SPOŁECZEŃSTWO
Like

Jak szybko Putina zastąpi kolejny bandyta?

14/03/2015
1082 Wyświetlenia
9 Komentarze
8 minut czytania
Jak szybko Putina zastąpi kolejny bandyta?

Rosją od rewolucji rządzi system stworzony przez kryminalistów dla kryminalistów, a obecnie dochodzi tam do rozstrzygających przepychanek na szczycie. I chyba już nic nie będzie w Rosji takie same, jak do tej pory…

0


 

 

Prognozowałem na okres marzec-kwiecień m.in. kolejną odsłonę b. szkodzącej Rosji wojennej polityki Putina. http://prognozydocenta.salon24.pl/634519,wiosna-kolejnym-etapem-upadku-iii-rp

 

Jedno jest pewne, już nic w Rosji teraz nie będzie takie, jak do tej pory… bo ta wiosna przynosi jej gruntowne zmiany, na historyczną skalę…

 

Ale jeśli generałowie faktycznie teraz obalą Putina –  to dlatego, że…

 

A) okazał się mięczakiem, a oni chcą wreszcie na całego rozpuścić swoje pancerne zagony?

 

B) był nieodpowiedzialnym idiotą, bo oni to najlepiej wiedzą, do czego tak naprawdę nadaje się ich armia?

 

Niedługo się dowiemy  – czy istotnie doszło do puczu, a w razie jego sukcesu – w jakim celu go przeprowadzono – ale niezależnie od rezultatu tego wewnątrzkremlowskiego konfliktu – dotychczasowa polityka Rosji wobec Ukrainy i Zachodu nie będzie mogła być kontynuowana.

 

Albo nastąpi jej wyciszenie, albo wielka eskalacja agresji – ale dopiero na przełomie grudnia/ stycznia 2015/ 2016 zostaną zebrane nieubłagane konsekwencje tego, co teraz na wiosnę zostanie posiane…

 

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

 

Pojawiają się też  głosy, że w Rosji do głosu dochodzą teraz kryminalne autorytety, gwarowo zwane „pachanami” i stojące na czele potężnych gangów.  https://3obieg.pl/koniec-rosyjskiego-narodu-jako-rdzenia-nacji-czyli-wladza-pachanow-kryminalnych-autorytetow

 

Całkowicie się z taką tezą nie zgadzam, bo władza „pachanów” to trwa w Rosji nieprzerwanie od rewolucji, czyli już prawie sto lat.

 

Funkcyjni bolszewicy zwykle byli gangsterami i krwawymi rzezimieszkami, tyle że teraz uprawiającymi swój proceder pod osłoną polityki oraz nowej ideologii – a im wyżej który zaszedł, tym więcej ludzkiej krwi miał na rękach, bo w kompartii, jak w każdym „przyzwoitym gangu”, ścieżka kariery zwykle polegała na sprawności w organizowaniu rabunku, prześladowania oraz mordowania coraz to większych grup ludzi.

 

To właśnie oni byli prekursorami diabelsko metodycznego, starannie planowanego i równie starannie administrowanego ludobójstwa na masową skalę – a Hitler i Himmler mieli się od kogo uczyć…

 

Szeregi NKWD zapełnione były kryminalnymi i totalnie zdeprawowanymi sierotami po rewolucji, wojnie domowej oraz lokalnych klęskach głodu – a ci bandyci na rozkaz mordowali beznamiętnie kogo popadnie…

 

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

 

Po raz pierwszy w historii kryminalni przejęli całe państwo ustanawiając kryminalne reguły gry oraz narzucając swoje kryminalne wartości reszcie ludzi. Zabili w Rosjanach wszelki etos – poza filozofią życiową szczura kanałowego – przetrwać za wszelką cenę… kosztem drugiego szczura.

