POLSKA
Like

Jak wyjść z sytuacji bez wyjścia – prof. Dakowski o Smoleńsku

28/09/2013
980 Wyświetlenia
28 Komentarze
18 minut czytania
Jak wyjść z sytuacji bez wyjścia – prof. Dakowski o Smoleńsku

Wywiad z prof. Mirosławem Dakowskim

Zygmunt Białas:  Panie Profesorze! Gdy po tragedii smoleńskiej zawiodły instytucje państwa polskiego, skierowały się nasze nadzieje w stronę Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza. Oczekiwaliśmy uczciwego śledztwa oraz badania przyczyn i okoliczności zamachu. Nie doczekaliśmy się. Dlaczego?

 

0


Prof. Mirosław Dakowski:  Może uściślę: W zamyśle Planisty w stronę ZP miały zostać ukierunkowane nadzieje większości Polaków, z konieczności nie-specjalistów. I to na długo się udało. Uznano działania ZP za alternatywę do oficjalnych kłamstw. Ale uczciwego śledztwa ze strony osób wybranych do ZP nie doczekaliśmy się. Tak trwa mać

 

Cóż, powiem wreszcie otwarcie:

 

– Wysiłki naukowych członków Zespołu są sprowadzane na manowce. Jak obecnie sądzę – celowo. Dla kłamstw Zespołu Millera, czy Laska, stworzono bowiem alternatywę – też skazaną na niemoc udowodnienia czegokolwiek. Opartą o sztuczną „wiarę” w fałszywe od początku, cedzone przez MAK i Millera – pseudo-zapisy rejestratorów i zeznania fałszywych świadków.

 

Istotne a niezbędne dla zbliżenia się do prawdy o Zdarzeniu kierunki poszukiwań są znane z wielu artykułów i analiz [wymieniam niżej]. Tylko, że na wszystkie próby rozszerzenia badań poza szablon: „Na pewno przy Siewiernym rozbił się Tu(101) z wszystkimi 96-ciu osobami (wyszczególnionymi zresztą dopiero później). Próbujmy badać ostatnie sześć sekund lotu” narzucono płaszcz- niewidkę, licząc na złowrogi monopol w mediach oficjalnych.

 

Po 10-tym kwietnia, czyli po „zniknięciu” 96 osób (potem „znikały” , ściślej – ginęły – następne) oczekiwałem, wraz z całym Narodem, morza dowodów, dokumentów, nagrań monitoringów z Okęcia i Siewiernego, filmów i sprawdzalnych relacji dziennikarskich, zeznań rodzin osób, które znikły. Chodzi o relacje tak sprzed „odlotu”, jak i z ew. ekshumacji. Żądaliśmy wyników badań przyrządów z kokpitu, czy wreszcie analiz autentycznych nagrań z wszystkich rejestratorów, w tym z czarnych skrzynek.

 

NIC takiego nie zostało udostępnione.Czarne skrzynki, kokpit, reszta wreszcie z coraz bardziej mitycznego „Tu154-101” zostały „zniknięte”, zrabowane. Od lat przetrzymują je najbardziej podejrzani o dokonanie Zbrodni.

 

Teraz, po przeszło trzech latach, te elementy przestały mieć rangę dowodów: W tym czasie można je było dowolnie zmodyfikować.

 

Wspomniany brak jakichkolwiek niepodważalnych dowodów na odlot tych 96-ciu osób z Okęcia, na ich przylot na Siewiernyj, czy na katastrofę zmusiło Planistę do stworzenia alternatywy:

 

Macie do wyboru:

 1. TU-154 (101) miał wypadek na Siewiernym (pijani piloci etc.)
 2. TU-154 (101) został rozbity nad Siewiernym wybuchem, dwoma czy w razie konieczności wieloma wybuchami.

 

Jest ona sztuczna.

 

Przy zrabowaniu dowodów i ciągłym wypuszczaniu fałszywek – obie wersje są przecież NIE DO UDOWODNIENIA. I to jest ich zaletą – dla Planisty.

 

To musi się skończyć!  Dla ilustracji błędnej drogi „analizy niepełnych danych” z doborem bardziej prawdopodobnych wariantów – przytoczę anegdotę z okolic fizyki:

 

W czasach mej młodości sporo fizyków używało „modelu optycznego” jądra. Zakłada(-ł?) on, że jądra w oddziaływaniu z cząstkami – można przedstawić jako pół-przezroczystą, czyli zamgloną sferę, częściowo pochłaniającą, a częściowo odbijającą te cząstki (np. protony). Model miał ogromne osiągnięcia – wiele wyników doświadczalnych opisywał z ogromną ścisłością. Wielu fizyków go stosowało. Model wymagał adiustacji sześciu parametrów dobieranych doświadczalnie – wyrażających podobno różne cechy jądra. W postaci wyrafinowanej używano siedmiu parametrów.

