Bez kategorii
Like

JAK SIĘ MASZ, GENPROKU SEREMET ???

30/10/2012
442 Wyświetlenia
0 Komentarze
10 minut czytania
no-cover

Andrzej Seremet 20.04.2012 dla GW – wybuchu w tupolewie nie było

0


 

Obserwuję niepomierny wzrost liczby fachowców od śledztw. Wszyscy Polacy znają się na medycynie, ale teraz już niemal wszyscy znają się też na śledztwach. Pouczają prokuratorów, krytykują, niektórzy twierdzą, że robimy wszystko źle.”…


Nic nie świadczy, by na pokładzie był wybuch. „…

 

Nasi prokuratorzy sięgnęli po najwybitniejszych fachowców w Polsce od efektów fizykochemicznych użycia broni. Biegli z Wojskowego Instytutu Chemii i Radiometrii w Warszawie powiedzieli: nie ma śladu.

 

Może nasi eksperci przeprowadzili badania standardowe, a użyte zostały niestandardowe materiały wybuchowe?

– Biegli użyli najlepszych, najnowocześniejszych metod.

 

Czy pod kątem wybuchu badany był również wrak?

– Rosjanie badali wrak i wybuch wykluczyli.”…


Co wobec tego nasi eksperci badali w Smoleńsku we wrześniu 2011?

– Badali elementy silnika, proces uszkadzania samolotu, stan instalacji paliwowych i hydraulicznych, pobierali próbki paliwa, płynów hydraulicznych.

Jacy to biegli?

– Wymienię niektórych: dr inż. pilot Antoni Milkiewicz, dr Ryszard Szczepanik, mgr Stanisław Podskarbi, mgr inż. Jan Kawęcki. Dr Milkiewicz, przewodniczący zespołu, jest jednym z najbardziej cenionych ekspertów. Badał katastrofę Iła-62 w Lesie Kabackim w 1987 r. Choć były polityczne naciski, by orzekł, że przyczyną był błąd pilota, doszedł do tego, że katastrofę spowodowały wady konstrukcyjne elementów silnika.”…

 

Nie było wcześniej dwóch silnych wstrząsów?

– Na litość boską, jakich wstrząsów? Dlaczego akurat dwa, a nie jeden?

Według Szuladzińskiego jeden urwał skrzydło, a drugi rozerwał kadłub. Skrzydło, jak stwierdził Macierewicz, nie mogło zostać oderwane przez uderzenie w brzozę.

– Rejestrator odnotował po uderzeniu w drzewo inną pracę lotek tego skrzydła. Zapisał utratę statyki samolotu i gwałtowny przechył.”…

 

……….

To kilka wyrywek z wywiadu Andrzeja Seremeta, prokuratora generalnego RP, którego udzielił GW 20.04.2012 r.

 

Całość tu: http://wyborcza.pl/1,75478,11576169,Prokurator_Seremet__Wybuchu_w_tupolewie_nie_bylo.html?as=4

 

 

We wrześniu pytałam marszałki Kopacz – jak się masz marszałko ? „Nie o zdrowie oczywiście pytam ale o samopoczucie po tym jak wszystkie kłamstwa smoleńskie marszałki od dziś noszą znamiona przestępstwa ?” (19.09.2012)

 

Dziś zadaję to samo pytanie – jak się masz, genproku Seremet ???

Nie o zdrowie pytam ale o samopoczucie ! Samopoczucie po tym jak cały powyższy wywiad dziś jest nie obrazem kompetencji i uczciwości, a tylko wyrazem POlitycznej Poprawności genproka RP.

 

Co powie genprok – jak to się stało, że ci wspaniali prokuratorzy, wspaniali specjaliści, eksperci najwyższej klasy tyle się nalatali do Smoleńska i do Moskwy, tyle się nabadali i wszystko było w porządku – ależ skąd, jaki wybuch, jaki zamach, proszę mnie nie rozśmieszać ! Tylko brzoza, ach ta brzoza, nie ma praktyki otwierania trumien itd., Rosjanie perfekcyjni. Itd., itp. To rodziny źle identyfikowały ofiary w Moskwie, to ten śmieszny zespół tego głupiego, upierdliwego karierowicza Macierewicza (Sikorski – Macierewicz co dotknie to spieprzy) – oczywiście pan genprok tego wprost nigdy nie powiedział, ale wielokrotnie dał do zrozumienia, że tak właśnie uważa, to on – Macierewicz z tym, tym wrednym  Biniendą, Nowaczykiem z amerykańskiego zadupia – no jak, no jak można twierdzić nie widząc na oczy dowodów, nie dotykając ich, wziąć z powietrza albo z palca dane i robić obliczenia, że nie było brzozy, że były dwa wybuchy ? Przecież to idiotyzm, paranoja, mania spiskowa, psy dupami szczekają i w ogóle szczyt bezczelności…

