Bez kategorii
Like

Jednak w Polsce uznaje się karę śmierci.

26/10/2012
296 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

I chce jej wykonania! Zapytacie po czym to wnioskuję, gdzie wykona się wyrok i kim jest skazany?

0


 

Skazany nazywa się Radislav Krstic i został skazany na 35 lat więzienia za kierowanie zbrodnią z Srebrenicy w roku 1995. Ponieważ w Anglii gdzie siedzi raz prawie zginął zaproponowano, że rzekomo w Polsce odbędzie spokojnie wyrok do końca. W Polsce gdzie w więzieniach grasuje seryjny samobójca. W Polsce, gdzie najbardziej strzeżeni więźniowie popełniają "samobójstwa" gdy tylko przyjdzie im na to ochota. A jak nie chcą popełnić "samobójstwa" to zdarza się, że i dyrektor więzienia sam ich osobiście szlachtuje a potem spokojnie sobie wychodzi  na wolność. W Polsce przed którego więzieniami drżą nawet bossowie mafii i wolą popełniać od razu "samobójstwa" w Wiedniu, w a jakże ściśle chronionej celi.

Po krótkim przeglądzie ww. przypadków przeniesienie Krstica do Polski to wykonanie na nim w praktyce kary śmierci. Chcą go dorwać muzułmanie i znając stan naszej służby więziennej dorwą go. Krstic popełni "samobójstwo" w celi monitorowanej 24 godziny na dobę.

wpolityce.pl/wydarzenia/39236-uznany-za-zbrodniarza-wojennego-radislav-krstic-odbedzie-kare-w-polsce-zaden-inny-kraj-nie-jest-w-stanie-zapewnic-mu-bezpieczenstwa

Inne zapisy autora:

0

Avatar
frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816