 

Byłem kiedyś na konferencji z fizyki jądrowej, zdaje się w Rydze. Wiele referatów dotyczyło właśnie modelu optycznego. Jednak na tej sesji młody Estończyk jasno i elegancko wykazał, że przy pomocy dobierania sześciu parametrów można … narysować słonia. Dodanie siódmego – umożliwia słoniowi kręcenie ogonem i mruganie oczkiem.

 

Odtąd starałem się zawsze pracować przy użyciu modeli bez parametrów „dobieranych”. Osoby zarządzające Zespołem Parlamentarnym, przyznając i wykazując wielokrotnie, że kopie „dokumentów” otrzymane z Rosji są sfałszowane – zdecydowały się jednak na wysnuwanie na ich podstawie wniosków o tym, co się stało.

 

Tymczasem tak logika, jak i praktyka badawcza wskazują, że na podstawie danych sfałszowanych można jedynie określić, co na pewno nie jest prawdą. A doświadczalne dopasowywania niepewnych parametrów spośród podrzucanych przez fałszerzy -– prowadzi np. do wspomnianego „słonia”.

 

Przykład: Analiza rozłożenia złomu na polanie i kształt plam błota wskazują, że wybuch /wybuchy nastąpiły w spoczynku (v = 0). Jest to oczywiste. Zaś grupy A i B za aksjomat przyjmują, że zderzenie OBIEKTU [utożsamianego z Tu154(101) ] nastąpiło przy v = ok. 270 km/h. Ta ślepota jest im narzucana.

 

Ci, którzy jak socjalizmu bronią wersji B, są uwikłani w sprzeczności: Podważają dane przekazywane z Centrali Dezinformacji – a jednocześnie na podstawie tych danych usiłują klecić kolejne wersje zdarzenia.

 

Zarządcy tak wersji A, jak wersji B, ignorują wspomniane powyżej żądania ujawnienia dowodów, rozszerzenia horyzontów poszukiwań.

 

O panice – a jednocześnie dziwacznej pysze obu tych Zarządów (Wyżej ponad nimi są zapewne ci sami ludzie. Zarządca jest jeden a ma dwóch pod-wykonawców)świadczy fakt, że totalnie ignorują, przemilczają osiągnięcia i argumenty analityków wykazujących, jakie badania i ujawnienie których istniejących dowodów mogą do Prawdy doprowadzić. Napuszczają jedynie na badaczy etatowych trolli – ale ci ostatni są pozbawieni podstawowej wiedzy oraz argumentów.

 

Grupa A – nie dziwi. Tam mówią, czy piszą prostackie prymitywy. Grupa B – mnie dziwi. Jej szefowie panicznie unikają np. wszelkich działań dotyczących poznania tego, co było wcześniej (los Prezydenta od czwartku na Litwie, los Pasażerów w nocy na sobotę i dojazd na Okęcie itp. – wymieniane często jako zagadkowe). Przykładem tej paniki było polityczne wymuszenie na organizatorach Konferencji Smoleńskiej sprzed roku (w 2012 r.) usunięcia paru referatów umożliwiających wyjście z narzuconego Grupie B zaułka „Sekty Sześciu Sekund” [por. Sekta Sześciu Sekund (SSS). Dwa jej skrzydła, dwie głowy] .

 

Zygmunt Białas:  We wtorek, 17 września br. Agnieszka Kublik, opierając się na prokuratorskich materiałach z przesłuchań ekspertów ZP, opublikowała w “Gazecie Wyborczej” paszkwil wymierzony przeciw tymże ekspertom, co wywołało gwałtowną burzę w mediach. Co Pan sądzi o całej tej awanturze?

 

Prof. Mirosław Dakowski:  Atak medialny GW, kilku prokuratur i „rządu” jest obrzydliwy z dwóch powodów: jakaś biurowa wyrobnica mediów oczernia profesorów, o osiągnięciach badawczych których na pewno, jako ignorantka, nie ma pojęcia. Atakujący w imieniu „rządu” – tym bardziej. Stara się przekonać czytające i słuchające miliony ludzi, że (wg. ich mocodawców) nie należy dyskutować o randze argumentów i obliczeń naukowców, a do przekonania owieczek wystarczy próba ośmieszenia nie-merytorycznego. Śmiejcie się z nich, bo JA wam każę!” – coś wyjątkowo prymitywnego.

 

Po drugie – skandalem jest przekazanie zeznań z Prokuratury Wojskowej – jakiejś kobiecie b. lekkiego prowadzenia „do wykonania egzekucji”. Pytanie niestety retoryczne:„czy śledztwo w sprawie złamania tajemnicy zeznań skończy się ukaraniem winnych prokuratorów?”

 

Tu chodzi o utrwalenie w ludziach mniemania, że sprawami Polski rządzą bezkarni bandyci – i że mamy do tego przywyknąć.A gadanie, że oficjalnym ekspertem może być tylko członek zatwierdzony przez władzę, i jedynie jego wypowiedzi są prawdziwe i miarodajne – jest idiotyczne.

