BIZNES
Like

Jesteśmy niewolnikami sytemu! – pora się przebudzić

24/08/2013
2292 Wyświetlenia
4 Komentarze
7 minut czytania
Jesteśmy niewolnikami sytemu! – pora się przebudzić

Żyjemy w chorym świecie (matrixie). Celem systemu jest, to abyśmy zachowywali się jak zombi: “żreli” – pracowali – konsumowali i tak w kółko przez całe życie. O to chodzi systemowi, aby ludzi ogłupić i , żeby nie zastanawiali się nad tym co się dzieje, a także nad sferą duchową.

0


 

Żeby zmienić coś w Polsce nie możemy żyć przeszłością, ale musimy rozliczyć tych, którzy w sposób ewidentny przyczynili się do grabieży na majątku narodowym/przekrętach/aferach, tak, aby w przyszłości nikt nie ważył się na podobne praktyki (a ludzie widzieli, że jest sprawiedliwość):
– dekomunizacja/zakaz piastowania stanowisk w administracji państwowej przez aparatczyków sb itp.
–  lustracja majątkowa i gospodarcza / przepadek majątków (jeśli ktoś przyzna się do udziału w przekrętach, to kara będzie mniejsza)
– bardzo dotkliwe kary więzienia/prace na rzecz społeczeństwa itp
–  pozbawienie praw publicznych (głosowania/startowania w wyborach)

Trzeba powiedzieć sobie jasno jesteśmy niewolnikami systemu, albo nawet i gorzej, bo w przeszłości pan zapewniał niewolnikowi środki do przeżycia.
Państwo daje na nowo narodzone dziecko tysiąc złotych becikowego, a w rzeczywistości dziecko dostaje do spłacenia dług w wysokości ponad 20 tysięcy złotych, a razem z ukrytym długiem emerytalnym jest, to ponad 80 tysięcy złotych – “Ukryty dług publiczny. “To już 80 tysięcy złotych na mieszkańca”

Im więcej dzieci, tym więcej niewolników, którzy będą ten system zasilać przez całe życie… Mechanizm jest dobrze pokazany na krótkim filmie: Cześć, jestem z rządu…

Można powiedzieć, że państwo działa w podobny sposób jak mafia, która przychodzi do nas co miesiąc po haracz, z tym, że robi to „w nowoczesny sposób”, tak, żeby ludzie nie byli tego świadomi, czyli poprzez podatki. Rodząc się mamy dług do spłacenia, który dostajemy w „prezencie” od państwa, następnie wmawia się nam, żebyśmy brali kredyt hipoteczny na mieszkanie np. w wysokości 150 tysięcy złotych, co będzie oznaczało, że po okresie kredytowania spłacimy bankowi drugie tyle, a w końcowej fazie życia i tak to mieszkanie oddamy bankowi poprzez odwróconą hipotekę, w zamian za jałmużnę kilkuset złotową na przeżycie. Jak widać system działa fantastycznie, ale nie dla nas, tylko dla banków, które zarabiają na nas krocie.

I teraz najważniejsza rzecz. Wszystko kręci się wokół kasy. System finansowy, to jeden wielki przekręt przy, którym zus, ofe, czy amber gold, to pikuś.

