NEWS
Like

Jaki Putin na kolejną kremlowską turę?

13/05/2018
1256 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
Jaki Putin na kolejną kremlowską turę?

Inauguracja Putina na kolejną turę wywołała sporo komentarzy i spekulacji.  Amerykański znawca rosyjskiej tematyki, były analityk CIA, komentuje[i] nominacje nowego gabinetu kremlowskiego.  Według niego, a także wielu dobrze poinformowanych obserwatorów rosyjskiej sceny politycznej, kolejne premierostwo Miedwiediewa, jak również pozostawanie przy władzy dotychczasowych rosyjskich „ekspertów finansowych” , jest powodem do niepokoju świadomej części patriotycznego elektoratu Federacji.   Również zmiana stanowiska rosyjskiego w sprawie dostarczenia Syrii systemu antyrakietowego S-300[ii], która to po wizycie Netanjahu[iii] w Moskwie została zastopowana, wywołuje zrozumiałe zaniepokojenie wolnej  opinii publicznej.   Prezydent Putin jawi się jedynym obrońcą wielo-polarnego świata w obliczu zakusów USA i Zachodu w ramach nowego porządku światowego NWO. Stąd też każdy dobrze poinformowany obserwator „patrzy mu na ręce” bez ustanku.   Autentyczni ekonomiści zachodni, tacy jak […]

0


Inauguracja Putina na kolejną turę wywołała sporo komentarzy i spekulacji.  Amerykański znawca rosyjskiej tematyki, były analityk CIA, komentuje[i] nominacje nowego gabinetu kremlowskiego.  Według niego, a także wielu dobrze poinformowanych obserwatorów rosyjskiej sceny politycznej, kolejne premierostwo Miedwiediewa, jak również pozostawanie przy władzy dotychczasowych rosyjskich „ekspertów finansowych” , jest powodem do niepokoju świadomej części patriotycznego elektoratu Federacji.   Również zmiana stanowiska rosyjskiego w sprawie dostarczenia Syrii systemu antyrakietowego S-300[ii], która to po wizycie Netanjahu[iii] w Moskwie została zastopowana, wywołuje zrozumiałe zaniepokojenie wolnej  opinii publicznej.

 

Prezydent Putin jawi się jedynym obrońcą wielo-polarnego świata w obliczu zakusów USA i Zachodu w ramach nowego porządku światowego NWO. Stąd też każdy dobrze poinformowany obserwator „patrzy mu na ręce” bez ustanku.

 

Autentyczni ekonomiści zachodni, tacy jak dr Paul Craig Roberts[iv], czy dr Michael Hudson[v], od lat nawołują Federację do „wojny finansowej” z Wall Street, która byłaby niewątpliwie lepszą alternatywą niż w jej zastępstwie majaczący na horyzoncie globalny konflikt nuklearny.  Bierność Rosji w tym aspekcie tłumaczona jest ociąganiem się ekonomicznego super-mocarstwa, jakim są Chiny, do współpracy z Kremlem w tym zakresie.

 

Dalsze folgowanie Izraelowi i jego do cna skompromitowanemu koszernemu reżimowi z Waszyngtonu, niczego dobrego światu nie wróży.  Zaczynają dostrzegać to nawet amerykańscy wasale z Europy, tacy jak Niemcy, Francuzi, czy Anglicy.

 

Według mnie, obecna dziwna „miękkość” Putina może wynikać z następujących przyczyn:

-był on zawsze dobrze zakamuflowanym agentem globalizmu i teraz nadszedł nań  czas uaktywnienia się;

-osłabł w walce z wewnętrzną żydowską oligarchią finansową, polityczną i kulturalną, co zmusza go do ustępstw;

-taktyczne wymogi jego strategicznego planu walki z Zachodem wymagają dalszego tymczasowego tolerowania Izraela i globalnych żydowskich elit.

 

Czas pokaże, która z powyższych alternatyw jest zgodna z  prawdą.

 

Miejmy nadzieję, że ta ostatnia.  W przeciwnym bowiem przypadku ciemny horyzont przyszłości świata stanie się jeszcze bardziej złowrogi.

[i] https://thesaker.is/medvedev-re-nomination-this-does-not-look-good/

[ii] https://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-syria-russia/russia-after-netanyahu-visit-backs-off-syria-s-300-missile-supplies-idUSKBN1IC0SW

[iii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Binjamin_Netanjahu

[iv] https://www.paulcraigroberts.org/

[v] https://www.paulcraigroberts.org/2018/05/09/economic-truth-turn-michael-hudson/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816