 

Przecież o tym, czy hipotetyczna beczka byłaby możliwa nad – czy jednak pod ziemią – przy znanych rozmiarach samolotu i zmierzonej wysokości brzozy (choć i tu były sygnały żenującej impotencji prokuratury) – może zdecydować chłopaczek znający podstawy geometrii.

 

Przypominam, że o tym, iż król jest nagi, to dziecko powiadomiło tłumy rozentuzjazmowane dziełem renomowanych krawców –. A gdzie jego świadectwa ukończenia kursów krawieckich . A gdzie – dyplom materiałoznawstwa i medioznawstwa? –pyta Kublik.

 

Prowadzona jest więc operacjaUwierzcie szybko, przywyknijcie! My mamy władzę nad mediami, zmusimy więc was do uznania każdej bzdury”.Słabość, tchórzostwo i skorumpowanie rektorów i środowisk rządzących uczelniami, w tym technicznymi źle rokuje nadziejom na przełom w śledztwie z udziałem uczelni.

 

Zygmunt Białas:  Mówił Pan kiedyś, link:O inscenizacji-i-o-zespole-a-macierewicza “Chrystus jest PRAWDĄ. ON zwycięży. Dlatego można i należy śmiało prawdy szukać. Za wszelką cenę”. Szukaliśmy, szukamy… Są tego widoczne efekty. Jednak wkrada się znużenie, coraz częściej brakuje cierpliwości i zaufania wśród Blogerów, którzy kiedyś zgodnie współpracowali. Także Czytelnicy są już zmęczeni i zdezorientowani. Czyżby następował nieuchronny koniec naszych dążeń do ujawnienia prawdy?

 

Prof. Mirosław Dakowski:  Okazało się, że Zbrodnia Smoleńska jest przerośnięta (jak w boczku) i splątana z pozostałymi zbrodniami i patologiami w Polsce. A ponieważ są one spowodowane postępowymi tendencjami w świecie – w sensie ludzkim – jesteśmy bezsilni. Same starania rozumowe nie wystarczą.

 

Musimy sięgnąć po Broń Bożą.

 

Z bólem stwierdzam, że zapewne jako Naród jesteśmy jeszcze na tyle bierni, obojętni i skundleni, że Niebo uznało, iż jeszcze „nie należy się nam” Prawda.

 

Widocznie musimy doświadczyć na sobie wielu więcej kłamstw, zbrodni, niesprawiedliwości, byśmy zrozumieli i uznali, że tylko korne błaganie o ratunek Boga (w Trójcy Jedynego – dodaję dla uściślenia, bo narzucany nam brak logiki i narzucana „religia dialogu” nawet tę oczywistość rozmywają…), przez Wszechpośredniczkę da nam cud ratunku.

 

W ostatnich dziesięcioleciach z sytuacji beznadziejnych wyrwali się Austriacy (1953-54-55). Na Filipinach – dwumilionowa rozmodlona manifestacja odwróciła widmo krwawej masakry (1986 r.). Węgrzy w 2010-tymzwycięstwo SOBIE WYMODLILI. Episkopat zmobilizował ich do modlitwy różańcowej. W Krucjacie brało udział ponad 10 % Narodu. Starczyło. I kłamstwo Gyurcsány’ego padło.

 

U nas – episkopat śpi, lub odnosi się wrogo… To jest rozpaczliwe.Tak długo, jak w comiesięcznych Pokutnych Marszach Różańcowych bierze udział, jak w Warszawie, po kilkaset osób – a nie na przykład STO TYSIĘCY – Prawdy nie odkryjemy.

 

A zwycięskich Krucjat Różańcowych było w sumie – na skalę państw – dziesięć. My nie jesteśmy chyba gorsi! Pamiętajmy o nich!  W sensie ludzkim przyszłe owoce Krucjaty Różańcowej widzę wielorakie:

 

– W sprawie Zbrodni: Takie przesunięcie czy wahnięcie na scenie międzynarodowej,na skutek których otrzymamy filmy i dokumenty PRAWDY np. z CIA, czy BND i/lub NATO. One przecież tam są… BND próbowało nawet je Polsce przehandlować, ale nie znalazło tu partnera.

– W polityce – zmiana sposobu doboru elit na naturalny.

– W sądownictwie – oczyszczenie z agentury i wywiadów.

– W gospodarce , oświacie, kulturze, Kościele… Itp.

 

Prawda, że terazkażde z tych zdarzeń uznalibyśmy za cudowne?-  A to od nas, prostych ludzi, zależy ich spełnienie. Obyśmy to zrozumieli, Polacy, katolicy! Po trzech latach walki widzę też, czuję, jak jestem mały, nieskuteczny i bezsilny.

