HYDE PARK
Like

Jak zerwać z niewiernym narzeczonym?

18/06/2013
646 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Jak zerwać z niewiernym narzeczonym?

Pewna dziewczyna zrobiła to tak, że ON popamięta to na całe życie. Media nazwały list jaki zdradzona panna napisała do przyłapanego na flirtach chłopaka najlepszym listem „rozwodowym” wszechczasów. Nie wierzysz ? Czytaj ! Ponieważ nie tylko treść ale i forma listu skierowanego do domorosłego macho mają w tym przypadku znaczenie najpierw proszę prześledzić na oryginale jak słodka bywa zemsta zdradzonej kobiety: A oto treść ( w przybliżeniu) : Część kochanie! Zgadnij kto zostawił włączony komputer z otwarty Facebookiem i dostał liścik od Kelsi ? tak Ty ! Ale nie obawiaj się. Nie uszkodziłam niczego. Faktycznie byłam na tyle grzeczna , że spakowałam Twoje rzeczy. A nawet wymyśliłam nową grę, gdy zorientowałam się jak bardzo lubisz szukać różnych rzeczy , na […]

0


Pewna dziewczyna zrobiła to tak, że ON popamięta to na całe życie. Media nazwały list jaki zdradzona panna napisała do przyłapanego na flirtach chłopaka najlepszym listem „rozwodowym” wszechczasów.
Nie wierzysz ? Czytaj !

Ponieważ nie tylko treść ale i forma listu skierowanego do domorosłego macho mają w tym przypadku znaczenie najpierw proszę prześledzić na oryginale jak słodka bywa zemsta zdradzonej kobiety:

A oto treść ( w przybliżeniu) :

Część kochanie!

Zgadnij kto zostawił włączony komputer z otwarty Facebookiem i dostał liścik od Kelsi ? tak Ty ! Ale nie obawiaj się. Nie uszkodziłam niczego. Faktycznie byłam na tyle grzeczna , że spakowałam Twoje rzeczy. A nawet wymyśliłam nową grę, gdy zorientowałam się jak bardzo lubisz szukać różnych rzeczy , na przykład dziewczyn. Teraz zobacz gdzie możesz poszukać rzeczy swoich.

  • Twoje ubrania są tam gdzie się po raz pierwszy spotkaliśmy,
  • Twoje gry wideo są tam gdzie pierwszy Sice całowaliśmy,
  • Twój laptop jest gdzie razem kupiliśmy naszą wspólną grę komputerową,
  • Twój telewizor jest tam gdzie pierwszy raz „poszliśmy na całego”,
  • Wszystko inne, włącznie z naszymi zdjęciami z ostatnich 2 lat jest w domu Kelsi,

Życzę przyjemnej zabawy! Aha, mimo że niczego  nie uszkodziłam, nie mogę zagwarantować że ktos inny nie znajdzie tego wcześniej. Szczęśliwego polowania.

List ten zdradzona dziewczyna opublikowała na portalu społecznościowym Imgur. Co ciekawe, komentatorzy uważali, że jeśli chłopak coś znajdzie to tylko telewizor.Jak widać telewizory wychodzą z mody nie tylko w Polsce.

PS dwa wybrane komentarze: ” mój chłopak zdradzał mnie przez trzy miesiące z 9 dziewczynmi a ja nic o tym nie wiedziałam”.  Drugi : ” Jestem jedyną osobą która zna hasła do logowania sie , do wszystkiego, w komputerze mego męża, więc on nie czyta takich rzeczy”.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758