 

W połączeniu z tradycją mongolsko-bizantyjską powstała tam ludobójcza machina gotowa do podbicia całego świata. Na szczęście dwa razy stanęliśmy jej na drodze – w 1920 oraz 1944 roku – gdy Stalin zatrzymując front nad Wisłą na ponad 5 miesięcy nie zdążył dojść conajmniej do Renu, jak to zaplanowano, a tylko do Łaby, chociaż Eisenhower ze swej strony robił co mógł, nie pozwalając Pattonowi za wcześnie rozbić Niemców.

 

Nie dziwiło Was, że w końcu to dwie pięcioramienne gwiazdy – biała i czerwona – czyli dwa ramiona Illuminatów – zdusiły Hitlera, tak jak to zaprojektowano jeszcze w latach 60. XIX w.?

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

 

Ale najczystszą formą władzy „pachanów” były łagry i gułagi – bo istotę każdego systemu poznaje się po tym kogo się tam więzi oraz w jakich warunkach.

 

Józef Czapski opisując Rosję sowiecką jako „nieludzką ziemię” trafnie dał wyraz szokowi przeżywanemu przez normalnych ludzi, nagle przeniesionych do nienormalnego świata odwróconych wartości. Podobnie jak Gustaw Herling-Grudziński nazywając sowiecką Rosję „innym światem”.

 

Bo do skutecznej walki z przeciwnikiem – potrzebne jest prawidłowe rozpoznanie wroga oraz zrozumienie istoty toczącego się sporu. I dlatego dziś „zielone ludziki” oraz „wojna hybrydowa” tak nam mącą w głowach….

 

I nie przez przypadek najskuteczniejszym przeciwnikiem sowietów okazał się R. Reagan, który bezceremonialnie potraktował ich właśnie jako kryminalistów posiadających „imperium zła”.

 

Bo do tego się sprowadza sowietyzm, a dopóki Rosja się nie upora z tym dziedzictwem, to władza „pachanów” dalej będzie tam trwała.

 

I co najwyżej możemy mówić o systemie putinowskim jako o wersji „Pachan 6.0”, po leninowskim „Pachan 1.0”, stalinowskim „Pachan 2.0”, breżniewowskim „Pachan 3.0”, pierestrojce – „Pachan 4.0” oraz epizodzie jelcynowskim – bo wersję „Pachan 7.0” to pewnie już będzie wprowadzał kolejny bandyta.

 

A z przestępczością zorganizowaną to nie walczy się środkami politycznymi ani dyplomatycznymi, tylko policyjnymi, a przede wszystkim ekonomicznymi – odcinając jej źródła nielegalnych dochodów, konfiskując nielegalnie zdobyte majątki oraz uniemożliwiając pranie „brudnych” pieniądzy.

 

A najlepszym przykładem obecnie czającego się pod murami Kremla „pachana” jest czeczeński bandzior Kadyrow, któremu podobno marzy się sukcesja po Putinie.

 

Światu potrzeba dziś dobrego szeryfa oraz grupy oblatanych w buchalteryjnych sztuczkach „Nietykalnych” – a wtedy po Rosji i jej „pachanach” śladu nie zostanie.

 

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

 

Pamiętajmy, że chociaż to żydowscy agenci Rotschildów przeprowadzając rewolucję 1917 roku spełnili przekleństwo rzucone na cara jeszcze w 1815, za odmowę przystąpienia do montowanych na Kongresie Wiedeńskim „stanów zjednoczonych Europy” – ale każda rewolucja pożera przecież swoje dzieci, i głównymi jej beneficjentami na dłuższą metę okazali się kryminaliści oraz wszelki margines spoleczny, tak w Rosji, jak i wszędzie tam, gdzie dotarły sowieckie tanki.

 

I tak na kilkadziesiąt lat postawiono nam świat na głowie… Ale w Rosji system „pachanów” trwał na tyle długo, przelał tyle krw i przyniósł tak bolesne nauczki, że tam mało komu mieści się dziś w głowie, że można żyć zupełnie inaczej.

0

Docent zza morza http://www.prognozydocenta.salon24.pl

Nie umiemy odczytywac znaków czasu, i dlatego jestesmy bezlitosnie ogrywani przez "starszych" i "madrzejszych". I dlatego piszę, jak jest...

64 publikacje
4 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758