 

Ale prawdą jest, że miliony Polaków, sług Maryi, Prawdy potrzebują. I że razem możemy być MOCĄ. I będziemy.  Zwycięstwa PRAWDY jestem pewien, ale jak zachęcić Polaków – by zechcieli chcieć, by to zwycięstwo przyspieszyć – nie wiem.

 

Zygmunt Białas:  W imieniu Czytelników i swoim dziękuję, Panie Profesorze, za udzielenie odpowiedzi. Życzę też Panu wytrwałości i efektów w pracy na rzecz naszej Ojczyzny!

 

Prof. Mirosław Dakowski: Dziękuję.Długo się wahałem, jakim językiem, jakim stylem odpowiedzieć. Ale ponieważ sytuacja Polaków jest katastrofalna, patetyczna – wybrałem to, co powyżej.

 

Oby tylko prawdziwi przedstawiciele Narodu się znaleźli. Oni nie okażą się takimi kundlami, jak ci, sztucznie wciskani do sejmu i władz, bo wyłonieni zostaną w sposób naturalny.

 

Z Panem Bogiem.

 

==========

 

PS. Po ew. wyborczej wymianie władz z PO na PiS niczego decydującego, żadnego przełomu w sprawie Zbrodni nie spodziewam się :

 

– Dołożenie nogi gen. Kwiatkowskiego do trumny Prezydenta było testem na bierność Jarosława Kaczyńskiego i powolność rozkazodawcom. Jak widzimy, po 3,5 latach – test wypada pomyślnie dla „Onych”. JK jest prowadzony, jak byk za kółko w nosie. Kółko nie do zerwania? Przypomina mi się list Juranda przed pokutnym pójściem do Szczytna – że to „zbójcy” porwali Danuśkę…

 

– Wybór posłów według ordynacji partyjniackiej tworzy pęta (zależności finansowych, niejawnych nacisków i sparaliżowanie prezesów) .

 

A nowe partie? Od dwóch dziesięcioleci jest zakodowane w systemie wyborczym: „Łączenie przez podział” – piekielnie (dosłownie) sprytnie pomyślane. Z dotychczasowych setek inicjatyw „Polacy, łączcie się – pod MOIM przewodem” – oczywiście nigdy NIC nie wyszło. I wyjść nie może.

 

Konieczne jest jednak połączenie pod wodzą Chrystusa i jego Matki. To zapewniają jedynie masowe Krucjaty Różańcowe.

Inne zapisy autora:

  0

  Avatar
  zygmunt.bialas

  1 publikacje
  5 komentarze
   

  1. Panie Zygmuncie świetny wywiad z prof. Mirosławem Dakowskim
   Może w kocu do rodaków dojdzie prawda, że sprawujący władzę „Onych” to najwięksi terroryści jak to pan napisał „JK jest prowadzony, jak byk za kółko w nosie. Kółko nie do zerwania?” Tylko ja od siebie napiszę, że nie tylko JK jest prowadzony za kółko w nosie, lecz cała „elita” wyłoniona po okrągłym stole. Do KK nie można się przyczepić poza „księciem” K. Nyczem, który powinien zmienić nazwisko na Nic, bo nic nie może zrobić dla Polaków a poddańczo służy „elicie”
   Pozdro 🙂

   0
   • Witam Pana!
    Witam Szanownych Czytelników i Komentatorów!
    Przepraszam Was, że tak długo nie odpowiadałem na Wasze wpisy. Zdaje mi się, że przez dwa dni sprawdzałem, czy są jakieś komentarze. Nie widziałem ich, więc przestałem zaglądać na 3obieg. To już się więcej nie powtórzy. Jutro wieczorem odniosę się do Waszych uwag.
    Jest tu dla mnie jeszcze jeden (wstydliwy) problem, a mianowicie nie potrafię wpisywać swoich tekstów, a ‘pomocnik’ mieszka 100 km ode mnie i odwiedza mnie co kilka tygodni.
    Teraz do rzeczy:

    @mosiek49 – Pisze Pan: “nie tylko JK jest prowadzony za kółko w nosie, lecz cała „elita” wyłoniona po okrągłym stole”. – To prawda. I prawdą jest też to, że gdy zdamy sobie sprawę z tego, to trudno czasem wykrzesać z siebie trochę optymizmu.

    Pozdrawiam także.

    0
  2. Avatar aga

   Dziekuje bardzo za ten wywiad.Moze otworzy oczy i uzmyslowi ludziom potege modlitwy.

   0
   • Starałem się. Prof. Mirosław Dakowski informował mnie o kłopotach z opracowaniem, ale też Profesor jest osobą, która może bardzo dużo nam powiedzieć o tych bolesnych sprawach.

    Pozdrawiam w imieniu Profesora i swoim.

