Bez kategorii
Like

JAK URATOWAĆ NARÓD POLSKI – recepta byłego agenta KGB

08/09/2012
825 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Były agent KGB – mówi o tym, jak przeprowadza się przewroty polityczne i społeczne w krajach, w których działa służba wywiadowcza (głównie sowiecka) – tak było i jest u nas. Ale najważniejsze jest to, co mówi w ostatnich 5 minutach.

0


Poniższy – bardzo istotny, ciekawy – dokument to wykład byłego agenta radzieckiego Jurij Bezmienowa  (ur. 1939, zm. 1993) – uciekiniera z ZSRR. Inteligentny człowiek z dużą dozą błyskotliwości i humoru przedstawia mechanizmy prowadzące do obezwładnienia ideologicznego, społecznego, politycznego w krajach, do których wysyłano agentów KGB (ale nie tylko tej agencji). Zaczyna od skrótowego przedstawienia podstaw nauk – klasycznego już i dobrze znanego dziś – teoretyka sztuki wojennej Sun Tzu,  aby następnie w skondensowanej formie ukazać procesy, które – wypisz-wymaluj – obserwujemy od 20 lat w Polsce. Wykład jest dzis w Polsce bardziej aktualny niż kiedykolwiek!

Ta dłuższa –  pierwsza część – wykładu, jest ważna, aby zorientować się, że faktycznie w Kraju mamy do czynienia z intensywnym działaniem obcych agentur. Jednak dla większości czytelników Nowego Ekranu jest to od dawna oczywiste. Zachęcam do obejrzenia całości, bo filmik porządkuje wiedzę na temat działalności wywrotowej, jednak najistotniejsze słowa byłego agenta sowieckiego padają w ostatnich 5-6 minutach wykładu. Jest to bardzo istotna wskazówka, wręcz przykazanie, dla tych, którym dobro Narodu Polskiego leży na sercu, którzy chcą Go ocalić od zniszczenia i wchłonięcia przez okupantów ideologicznych, politycznych, ale także – militarnych.

Dla tych, którzy – zgodnie z moją radą – zechcą posłuchać ostatnich 6 minut wykładu, chcieliby jednak wiedzieć, o czym jest całość, proponuję wersję pośrednią. Koncentrat treści dokumentu znajdziecie tam, gdzie ja ten film znalazłem: toczytaelita.nowyekran.pl/post/63749,niewidzialna-wojna-trwa-dotad-az-staje-sie-widzialna-cztery-etapy-dywersji-wg-jurija-bezmienowa.

Ale naprawdę radzę obejrzeć film w całości, a przede wszystkim – jego końcówkę.

 

UWAGA AGENCI NA NE (i nie tylko)!

Pan Bezmienow mówi także o Was  – śmiejąc się z Was – pożyteczni idioci 🙂 Jesteście bezmyślnymi realizatorami woli Waszych panów. Żałosnymi i głupimi psami na ich posługi, nieświadomymi motywacji i efektów swoich działań, gratulacje! Dowiecie się więc, także, co się robi z tymi, którzy spełnili już swoją funkcję, a za dużo wiedzą 🙂

0

space

Pragne Zjednoczenia wszystkich Polaków milujacych Boga i Matke Ojczyzne dla jej ratowania przed smiertelnym wrogiem. Oddajmy sie ufnie Jego opiece i prowadzeniu, wypelniajac Jego wole, a wspaniale zwyciestwo bedzie zapewnione.

128 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758