HYDE PARK
Like

JKM dawno już zaliczył u mnie czerwoną kartkę, ale dzisiaj…

01/07/2013
1065 Wyświetlenia
34 Komentarze
1 minut czytania
JKM dawno już zaliczył u mnie czerwoną kartkę, ale dzisiaj…

1. W 1997 roku zorganizowałem dla JKM akcję propagandową w wyborach prezydenckich, we Wrzeszczu osiągnął najlepszy wynik. 2. Gdzieś tak w 2001 roku dowiedziałem się o skurwieniu JKM – zarabiał judaszowe srebrniki w urbanowym “NIE”. 3. Od tego momentu mam go za cwela. 4. Dzisiaj żydokomuna robi rejwach w związku z wypowiedzią JKM na temat Hitlera (nie cytuję, pełno tego wszędzie). 5. Zmuszony jestem częściowo przyznać rację dla JKM: – faktycznie dzisiejsze polskojęzyczne sądy uniewinniłyby każdego, nawet Hitlera, pod warunkiem otrzymania stosownego rozkazu – faktycznie Hitler kombinował wyeksmitować Żydów na Madagaskar, niestety nie zdobył floty angielskiej i francuskiej, zatem nie miał czym przewozić starozakonnych – faktycznie akcją eksterminacji Żydów kierowali Żydzi ulokowani we władzach Rzeszy z Eichmannem na czele (JKM […]

0


1. W 1997 roku zorganizowałem dla JKM akcję propagandową w wyborach prezydenckich, we Wrzeszczu osiągnął najlepszy wynik.
2. Gdzieś tak w 2001 roku dowiedziałem się o skurwieniu JKM – zarabiał judaszowe srebrniki w urbanowym “NIE”.
3. Od tego momentu mam go za cwela.
4. Dzisiaj żydokomuna robi rejwach w związku z wypowiedzią JKM na temat Hitlera (nie cytuję, pełno tego wszędzie).
5. Zmuszony jestem częściowo przyznać rację dla JKM:
– faktycznie dzisiejsze polskojęzyczne sądy uniewinniłyby każdego, nawet Hitlera, pod warunkiem otrzymania stosownego rozkazu
– faktycznie Hitler kombinował wyeksmitować Żydów na Madagaskar, niestety nie zdobył floty angielskiej i francuskiej, zatem nie miał czym przewozić starozakonnych
– faktycznie akcją eksterminacji Żydów kierowali Żydzi ulokowani we władzach Rzeszy z Eichmannem na czele (JKM wie o czym mówi…)
– faktycznie przyznaję rację dla JKM stawiającego Hitlera na równi z naszymi aktualnymi oprawcami
6. Właśnie to porównanie do Hitlera wszystkich kurew rządzących Polską i szkodzących Polsce po 1939 roku jest powodem takiego jazgotu polskojęzycznych mediów.
7. Cieszy mnie zniknięcie JKM z 3obiegu.pl

Inne zapisy autora:

0

Rusticulus
Rusticulus

10 publikacje
228 komentarze
 

34 komentarz

 1. Jeżeli “cwel” oznacza pewną częsć ciała to się zgadzam.

  0
 2. JKM jest człowiekiem inteligentnym, ale czasami pieprzy jak niezdrowa d…a. Polityk powinien być psychologiem, ekonomistą, analitykiem i historykiem, potrafiącym znaleźć na podstawie siły ekonomicznej kraju własciwy balans w polityce między stojącymi na przeciwległych biegunach altruistami i psychopatami , po odsianiu większosci karierowiczów. Wydaje mi się jednak, że jest on zwykłym oportunistą z pewnym odchyleniem psychopatycznym.
  Argumenty, którymi wali na odlew, są proste jak konstrukcja cepa i czasami nadają się do dyskusji jak młotek do naprawy zegarka.

  0
 3. Właśnie dlatego jego argumentów się wszyscy boją. Są proste i wymagają prostych odpowiedzi, a w takich kłamstwa nie da się ukryć ani zboczyć z tematu.
  Porównaj jego pytania i żurnalistów a sam złapiesz różnicę.
  Facet jest logiczny do bólu a wnioski proste i jasne a przez to kompromitujące “polityków”.