    0
  3. Avatar nom

   Wywiad zaiste świetny. Niech Pan się nie załamuje Panie Zygmuncie. Przeciwnik popełnił największy błąd swojego życia – rozbudził w nas PATRIOTYZM!. W historii Polski bywało różnie, ale gdy budził się w nas patriotyzm – nikt nie mógł nas zatrzymać. Szliśmy, bez względu na wszystko, po zwycięstwo. Teraz też tak będzie. Mamy to zakodowane w genach. BÓG, HONOR, OJCZYZNA – i do przodu…
   Pozdrawiam.
   nom

   0
   • Pisze Pan: “Mamy to zakodowane w genach. BÓG, HONOR, OJCZYZNA – i do przodu…” – Owszem, zgadzam się. Jednakże boleję nad tym, iż jest nas (dzisiaj) trochę mało.

    Pozdrawiam także.

    0
  4. Avatar Radek

   Pan Mirosław chciałby rozwikływać wszelkie zagadki, gdy tymczasem swoim ciągłym gadaniem o krucjatach różańcowych, kultach maryjnych itd, prowadzi zagubione owieczki w kierunku wyznaczonym przez “rogatego szefa” wszystkich ziemskich szefów. Rozważania o Smoleńsku i innych większych tragediach nie mogą być prowadzone z pominięciem polemiki o globalnie wdrażanym, szatańskim projekcie dla świata. Tylko ścisłe zwrócenie się do słów zawartych w Ewangelii może oddalić jego realizację. W pięknej książce o tytule : “Biblia – Nowy Testament” napisano m.in., że: “Jedynym pośrednikiem pomiędzy Bogiem a ludźmi jest człowiek Jezus Chrystus”. Mądry człowiek zwraca się więc do JEDYNEGO pośrednika i słów Jego słucha. Głupiec szuka innych śmiertelnych pośredników, których mianował śmiertelny człowiek i podąża za tymi pośrednikami wprost w sidła wielkiego zniewolenia, nic nie rozumiejąc na czym polega przebiegłość diabelskiego planu. Wszystko zostało przepowiedziane w najdrobniejszych szczegółach. Ludzie jednak nie chcą słuchać czystych, pięknych słów Chrystusa i Apostołów. Ludzie słuchają ziemskich hipokrytów, którzy z różnych pobudek (poprzez niewiedzę, głupotę, lub z premedytacją dla zarobku ) powielają idiotyzmy, które wytworzyły ułomne ludzkie umysły na przestrzeni wielu wieków.
   Czy mnie cokolwiek dziwi gdy obserwuję świat który mnie otacza? NIC mnie nie dziwi i nie będzie dziwić, gdyż zrozumiałem na czym polega ten wielki plan zwiedzenia świata.
   Warto uzmysłowić sobie najważniejsze, strategiczne działania, dzięki którym diabelski plan może być z sukcesami wdrażany :
   1. Wmówienie ludziom, że szatan i demony nie istnieją i nie mają wpływu na dostrzegalny świat ziemski
   2. Wmówienie ludziom, że dusza ludzka jest nieśmiertelna (kult maryjny, kult świętych, kult śmiertelnych ludzi)

   Gdy rozumny człowiek znający słowa Chrystusa i Apostołów odwróci te punkty wszystko staje się dla niego jasne :

   Ad1. Szatan rządzi całą zamieszkaną ziemią. Demony mają wpływ na rządzących ziemią.
   Ad2. Dusza ludzka jest śmiertelna, a śmiertelny człowiek, który wyzionął ducha, śpi w szeolu i w zależności od zasług zmartwychwstanie podczas ponownego przyjścia Chrystusa, albo będzie wezwany na sąd po 1000 lat od ponownego przyjścia Chrystusa.

   Uświadomienie sobie wreszcie tych zasadniczych kwestii jest swego rodzaju surowicą, która uleczy nas natychmiast, albo w przyszłości od wężowego jadu.

   Pozdrawiam

   0
  5. Avatar polipid

   to zdaje się poglądy sekty świadków Jehowy

   0
  6. Avatar Radek

   Najwygodniej wszystko sprowadzić do jehowych, albo innych. Przypominam, że Jezusa również nazywano przywódcą sekty, gdy ośmielił się obalać idiotyzmy, które wymyślili na przestrzeni wieków ułomni ludzie. Tłum podjudzony przez kapłanów wydał na śmierć najwspanialszego człowieka, którego nosiła ziemia. Wy niektórzy postępujecie w ten sam sposób. Krzyżujecie Jezusa bo Jezus jest wcielonym Bożym Słowem, którego nie możecie znieść, bo szatan podstępnie namieszał Wam w głowach.
   Główne szatańskie media stosują podobne sztuczki, gdy chcą obalić jakąkolwiek sensowną polemikę. Padają wtedy najczęściej słowa “spiskowcy”, “sekciarze” itp i w ten sposób urywa się sensowna wymiana zdań.
   Przy braku jakichkolwiek logicznych argumentów pozostają jedynie przebąkiwania i diabelskie syczenie.
   Czy w Smoleńsku doszło do zbiorowego morderstwa? Tak. Zapewne.
   Proszę jednak zwrócić uwagę, że na całym świecie ludzie giną w zaplanowanych zbrodniach prawie codziennie setkami, a nawet tysiącami i nikt nie jest w stanie przeciwstawić się tej hydrze.
   Dzieje się tak dlatego ponieważ ludzkość nie szuka kierownictwa tam gdzie powinna. Ludzkość nie rozumie całokształtu planu globalnego zniewolenia. Zdecydowana większość skupia się na poszczególnych, regionalnych elementach.
   Szatan jest przebieglejszy od człowieka, dlatego jego plan może być sukcesywnie prowadzony do końca, którym będzie rząd światowy i globalny socjalizm.
   Zadaniem każdego człowieka powinno być, aby się nie zatracić w tym co nadchodzi.
   Nie zaimponujemy Jezusowi wymachując szabelką. Wielokrotnie powtarzano w Biblii czym można zaimponować Jezusowi. Niestety ułomny człowiek wciąż tworzy swoje wersje poglądów Boga.
   Pozdrawiam

