Bez kategorii
Like

Jaki naród takie promocje

06/09/2012
483 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Ech, ten polskojęzyczny gmin, niemyślący, dla którego najważniejsze jest koryto i święty spokój.

0


 

Okropne błędy w pisowni, nieprawdopodobne „promocje”, głupawe teksty. A lud chodzi po tych sklepach-centrach handlowych, gdzie wszystko jest coraz droższe, a pieniędzy w portfelu coraz mniej. Ale nic to, przecież Tusk z PełO wszystko naprawi, będzie lepiej. Wszak już od siedmiu lat jest z dnia na dzień lepiej. I nawet jak benzyna będzie kosztować 10 zł., to i tak lepsze to, niż gdyby miał rządzić PiS, bo wiadomo, wtedy benzyna kosztowałaby 20 zł.
Ech, ten polskojęzyczny gmin, niemyślący, dla którego najważniejsze jest koryto i święty spokój. Nie ma nadziei, że będzie lepiej, bo choć będą zdychać z głodu, to i tak PełO jest najlepsza, taka pełna uśmiechniętych, zadowolonych ludzi. I nieważne, że upasionych na krzywdzie właśnie tych żyjących od pierwszego do pierwszego, z otwartymi ramionami przyjmujących niszczące Polskę koncepcje przyjaciół Moskali i liberalnych Europejczyków pod wodzą Niemców.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Mirek

Czem sie dzieje, ze lud, co tyle ukochal ziemie swoja, który na jej oltarzu zlozyl tyle ofiar i poswiecen (...)czem sie dzieje,ze naród taki przyszedl do upadku? K. Libelt O milosci ojczyzny

324 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816