Komentarze dnia
Like

Jeszcze jeden ruski cwel w III RPRL

08/06/2014
967 Wyświetlenia
20 Komentarze
1 minut czytania
Jeszcze jeden ruski cwel w III RPRL

Do dwóch znanych i opisanych przez “matkę kurkę” ruskich cweli na świeczniku tzw III RP dołączył trzeci cieplutki świeżo po wyborach dupsko pod Kreml nadstawia w ojroparlamencie, tak, tak nie kto inny niż jego spedalona poje***wość Janusz Korwin Mikke herbu czerwone gacie z sierpem i młotkiem.

“..Nie tylko oburza się na krytykę Władimira Putina, którego nazywa “jego ekscelencją”, ale powtarza rosyjskie kłamstwa o szkoleniu w Polsce ludzi samoobrony z kijowskiego Majdanu.”

0


 

„..Lider Nowej Prawicy był gościem – razem z innymi politykami – programu “Woronicza 17”, emitowanego na antenie TVP Info. I jak zwykle próbował szokować swoimi “rewelacjami”. Tym razem najbardziej dały się zauważyć niemalże hołdy oddawane prezydentowi Rosji. Podczas dyskusji o sytuacji na Ukrainie, Korwin-Mikke był wręcz oburzony, że ktoś obraża gospodarza Kremla.”

http://niezalezna.pl/56155-odlot-korwina-mikkego-powiela-moskiewska-prop…

Tak więc doczekaliśmy się, ale jak mówi mądre ruskie przysłowie : Boh liubit trojcu, no i jak tu nie wierzyć w mądrości ludowe akurat na święto Świętej Irójcy do dwóch już dawno siedzących wiadomym miejscem na świeczniku czyli Bronisława K. i Donalda T. dołączył trzeci polityczny cwel. Trojca jak znalazł i to internacjonalistyczna rusko – giermańska – ruskie w pieriewiesie>

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816