.

 

Klienci indywidualni mogą sfinansować swoje wymarzone auto jednym z kredytów: gotówkowym, klasycznym lub kredytem z niskimi ratami i możliwością zwrotu auta na koniec umowy. Korzyści z leasingu klasycznego lub z niskimi ratami z pewnością docenią firmy.

 

– Pięćsetnym samochodem sprzedanym w VWFS STORE jest SKODA Octavia z 2018 r., z przebiegiem 53 tys. km, silnikiem 1,6 TDI i w wersji wyposażenia Ambition. Auto zostało zakupione w leasingu, z ubezpieczeniem, otrzymało także dodatkową gwarancję na 12 miesięcy, jak każde auto z naszego salonu. – wymienia Jakub Rosłon z Volkswagen Financial Services STORE.

 

Rynkowe zawirowania sprawiają, że sprzedaż samochodów używanych przeżywa rozkwit. Kupują je i osoby prywatne, i firmy, a wyjątkowo szybko sprzedają się egzemplarze sprawdzone i z pewną dokumentacją, takie jak w poleasingowej ofercie Volkswagen Financial Services STORE. Są to auta młode, maksymalnie 5-letnie, a wiele z nich ma zaskakująco niski przebieg.

 

Średni przebieg sprzedawanego w VWFS STORE samochodu to 73.500 km, przeciętny wiek – 4 lata. Liderem sprzedaży wśród modeli jest SKODA Octavia, z wyraźną przewagą nad drugą SKODĄ Superb i tuż za nią Volkswagenem Passatem.

0

Sławek

48 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758