Bez kategorii
Like

James Holmes – pracował na letnim obozie.

27/07/2012
214 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

James Holmes, podejrzany o dokonanie masakry w kinie Aurora w Kolorado, podczas której zastrzelonych zostało 12 osób a ranionych 58, pracował na żydowskim obozie letnim.

0


James Holmes, podejrzany o dokonanie masakry w kinie Aurora w Kolorado, podczas której zastrzelonych zostało 12 osób a ranionych 58, pracował na żydowskim obozie letnim.

Wiadomość podał dziennik The Los Angeles Times oraz izraelski Haaretz (Wikipedia tego tematu nie porusza, chociaż zaznacza, że Holmes “regularnie uczęszczał do kościoła Prezbiteriańskiego”), dodając, że Holmes pracował w w charakterze opiekuna na obozie letnim dla dzieci – Camp Max Straus w Glendale, Kalifornia, prowadzonym przez żydowską organizację Jewish Big Brothers Big Sisters of Los Angeles – (JBBBS).

24-letni Holmes pracował na żydowskim obozie w 2008 roku, opiekując się około 10-osobową grupą dzieci w wieku 7-14 lat. Jego pracę ocenił Randy Schwab, dyrektor organizacji żydowskiej JBBBS, jako wypełniającego rolę nauczyciela podczas “wspaniałej atmosfery obozowej”, podczas której dzieci “zdobywały pewność siebie i uczyły się w małych grupach, co przynosiło pozytywne rezultaty”.

Działająca od 90 lat organizacja JBBBS szczyci się swoimi celami, do których należą “innowacyjne programy i zajęcia wytwarzające trwałe związki z nauczycielami, owocujące pozytywnymi skutkami oraz pomagające dzieciom osiągnięcie swego prawdziwego potencjału”.

Organizacja JBBBS współpracuje z żydowską masońską organizacją ‘Liga Przeciwko Zniesławieniu’ (Anti-Defamation League– ADL), gdzie pracował jeden z jej prezesów.

źródło: http://www.bibula.com/?p=59146

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.)www.bibula.com – na podstawie JTA (July 22, 2012) – ‘Alleged movie theater shooter worked at Jewish Big Brothers Big Sisters camp’

Inne zapisy autora:

0

Avatar
mb81

20 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816