  0
 4. Korwin się pogrąża, na fb napisał tak: Dziwne: ludzie nie czytają, co napisałem – kierują się nagłówkami. A ja napisałem, że Hitler był mordercą, że powinien zostać powieszony na podstawie Kodeksu Karnego III Rzeszy np. za mordowanie Polaków – ale akurat w/s Holokaustu nie ma żadnego dowodu (ani nawet cienia przesłanki!) że Hitler o konferencji w Wansee wiedział i ją aprobował. jak ktoś słyszał o takim dowodzie – niech goi pokaże!

  To ja mu odpowiedziałem:
  Rozumiem, Król był dobry, tylko Ci źli ministrowie. A szanowny JKM zeznania Eichmanna czytał? Jak można myśleć że konferencja w Wansee była przyczyną holocaustu? To był wykonawczy skutek polityki antysemickie i międzynarodowej samego Hitlera, mający głownie na celu organizację holocaustu i uwikłanie w to wiele osób. Heydrich pisał wprost że celem konferencji nie jest podejmowanie decyzji ale omówienie tego, jak zrealizować rozkazy Hitlera. Jeśli JKM uważa, że Wansee mogło się odbyć bez wiedzy i zgody Hitlera, a na dodatek jeszcze bez jego zgody i wiedzy uruchomiono cały mechanizm deportacyjny oraz fabryki śmierci, to jest idiotą. Prawdziwe przyczyny holocaustu i udział Hitlera omówiłem tutaj https://3obieg.pl/zydzi-z-hitlerem-wywolali-holokaust

  0
  • Zgadzam się z Redaktorem Tomaszem i uznaję wartość archiwalnego artykułu. Drobne uzupełnienie – autor przedstawia polityczne (może mesjanistyczne) przyczyny i cele wywołania holokaustu przez finansjerę żydowską. Był jeszcze jeden powód – bankierzy żydowscy cierpieli niewymownie będąc zmuszonymi finansować biedotę żydowską w międzywojennej Europie Środkowej i Wschodniej. A były to czasy przed łódzkim Żydkiem Grynszpanem i wysyłane pieniądze były PRAWDZIWE, zatem rozumiemy ból i udrękę żydowskich kacyków marnotrawiących złoto na ziomków bumelantów. W Nowym Jorku i w Londynie wydano wyrok na żydowską hołotę. Jak dzisiaj widzimy geszeft udał się.

   0
  • Panie Tomaszu, wpisuje się Pan, być może bezwiednie, w politykę historyczną, starannie realizowana przez Niemcy od czasu zakończenia IIWŚ. Polega ona na stopniowym zdejmowaniu winy z Niemców i przerzucanie ich na “hitlerowców i Hitlera” oraz ofiary IIWŚ.
   Adolf Hitler zdobył władze w sposób legalny, w wyborach powszechnych. Stanowisko kanclerza zostało mu powierzone zgodnie z prawem Niemiec. Polityka czystości rasowej nie była polityka Hitlera, tylko polityką państwa Niemieckiego. Zagładę Żydów prowadzili urzędnicy państwowi i starannie rozliczali się z postępów w realizacji państwowych działań. Do dziś wielu z nim płaci państwo Niemieckie emerytury. Zatem w świetle ówczesnego prawa p. Adolf Hitler nie złamał niemieckiego prawa i jak słusznie mówi JKM, został by uniewinniony od tego zarzutu.
   Natomiast zagadnienie, czy polityka czystości rasowej jest zła czy dobra, to zupełnie inna historia.
   Jak widać z wypowiedzi naszych choćby polityków, ma się całkiem dobrze.

   WW

   0
   • Co za bzdury (przy całym szacunku dla osoby). Polityka historyczna Niemiec to zrzucanie odpowiedzialności na Polaków, tak by uchronić się o roszczeń i żydom przypodobać.. Gdy udowadniamy odpowiedzialność Niemców oraz pomocniczność żydów w eksterminowaniu własnego narodu (co trzeba pisać bo tak było) to stajemy w obronie naszego narodu, nie tylko blokujemy wszelakie roszczenia względem nas ale także otwieramy względem Niemców.