   0
   • “…że Jezusa również nazywano przywódcą sekty, gdy ośmielił się obalać idiotyzmy, które wymyślili na przestrzeni wieków ułomni ludzie.”

    bredzisz szatanie, Jezus nigdy nie podważał Starego Testamentu, jedynie uzupełnił i zmodyfikował, jak np. wyeliminował z Nowego Testamentu “oko za oko..” itd.

    a kysz szatanie !

    0
  7. Avatar Marian

   Strona Zespołu Parlamentarnego została skazana na pracę z ograniczoną ilością dowodów właśnie przez Tuska i spółkę. Miała dwie możliwości: a. nie robić nic, b. pracować na takich dokumentach (zdjęcia, dostępne zapisy czarnych skrzynek, dane porównawcze – budowa podobnych samolotów). Wybrali pracę, a co powinni wybrać, to nie mogę z wpowiedzi pana Mirosława wywnioskować. Wywnioskowałem tylko, że samolot wybuchł na ziemi, po upadku. To jest całe przesłanie wypowiedzi – oczywiście przy całkowitym braku dokumentacji – (a może zdjęcia Imielina?). Dlatego jestem jednak bliżej wynikom prac ZP, niż przemyśleniom astrofizyka z Kanady, czy fizyka z Polski. Tym bardziej, że jestem specjalistą (po doktoracie) z wytrzymałości materiałów (z fizyką mam wiele wspólnego, z astrofizyką prawie nic)

   0
   • Ciekawe, dlaczego ZP Macierewicza zajmuje się rzekomą “katastrofą” a nie bada, co się działo z Ś.p. Prezydentem L.Kaczyńskim od 08.04.2010r , kiedy miał być na Litwie a potem w Pradze! Dlaczego nie bada sprawy braku monitoringu na granicy państwa, jakim jest lotnisko? Monitoring jest podwójny albo potrójny i ma niezależne zailanie!!! W nocy z 09.04.2010 na 10.04.2010 r ok godziny zgasło światło na lotnisku Okęcie i także połowa dzielnicy Ursynów nie miała prądu!!! Ta “wycieczka” nie wsiadła do tego TU-154M, tylko została “zabezpieczona” na podstawie komunikatu z 09.04.2010 r o” zagrożeniu atakiem terrorystycznym samolotu pasażerskiego w UE”. Św.p. aktor Zakrzeński został wyrwany z łóżka dwie godziny wcześniej i odwieziony autem z domu. Szefowa adwokatury p.Indecka miała przyjechać z Łodzi autem i to auto znaleziono ok 50 km od Warszawy na parkingu marketu!!! To pokazuje, że w Smoleńsku była ruska maskirowka!!!

    0
     • Avatar Radek

      Właśnie od tego bym rozpoczął żmudne śledztwo. Nie spotkałem jeszcze osoby, która rozwiała by wszelkie wątpliwości na temat procedury odlotu delegacji. Wylot samolotu do Smoleńska jest bardzo słabo udokumentowany. Nie widzieliśmy żadnych transmisji i retransmisji w szatańskich mediach i tutaj sprawa może być oczywista. Zastanawia mnie jednak dlaczego nie widzieliśmy również żadnych relacji, retransmisji i konkretnych fotografii, w mediach uważanych powszechnie za antyrządowe i antyszatańskie.
      Dziwne, że do tej pory nie pojawił się żaden konkretny film dokumentujący odlot najważniejszej delegacji w tzw. III Rzeczpospolitej.
      Tego typu braki w dokumentacji mogą dowodzić, że mamy do czynienia z celowym matactwem, w które mogą wpisywać się również działania uważane powszechnie za pożyteczne i antyrządowe.

