Bez kategorii
Like

Jak ślepy rozpętał Pierwszą Wojnę o „nowy Ekran”

10/01/2013
463 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Naturalny protest światłej końcówki Organizmu Najbardziej Narodowego, reprezentowanego na nE przez zwarty Zespół Binarnych Inaczej…

0


Na samym początku zaznaczam, iż mało tego, że tekst poniższy ukazuje się w dziale „Rozrywka”, to jeszcze – całkiem serio – oczekuję potężnego Dementi szanownej Redakcji w związku z zawartymi w nim nieścisłościami i oczywistymi pomówieniami.

 
W głowie Konserwatysty aż huczy od pogłosek, iż reakcja Właściciela nE, Pana Ryszarda Opary, skierowana przeciwko Osobom naruszającym nie tylko najświętszy Regulamin i Jego równie najświętsze Paragrafy, lecz także zasady kulturalnego (sic!) współżycia w Blogosferze, wywołana została – nolens volens– przez publikowane na nE urojenia Ślepego Inwalidy z zaparciem, konserwatywnym.
 
W tym miejscu, gwoli ustalenia okoliczności przestępstwa donoszę, iż podły ten i bezczelnie leniwy dziadyga, którego postępowa Netykieta każe – pod rygorami sądowymi, pachnącymi brzydko nieświeżymi pasiakami i starym siennikiem (o podłym żarciu już nie wspominając) – nazywać Niepełnosprawnym, mało że żyje na koszt Społeczeństwa, które go łaskawie toleruje (jego, dziadygi składki ubezpieczeniowe dawno już utonęły w koniecznych, przecie i minimalnych kosztach budowy drewnianych, walących się szop, w których mieszczą się biura ZUS), to okrada na dodatek Społeczeństwo pobierając astronomiczną rentę w kwocie 6000000 złotych miesięcznie, którą trwoni po aptekach na środki wywołujące maligny ustrojowe, zaśmiecające Blogosferę i psujące dobry humor samej szpicy końcówki Awangardy Klasy Robotniczej.
 
Urojenia osobnicze, powyżej wskazane, – mogące służyć za kanwę niejednej, bo sklonowanej, Pracy Doktorskiej – wywołały słuszny i naturalny protest światłego zakończenia Organizmu Najbardziej Narodowego, reprezentowanego na nE przez zwarty Zespół Binarnych Inaczej (zagubili Się, Najprawdziwiej Narodowo i pozostały Im tylko 1-ki).
 
W głowie Konserwatysty dalej huczy od pogłosek, iż to właśnie dziełem Ohydnego Ślepca jest sprowokowanie Tych, którzy jego podłymi urojeniami o Wolności i potędze Rzeczypospolitej zmuszeni zostali do wyartykułowania – z robotniczym trudem i brudnymi, awangardowo pazurami – nielicznych z dostępnych Im dźwięków, zapisanych w ledwo używanej przezeń mowie wiązanej (tak zwanej: wiązance), a którą Pan Ryszard Opara uznał – O! Zgrozo! – za pretekst do ograniczenia Wolności Wy-miotów, na Swoim portalu.
 
Aby naprawić Zło, które zakradło się na łamy „nowego Ekranu” z przyczyny nikczemnych knowań Ślepca Naciągacza (doskonałego – w swym założeniu – systemu opieki zdrowotnej) apeluję – oprócz przywrócenia wszystkich Praw do Wolności Wy-miotów, jako jedynej dostępnej kulturowo (w tym miejscu przypominam dyrektywy unijne przeciwko wykluczeniom) formuły porozumiewania się z wrogim klasowo i ideologicznie otoczeniem  – o usunięcie domniemanego sprawcy całej, opisanej powyżej Niesprawiedliwości Społecznej z nE, w trybie natychmiastowym i nieodwołalnym…

Ceterum censeo Conventum esse delendum

Inne zapisy autora:

0

Marek Stefan Szmidt https://www.facebook.com/pages/Katedra-Etyki-Cywilizacji-%C5%81aci%C5%84skiej/340363222658099

Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista, dążący do odzyskania Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, będącego zaprzeczeniem "państwa prawa". Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN - Polskiej Partii Niepodległościowej. http://darpoint.pl/pages/PPN/PPN.htm http://zbzukowski.bloog.pl/foto,8470979,gal,559028,index.html?ticaid=6f762#next http://ekotrendy.com/nowaonline/Marek_Szmidt.htm http://ekotrendy.com/SW_13.gif

82 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758