    To że Hitler był wybrany demokratycznie (zresztą także głosami komunistów z Kominternu by wyeliminować socjaldemokratów) tylko pogorsza sytuację Niemców. Jeśli Korwin broni Hitlera, to broni demokracji i twierdzi: Niemcy wybrali nienajgorszego przywódcę, mieli tylko pecha, że w jego otoczeniu byli sukinsyni ludobójcy.

    To coś jak uwaga Ziemkiewicza do Moniki Jaruzelskiej, że jej ojciec mógł być prywatnie dobrym człowiekiem ale no te…. okoliczności.

    0
 5. Chwała Bogu, że inni politycy nie zachowują się jak Korwin! Mówią tylko jasną i nie zawiłą prawdę i nie dają się na niczym przyłapać. Dzięki temu można Korwinem z powodzeniem straszyć dzieci, młodzież i ćwierć inteligentów, bo tak nie byłoby kim. Nawet Szczawiowo-Mirabelkowy nie może się z nim równać!

  0
 6. Myślę że Korwin osiągnął sukces bo dużo na jego temat dyskutujecie! I dziwnie długo się trzyma w tym politycznym świecie! Samobójstwa nie popełnił, twardy punkt widzenia posiada którego nie znam bo i i po co! Nad wyraz skuteczny PR temu panu robicie!- pozdrawiam

  0
  • Rozpacz ogarnia czytając komentarze Pani Waluś (gdzieś już było kiedyś głośno o tym nazwisku???)! Owa dama nie zna poglądów JKM i znać nie chce, bo i po co… Ale wtrąca swoje uwagi na zasadzie owczego pędu gawiedzi manipulowanej telewizornią.
   Owóż Droga Pani JKM ma bardzo sensowne idee, a główna jest taka – MOJE pieniądze w MOJEJ kieszeni, a tzw. władza niech odpi…… się od nas raz na zawsze. A to, że JKM jako człowiek skundlił się, jest rezultatem jego żydowskiej natury – nie wie (jak każdy Żyd) co to honor, liczy się geszeft.

   0
   • Mylisz się, komentarze osób z offu zawsze są interesujące. Wiekszość bowiem jest z offu i ta większość decyduje. Nie tacy koszmarnie zorientowani i z wyrobionym zdaniem jak Ty. Dlatego Katarzynę warto czytać.

    Zobacz co wynika z tego zdania, nie wiadomo o co mu chodzi ale wiadomo, że trefniś z parciem na szkło. Szołmen.

    0
    • Uwielbiam Cię! Dziękuję że mnie bronisz cała złość mi już przeszła..
     Dla mnie jesteś100% prawdziwym facetem, bardzo mądrym i niesamowicie odważnym! i jeszcze jedno uwielbiam twoje zdjęcie w kapeluszu z cygarem jest po prostu ludzkie i z jajem……….

     0
    • I made this last night for dinner and it was very finllig. I added a couple spices to meet my hubby’s taste bud needs and he liked, so we are golden! Thanks for sharing it.

     0
  • No masz rację, napisałem że mu chodziło by się gadało, pisało i by go zapraszano. Osobisty sukces kosztem prawicy. Lansik. Niech portki zdejmie, będzie jeszcze bardziej na językach.

