Bez kategorii
Like

Jak wytropić układ.

01/01/2013
301 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Jakby co, to na końcu języka mam: a nie ostrzegałem?

0


 

        Nie wiem jak można na tak wysokie stanowiska w administracji samorządowej stawiać ludzi tak nieodpowiedzialnych. Otóż niejaki Mirosław Karapyta, na co dzień Marszałek Województwa Podkarpackiego, rozpowiada wszem i wobec w TVP Rzeszów, że na imieniny Lecha Wałęsy Arłamów jest na glanc szykowany i siła znacznych ludzi przyjedzie, aby nędzę podkarpacką po całym świecie promować i trochę grosiwa w kasie zostawić.

        Niewątpliwie „służby” jakieś doświadczenie mają w chronieniu osób prominentnych jeszcze z dawnych czasów wyniesione. Ale co tam wtedy było: kilka chałup na krzyż, które nawet współczesnemu planktonowi gospodarczemu szyku nie mogą zadać. Teraz to co innego. Spójrzcie ino: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1281955 Wszystko ma być zrobione tak, aby dawnemu pensjonariuszowi podnieść humor i satysfakcję ze skakania motorówką przez mur. Pełny kapitalizm!

        A dookoła lasy przepastne a w nich sporo kryjówek po Hryniu, które alkajda już ponoć penetruje a i opozycja koncesjonowana ponoć przeszpiegi jakieś tam czyni. A zakamarków to ci tam tyle, że taki to się ukryje i wytropi.

 

Oj służby, służby. Znowu spadnie na wasze barki zadanie ponad siły. Szczerze współczuję.

 

Jakby co, to na końcu języka mam: a nie ostrzegałem?

Inne zapisy autora:

0

nikander
nikander

Bardziej pragmatyczne niz rewolucyjne mysla wojowanie.

289 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816