      0
      • Avatar Radek

       Ponadto jest żałosne i zarazem podejrzane ubieganie się o pomoc w wyjaśnieniu zamachu, od ludzi uwikłanych w jedną z największych zbrodni WTC 9/11.
       Podejmowanie tego typu działań może dowodzić o niezwykłej głupocie śledczych albo o ich wielkiej przebiegłości i matactwie z premedytacją.
       Światem dostrzegalnym rządzi szatan poprzez swoich okultystycznych sługusów. Wysługują się oni pospolitymi, pożytecznymi idiotami, najczęściej rządnymi sławy, pieniędzy i władzy.
       Za pomocą “kreacji pieniądza bezgotówkowego” wytworzyli wystarczającą ilość mamony aby omamić prawie każdego przywódcę. Ten który będzie próbował zerwać się ze smyczy, gdzieś poleci i wszystko się zmieni.
       http://www.youtube.com/watch?v=DY7zx1VXC_0

       0
      • Radku przeczytaj wszystkie pozycje na tej stronie to dopiero oczy Ci się otworzą, i nie tylko Tobie, polecam wszystkim, zobaczycie jak jesteśmy oszukiwani i to przez kogo? a eskimosów. http://wolna-polska.pl/ Potem zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam i dzięki za uznanie. Zygmunt to mój przyjaciel a nasza dewiza, motto to: “jeżeli boisz się głosić prawdę – już jesteś niewolnikiem” / Zajrzyjcie do Protokołów Mędrców Syjonu. Czy to reżim mułłów, czy to reżim putlerowski, żydomarksistowski w Chinach, Polsce, Brukseli, etc…etc…to wciąż niezmiennie reżim żydowski. Na tym polega synarchia NWO. Wszystkie strony konfliktów są obstawione przez koczowników. Przecież to przerabialiśmy już w przeszłości, czy historia nikogo i niczego, nic nie nauczyła?

       0
   • Pisze Pan: “Strona Zespołu Parlamentarnego (…) mała dwie możliwości: a. nie robić nic, b. pracować na takich dokumentach (zdjęcia, dostępne zapisy czarnych skrzynek, dane porównawcze – budowa podobnych samolotów). Wybrali pracę,…” –
    – ZP nie powinien zajmować się końcówka lotu, którego nie było. ZP powinien:
    a) przesłuchać polskich świadków; takich osób jest kilkaset; przesłuchać pod kątem losu ofiar od czasu wyjścia z domu;
    b) zbadać, czy faktycznie odleciał Tu-154M 101 z lotniska z (żywymi) pasażerami;
    c) domagać się ekshumacji wszystkich ofiar.
    ZP tego nie czyni, więc jest to tylko pozorowanie śledztwa.

    0
  8. Pan Dakowski przypadkiem podał przyczynę tego bajzlu który oglądamy dookoła siebie, niestety jako remedium proponuje nam jeszcze więcej tej przyczyny. Z Biblii wiemy że bałwochwalstwo prowadzi do zniszczenia narodu. Polska, została zaprzedana 1 kwietnia 1656 r. jakiemuś demonowi podszywającemu się pod wizerunki kobiet, od tego czasu nie może podnieść się z kolan. Zamiast nawrócić się do Jedynego Boga, Polska mnoży sobie obiekty kultu, czci obrazki i modli się do zmarłych ludzi. Jeśli nasz naród się nie opamięta skończy jak kraje Kananejczyków i Peryzzytów.____________________________________________________________________

   “(20) Zbierzcie się i wyjdźcie, przystąpcie wszyscy, wy ocaleni z narodów! Nie mają rozeznania ci, co obnoszą swe drewno rzeźbione i modły zanoszą do boga nie mogącego ich zbawić. (21) Przedstawcie i przytoczcie dowody, owszem, naradźcie się wspólnie: kto zapowiedział to już od dawna i od owej chwili objawił? Czyż nie Ja jestem Pan, a nie ma innego Boga prócz Mnie? Bóg sprawiedliwy i zbawiający nie istnieje poza Mną. (22) Nawróćcie się do Mnie, by się zbawić, wszystkie krańce świata, bo Ja jestem Bogiem, i nikt inny! (23) Przysięgam na Siebie samego, z moich ust wychodzi sprawiedliwość, słowo nieodwołalne. Tak, przede Mną się zegnie wszelkie kolano, wszelki język na Mnie przysięgać będzie, (24) mówiąc: Jedynie u Pana jest sprawiedliwość i moc. Do Niego przyjdą zawstydzeni wszyscy, którzy się na Niego zżymali. (25) W Panu uzyska swe prawo i chwały dostąpi całe plemię Izraela. ”

   Iz. 45

   0
   • Avatar Radek

    Bardzo trafny komentarz. Ciekawe są wszelkie rankingi, które przecież układają również katolicy:

    Gdzie najlepiej urodzić dziecko w 2013 roku?