   0
   • Szanowny Panie Tomaszu!
    Czyli gdyby jakoś Korwin-Mikkego uziemić, to zaraz prawica ruszyłaby do przodu!?
    16 lat temu zapisalem się do UPR (Unii Polityki Realnej) i od działaczy słyszałem przez ten cały czas powyższy motyw. I parę lat temu udało się wywalić Korwin-Mikkego i na dodatek Michalkiewicza z UPR i partia poszybowała, ale w …..dół. Z 2-3% na 0,2%( w porywach). Oczywiście ci działacze, którzy mieli parcie na karierę (żłób) szybko orientowali się, że żadna partia prawicowo konserwatywna, a tym bardziej UPR do władzy nie zostanie dopuszczona i jak Pitera, czy Wippler poszli robić karierę gdzie indziej. Narzekanie na Mikkego, że podkłada innym prawicowym politykom nogi nie badzo ma sens.
    Janusz Żurek

    0
    • A tak á propos porad dla prawicy, to przypomniało mi się coś co przeczytałem chyba jakiś czas temu u Łysiaka. Otóż na jakiejś konferencji na temat Kościół Katolicki, a postęp, czy coś w tym rodzaju, mówcy doradzali co powinno się zrobić dla poprawy sytuacji w Kościele. Postulaty były mniej więcej następujące: ożenić księży, znieść spowiedź indywidualną, znieść posty, znieść obowiązek uczestniczenia we mszy, skrócić liturgię, zdemokratyzować wybory proboszczów, biskupów, nie straszyć piekłem, itd itp. Na zakończenie zabrał głos zaproszony pastor i powiedział: “My właśnie te wszystkie postulaty urzeczywistniliśmy w naszych zborach i kościołach, ale u nas stoją one puste, a u Was świątynie wypełniają wierni”. Więc może ostrożnie z tymi “postępowymi” poradami dla prawicy?
     Janusz Żurek

     0
     • Szukam Panie Januszu wzmiankowanej PRAWICY i nie znajduję. Odwiedziłem byłem w ostatnich latach kilka “komitetów” partyjnych niby prawicowych – od ekipy Marka Jurka przez egzotyczne pokroju LOS do ostatniego kongresu Ruchu Narodowego. Z przykrością stwierdzam – PRAWICY nie widać. Wszyscy poznani “działacze” marzą o jednym – przekroczyć w wyborach 3% i załapać się na KASĘ z budżetu Polski. A szczytem marzeń jest posada w Brukseli. Szukam dalej… Pozdrawiam z Kaszub!

      0
     • Ja uważam odwrotnie. Wywalić na śmietnik ten cały nowy katechizm, ten cały ekumenizm, wrócić do Mszy Trydenckiej i tajemnicy.

      Zadaj sobie pytanie: czy prawicy wolnościowej jest w Polsce tylko 2,5% że więcej za nią nie głosuje, czy po prostu nie chcą byc z kimś kojarzeni? A potem zadaj pytanie: dlaczego?

      0
     • I love this. I think avocado is great and eggs. Both tgnihs I like to eat to try be healthy but am always looking for new ways to use the healthy foods, particularly avocado because I’m never too sure what to do with it.

      0
    • Nie wiem, ale zdecydowanie nam nie pomaga.

     0
     • Oczywiście Panie Tomaszu, każdy ma prawo do wlasnych poglądów. Ja Korwina-Mikke cenię za to, że ich nie zmienia w zależności od koniunktury i jest konserwatystą (nie jest “postępowy” jak paraliż niszczący obecnie Kociół Katolicki). Cenię go za obronę zasad kapitalizmu i wolności w granicach mądrego i prostego prawa. Gdy go zabraknie też nie będę chodził na wybory z przyczyn wyłuszczonych tu dokladnie przez “proleta”.
      Janusz Żurek

      0
     • Szanowny Panie Tomaszu! A czy inni mu pomagają, czy raczej nie?
      Obawiam się, że jak już JKM zniknie z polityki, to wcale inne prawicowe “orły” nie wzlecą wysoko, no chyba żeby “razwiedce”,jak mawia Michalkiewicz, coś się nagle odmieniło.
      Janusz Żurek

      0
     • Mówimy o dwóch różnych sprawach. Tak jak napisałem JKM dzięki nietuzinkowym poglądom jest publicystą doskonałym, otwiera wiele umysłów a wiele problemów od niego własnie staje się elementem dyskusji publicznej. Tak było w sprawie paraolimpijczyków, którzy są mu do dziś niezmiernie wdzięczni za zwrócenie na nich uwagi najwiekszych stacji TV (jeśli Korwin napisał, że są nieestetyczni to wszystkie TV własnie pokazały paraolimpiadę;-). Natomiast to co świetne dla publicystyki i mediów może byc grobem dla polityka. To inne światy. Korwin tak działając medialnie robi szum ale zakopał na lata mozliwości prawicy wolnosciowej dostania się do parlamentu.