 

 tu nagle…??? Okazuje się, że nie dość, że w trumnach stan faktyczny zawartości nijak  nie zgadza się z perfekcyjnymi bumagami Moskwy,  to na szczątkach wraku tupolewa nagle zostają odkryte materiały wybuchowe. I że w ogóle już nic, a nic się  nie zgadza z tym co twierdził i twierdzi genprok i jego „specjaliści”.  Nagle się okazuje, że ci „egzotyczni” – jak łaskawie raczył nazwać ekspertów ZP pan prezydęt Komorowski  – właśnie ci eksperci od tego wrednego Macierewicza, mają 1000 razy więcej racji niż wszyscy wspaniali eksperci od Anodiny i Millera razem z ich wspaniałymi raportami.

 

Panie genproku Seremet – może jednak posłuchać prof.Nałęcza, doradcy prezydęta i jednak zwołać„na poważnym uniwersytecie, z poważnymi ekspertami" konferencję smoleńską ? Prof. Nałęcz jej pragnie jak kania dżdżu. Tylko nie jest zupełnie jasne co p.Nałęcz ma na myśli – TEGO Kanię czy TĄ kanię. Ale to bez znaczenia. Konferencja ZP A.Macierewicza  z 22 pańdziernika wg profesora ani nie była poważna, ani na poważnym uniwersytecie ani z poważnymi ekspertami. Wygląda na to, że tamta w Kazimierzu nad Wisłą z udziałem światowej sławy astrofizyka z Totontowa i wybitnych kolegów Macieja Laska również nie była poważna. Dziwne to cokolwiek bo przecież jej uczestnicy to wybitni specjaliści lansowani przez sam rząd RP.

 

Jak to jest genproku Seremet, że przez ponad 2 i pół roku śladów materiałów wybuchowych na elementach wraku samolotu nie było i nagle się pojawiły ?

 

Czy były w końcu te badania – o których pan genprok twierdzi w wywiadzie dla panów Wrońskiego i Wróblewskiego z GW – czy ich nie było ?

 

Czy są ci wszyscy reżymowi eksperci ekspertami i specjalistami ?

 

Czy są ci Rosjanie – których genprok własną piersią broni i chwali – perfekcyjni czy nie są ?

 

Czy pan genprok jest w stanie odpowiedzieć na pytanie – dlaczego od prawie 3 lat giną jak muchy osoby, które w kwestii wyjaśnienia tragedii smoleńskiej miały by  sporo do powiedzenia ? Nie wiem kto był pierwszy – może śp.G.Michniewicz ? 27.10.2010 umiera chor.R.Muś z załogi Jaka, który wylądował w Smoleńsku przed tupolewem z Prezydentem RP na pokładzie… Dlaczego oni wszyscy giną w weekend, w niewyjaśnionych okolicznościach ale prokuratury z góry wiedzą, że oczywiście odchodzą   „bez udziału osób trzecich” ? A gdzie osoby „drugie” ? Gdzie „pierwsze” ? Dlaczego o nich nikt nic nie mówi.  Kto następny – panie genproku ???

 

I na  końcu – czy jest genprok Seremet uczciwym obywatelem RP, kompetentnym i rzetelnym prokuratorem generalnym, mającym prawo i sprawiedliwość oraz rację stanu Najjaśniejszej  za cel najwyższy ? Czy jest genprok Seremet po prostu POprawnym POlitycznie zwykłym kłamcą i wiernym partii karmicielce sługusem i wykonawcą jej partykularnych interesów !

 

Pytam dlatego, że… jakby nie patrzeć na poczynania pana genproka to wciąż nie chce wyjść inaczej bo wszystko wskazuje, że niestety – to drugie !!!

 

 

 

http://wyborcza.pl/1,75478,11576169,Prokurator_Seremet__Wybuchu_w_tupolewie_nie_bylo.html

0

contessa

widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758