    1. Szwajcaria (1988 r. – 13. miejsce)
    2. Australia (18)
    3. Norwegia (13)
    4. Szwecja (9)
    5. Dania (24)
    6. Singapur (36)
    7. Nowa Zelandia (18)
    8. Holandia (10)
    9. Kanada (5)
    10. Hongkong (7)

    W tego typu rankingach na próżno szukać w czołówce krajów gdzie praktykuje się na dużą skalę kult o którym napisałeś.
    Pozdrawiam

    0
    • Avatar Radek

     Najistotniejsze jest w tym wszystkim zrzucenie jarzma Watykanu, gdyż z Rzymu i powiązanych okultystycznych stowarzyszeń wychodzą macki, które zniewalają ludzkość zarówno umysłowo jak i gospodarczo.
     Szwajcarzy wykonali wielką pracę w tym zakresie przez ostatnie kilkanaście lat.

     0
     • Avatar Radek

      W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat w dziesiątkach kościołów w Szwajcarii niszczono systematycznie wszystkie figurki, obrazy itd. Potem je palono zgodnie z nauką biblijną. Czasami zostawiano krzyże na ścianach. Jednak w niektórych kościołach zostawiano wyłącznie jeden krzyż jako symbol zmartwychwstania. Jest to bardzo piękne i godne naśladowania. Zgodnie z nauką biblijną naturalne stało się w Szwajcarii zakładanie rodzin przez biskupów i podwładnych.

      0
     • Systemowo w tym temacie nic się nie da zrobić ani postanowić. Nawrócenie jest indywidualne i zależne tylko od Pana Boga. Jedyne co możemy zrobić to nawoływać do opamiętania i nawrócenia, ale znów doświadczenie Biblijne nam mówi że takie opamiętanie rzadko przychodzi na naród.

      0
      • Avatar Radek

       Jeśli większość Polaków będzie miał odwagę aby:

       “Nie brać wzoru z tego świata, lecz przemieniać się przez odnawianie umysłu, aby umieć rozpoznać, jaka jest wola Boża: co jest dobre, co Bogu przyjemne i co doskonałe.”

       wtedy jest jakaś szansa na dostrzegalną poprawę.
       Niestety tego rodzaju postawa wymaga najczęściej ogromnego samozaparcia.
       Wiele razy widziałem łzy w oczach moich bliskich, gdy potrafiłem im się przeciwstawić.
       -Dlaczego nie chcesz jechać z nami do Częstochowy???
       -Przykro mi mamo. Nie pojadę gdyż zrozumiałem, że to jest złe w oczach Jezusa. Nie mogę oszukiwać teraz swojego sumienia.

       W tym miejscu spełniają się słowa:

       “Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. 37 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. 38 Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. 39 Kto chce znaleźć swe życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.”

       Pozdrawiam

       0
  9. Panie Zygmuncie, całości nie przeczytałem, jak w wielu kwestiach zgadzam się z prof.Dakowskim, tak z zarzutami, by ZP robił za kreta, wg mnie ośmiesza Go. ZP ma związane ręce i nie zgadzam się, że ze swoimi ekspertami potwierdza kłamstwa MAKowskie !! Jest wręcz przeciwnie, tylko na takich danych , jakie ma dostępne robione są badania, bo kto wiedział, że rząd będzie mataczył, że bierze udział w spisku ! po zbadaniu danych, wyszło, że większość to kłamstwa, jak np. z tą brzozą, dopiero symulacja, a potem doszły inne dowody, obalają to kłamstwo, podobnie jest z innymi sprawami, by coś obalić, trzeba najpierw sprawdzić, ZP to zespół ekspertów, naukowców, to politycy, naukowcy na początku pochowali się po kątach. Podobnie jest z ekspertami ZP, analizują to co można dostać, nie wysysają z palca wniosków, tylko na podstawie co mają, mogą coś powiedzieć. Prof. Dakowski ma jakieś dowody ba uprowadzenie???? jedynie poszlaki, bo brak materiałów nie tylko wideo z odlotu czy przylotu itp. co zwykle się robi i są.
   Jak już pisałem, sądzę, że obie wersje są prawdopodobne, ZP bada inscenizację katastrofy, obalając jej przebieg, a cała delegacja mogła być porwana i zamordowana, poszlaki to potwierdzają, więc bym nie zwalczał żadnej, a zbierał dowody i pytał tych co trzeba, by pomogli, a ZP coś tam może, choć jak słyszymy chcą za wszelką cenę go rozwiązać, pytanie czemu ?
   Pzdr

   0
   • Witam Szanownego Pana w nowym portalu, na nowym blogu!
    Pisze Pan: “sądzę, że obie wersje są prawdopodobne, ZP bada inscenizację katastrofy, obalając jej przebieg, a cała delegacja mogła być porwana i zamordowana, poszlaki to potwierdzają, więc bym nie zwalczał żadnej”. – Tak właściwie uważa też prof. M.Dakowski.
    Ja idę trochę dalej. Uważam, że w pracy ZP jest dużo niekompetencji i pozoranctwa. Podałem już na blogu w S24 wiele przykładów na to.

    Pozdrawiam także.

    0

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   

  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816