      0
   • Od 20 lat niezliczona ilość ludzi na imprezach prywatkach w listach, blogach itp. udziela Korwinowi ( nawet zaocznie) rad jak pokonać SMOKA. Wszyscy mają fajne i mądre rady i wiedzą co ON pieprzy oraz CO i JAK by zrobili gdyby byli na jego miejscu żeby się udało. Wiedzą też że on tego TAK nie robi bo ma parcie na szkło na szpalty… niech każdy sobie wymyśli na co jeszcze ma parcie ( może pęcherz:). Tylko nie wiadomo czemu skoro wszyscy tak świetnie wiedzą jak zostać premierem czemu tego sami nie robią?? Że co że premier za mało zarabia, albo ma za słabo w życiu??? Za dużo roboty ma premier czy oso chodzi?? Proszę bardzo Korwin w 8 miesięcy stworzył partię i wystawił ją do sejmu i gdyby nie mega przekręt SUPER SĘDZIÓW to może ze szkodą dla palikociarni by się dostał. Teraz jest więcej czasu więc w zasadzie nie powinno być problemu by ktoś kto wie JAK SIĘ POWINNO TO ROBIĆ stworzył szybciutko partię i cała na przód i do przodu . Czy może jednak jest tak że ludzie za bardzo są przywiązani do swojego życia takiego jakie mają? Bo jeżeli tak bardzo ktoś lubi swoje „tu i teraz” to czemu ma tyle pomysłów dla kogoś jak ON ma zmienić swoje życie, sposób postępowania itp. żeby dostać się do parlamentu. Przyznam szczerze że ilekroć ktoś ma dla mnie dobrą radę jak powinienem się zmienić i co robić inaczej mam na końcu języka od…..pięło CI się, za wyjątkiem gdy o radę proszę.

    Wbrew pozorom to co napisałem nie jest obroną JKM ani sposobu uprawiania przez niego polityki. Po prostu uważam że każdy ma prawo do bycia takim jakim jest. Przecież są różni politycy, grubi-Oleksy mali- Kaczyński, przystojni- nie znam się, rudzi fałszywi i w kropki bordo. Ja akurat zawsze na niego głosuję. Jak go zabraknie to pewnie przestanę chodzić na wybory bo do meduz ślimaków małż i innych obślizłych gadów obrzydzenie mam:)

    0
    • Oh lovely! With this dish you could make Shepherd’s Pie, I don’t know if you are fimaliar with it? Get an ovenproof dish, put the meat mixture on the bottom, and the mashed potatoes on the top and heat in the oven til the top of the potatoes are slightly browned. Yum!

     0
   • Sounds delicious. Never been to New Orleans but loved geinttg Cafe Du Mond chicory coffee in cans at the store (in Connecticut!). Found a branch in Kyoto Station (?!) that was out of beignets, can you believe it?

    0
   • Some great pictures here and cllreay auto photography has a wide scope for artistic creativity. You can go for different angles and different backgrounds and really mix it up. My cousin’s boyfriend is really into photography and I might suggest he does this as I know he likes cars too. May as well mix the two together.

    0
 7. Z tego co Pani napisała wynika, że Pani też posiada swój “twardy punkt widzenia”, którego nie dane mi było poznać – bo i po co?
  Życzę dużo szczęścia, miłości i radości.
  Janusz Żurek

  0
  • Dziękuję i bardzo serdecznie pana pozdrawiam! Miło przeczytać wartościowy komentarz!
   Gratuluje odwagi podpisania się własnym imieniem i nazwiskiem to dużo o panu mówi bo ja cenię tylko ludzi odważnych!, jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

   0
 8. Avatar SASCATCHEWAN

  Panowie parchy, można sie przylonczyć

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816