” Główną przyczyną kryzysów jest rezerwa cząstkowa. Za pomocą rezerwy cząstkowej kreuje się puste pieniądze. Jak to się odbywa ? Mimo , że wielu ludzi zajmujących się tematyką NWO ma na ustach hasła rezerwa cząstkowa, odsetki, wielu też nie ma pojęcia , czym w rzeczywistości jest rezerwa cząstkowa i jak za jej pomocą odbywa się kreacja pieniądza.
Mówi się o problemie odsetek, że są większe od kwoty gotówki w obiegu , że lichwa itd. Naliczanie tak dużych odsetek nie byłoby możliwe bez istnienia rezerwy cząstkowej. Rezerwa cząstkowa powoduje, że jednostka pieniądza może wchodzić, jako dług do obiegu kilkakrotnie. Jak to się odbywa ?
Bank posiada np 1000 000 $ gotówki, którą ludzie wpłacili jako depozyt. Bank pożycza całą kasę, żeby zarobić na odsetkach z tej kwoty, musi potrącić rezerwę cząstkową w wysokości np 2% czyli 20 000$ i wpłacić ją do banku centralnego, cała kwota udzielonych kredytów wynosi więc 980 000$. Ta kwota trafia do obiegu gospodarczego, jako , że większość ludzi ma konta w bankach, kwota ta, załóżmy, że cała, trafia z powrotem do banku. Czyli bank ma teraz 980 000$ w udzielonych kredytach i 980 000 $ z drugiego obiegu czyli razem 1 960 000 $. Od kwoty 980 000$ drugi raz wpłaconej przez ludzi odlicza 2% rezerwy cząstkowej czyli 19 600$ i udziela kredytów na kwotę 960 400$. Ta kwota trafia do obiegu a ludzie wpłacają ją na konta po raz trzeci i proces się powtarza. Teoretycznie proces ten może się powtarzać do momentu , aż rezerwa cząstkowa nie wyzeruje początkowej kwoty 1000 000$ do zera.
Całkowitą kwotę , jaka może być wygenerowana za pomocą takiego mechanizmu oblicza się za pomocą wzoru na sumę ciągu geometrycznego.
Bank kradnąc wielokrotnie pieniądze z depozytów na żądanie, za każdym razem nalicza odsetki.Pusty pieniądz trafia do gospodarki wywołując ekspansję kredytową pompującą ceny , która poprzedza nieuchronnie następujący kryzys.
Jeśli chcecie naprawić Polskę, to musicie się odciąć od złodziejskiej finansjery ” (cytat z internetu)

O tym dlaczego w ciągu najbliższych kilku lat upadnie system finansowy:
http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/finanse-publiczne/papierowy-pieniadz-musi-upasc/
http://tocowazne.pl/v/jak-upadnie-system-finansowy

Nie wierzysz, że sytem finansowy, to przekręt ? Jeśli Ci mało, to obejrzyj nagrania i przebudź się z matrixa:

https://

https://

Zachęcam także do przeczytania tego tekstu, który omawia jak system bankowy “nielegalnie” kreuje pieniądz (podatki w dużej części idą właśnie na spłatę odsetek – dla wielu może być to wielki szok):

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lichwa-jest-w-polsce-nielegalna-2013-07

 

 

Inne zapisy autora:

0

Vash
Vash

Obywatel, któremu zależy na naprawie Polski.

7 publikacje
0 komentarze
 

4 komentarz

 1. Avatar Radek Biały

  http://www.youtube.com/watch?v=0f-rbjFOits
  Coraz powszechniejszy staje się obrót bezgotówkowy.
  W filmie postaram się wyjaśnić dlaczego jest on tak dużym zagrożeniem dla naszej wolności.

  0
 2. Generalnie zgadzamy się – rewolucja, egzekucje, sanacja. Pokombinujmy nad rewolucją…

  0
 3. Avatar Kownia

  Cały ten kapitalizm, to jedn wielki przekręt finansowy

  0
  • Avatar AlexSailor

   Co ma do kapitalizmu bicie, a nawet tylko dopisywanie do rachunku, fałszywego pieniądza?
   Przecież to jest tylko zalegalizowana kradzież powodująca, że ktoś wyprodukuje towar, którego normalnie nikt by nie wyprodukował, ktoś kupi coś, czego by nigdy nie kupił, ktoś będzie miał coś, czego nigdy posiadać nie powinien.
   Fałszowanie pieniądza jest kradzieżą i nie ma nic wspólnego z kapitalizmem.
   Bo kapitał trzeba mieć, a nie w majestacie prawa udawać, że się go ma, i jeszcze wszystkim pożyczać na procent coś, czego się nie posiada.
   W gospodarce opartej o kapitał fałszerzy pieniądza wieszano w żelaznej klatce w dwóch wersjach.
   Nad ogniskiem lub swobodnie, aż sobie zdechli.

   Nie uważam, że kapitalizm jest najlepszy, ale mącenie co do jego istoty i etykietowanie jest dezinformacją.

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816