ONA I ON
Like

Jak się pakować?

15/06/2015
481 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Jak się pakować? Jak się spakować, aby o niczym nie zapomnieć i zmieścić się do walizki, którą będziemy w stanie udźwignąć. Dobrze spakowany bagaż, to taki, w którym znajdziemy wszystko, co będzie nam niezbędne podczas wyjazdu. Zrób listę Najlepiej już kilka dni przed wyjazdem zacznij robić listę niezbędnych rzeczy, które chcesz ze sobą zabrać. W czasie pakowanie będzie Ci się łatwiej zorganizować i o niczym nie zapomnisz. Wrzucając rzeczy do torby, będziesz się skupiać na ich ładnym poukładaniu a nie na myśleniu, co jeszcze zabrać. Starannie poukładaj ubrania Dobrze poskładane ubrania sprawią, że w walizce zmieści się więcej, a ciuchy po wyjęciu nie będą wymięte. Staraj się ustalić kolejność pakowanych ubrań, aby podczas szukania wiedzieć gdzie dana rzecz może się […]

0


Jak się pakować?

Jak się spakować, aby o niczym nie zapomnieć i zmieścić się do walizki, którą będziemy w stanie udźwignąć. Dobrze spakowany bagaż, to taki, w którym znajdziemy wszystko, co będzie nam niezbędne podczas wyjazdu.

Zrób listę

Najlepiej już kilka dni przed wyjazdem zacznij robić listę niezbędnych rzeczy, które chcesz ze sobą zabrać. W czasie pakowanie będzie Ci się łatwiej zorganizować i o niczym nie zapomnisz. Wrzucając rzeczy do torby, będziesz się skupiać na ich ładnym poukładaniu a nie na myśleniu, co jeszcze zabrać.

Starannie poukładaj ubrania

Dobrze poskładane ubrania sprawią, że w walizce zmieści się więcej, a ciuchy po wyjęciu nie będą wymięte. Staraj się ustalić kolejność pakowanych ubrań, aby podczas szukania wiedzieć gdzie dana rzecz może się znajdować. Zabierz ze sobą rzeczy, które lubisz nosić i w uniwersalnych krojach i kolorach, aby swobodnie można było je łączyć między sobą.

Kosmetyki dobrze zabezpiecz

Aby nie nosić wielkich butelek szamponów mydeł i innych kosmetyków, kup małe pojemniczki, w których zabierzesz tylko takie ilości, jakie będą Ci potrzebne. Wszystkie pojemniczki z kosmetykami dobrze dokręć a najlepiej zabezpiecz folią, aby nic się nie rozlało.

Dokumenty

Ważne dokumenty i pieniądze miej zawsze przy sobie w razie kradzieży bagażu, i aby mieć łatwy dostęp do nich.

Wypadki chodzą po ludziach

Weź pod uwagę, że choroba nie wybiera i wszędzie może Cię dopaść dolegliwość, która nie będzie poważna, ale skutecznie może utrudnić życie. Dlatego zawsze dobrze jest mieć przy sobie dobrze skompletowaną apteczkę, która w razie awarii będzie niezastąpiona. Jak przygotować apteczkę podróżną znajdziesz tutaj.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
nowenow

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816