BIZNES
Like

Jak sędziowie na przekór ministrom kolegę obronili…

26/12/2014
1011 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

  Szanowni Państwo!   Wieść gminna niesie, że na świecie są “równi” i “równiejsi”. Że w wojsku dzieją się “cuda”, też pozostaje tajemnicą poliszynela. Sprawa aktualnego wiceprzewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa dowodzi jednoznacznie, że są w Polsce osoby nawet dla władz nietykalne, a niektóre instytucje same – i to skutecznie – stawiają się ponad prawem.   Najlepszym tego dowodem jest sprawa aktualnego Wiceprzewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa, sędziego płk. Piotra Raczkowskiego, któremu poważne zarzuty o charakterze karnym nie tylko nie przeszkodziły w karierze, ale wręcz w niej pomogły.   Zapraszam do lektury!   Jak sędziowie na przekór ministrom kolegę obronili?   Z poważaniem,   Maciej Lisowski Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA   Inne zapisy autora: OSZUSTWO NA FUNKCJONARIUSZA CBŚNIE MA ŚWIADKÓW – NIE […]

0


 

Szanowni Państwo!

 

Wieść gminna niesie, że na świecie są “równi” i “równiejsi”. Że w wojsku dzieją się “cuda”, też pozostaje tajemnicą poliszynela. Sprawa aktualnego wiceprzewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa dowodzi jednoznacznie, że są w Polsce osoby nawet dla władz nietykalne, a niektóre instytucje same – i to skutecznie – stawiają się ponad prawem.

 

Najlepszym tego dowodem jest sprawa aktualnego Wiceprzewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa, sędziego płk. Piotra Raczkowskiego, któremu poważne zarzuty o charakterze karnym nie tylko nie przeszkodziły w karierze, ale wręcz w niej pomogły.

 

Zapraszam do lektury!

 

Jak sędziowie na przekór ministrom kolegę obronili?

 

Z poważaniem,

 

Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

 

Inne zapisy autora:

0

Fundacja LEX NOSTRA
Fundacja LEX NOSTRA http://www.fundacja.lexnostra.pl

W służbie Obywatelowi !

113 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816