Nowe Technologie i Medycyna
Like

Jak raszyści wkopali Putina, czyli patrz co podpisujesz nieuku

14/02/2015
598 Wyświetlenia
10 Komentarze
1 minut czytania
Jak raszyści wkopali Putina, czyli patrz co podpisujesz nieuku

Podpisane w Mińsku dokumenty jednoznacznie wskazują i udowadniają bezpośrednie uczestnictwo Rosji w konflikcie na wschodzie Ukrainy.
A można to zobaczyć wczytując się w podpisane tam dokumenty. W nowej umowie o uregulowaniu sytuacji jest wyraźnie napisane, że broń ciężka powinna być wycofana od granicy frontu. W tym że punkcie są wyliczone wszystkie typy tej broni i między innymi w ich liczbie jest wymieniony system rakietowy huraganowego ognia „TORNADO C”

0


 

I tutaj „diadia Wowa” dał ciała jak amator gdyż jak podają różne dobrze poinformowane źródła system ten wszedł na uzbrojenie ruskiej armii w 2012 roku i nie był do tej pory sprzedawany za granicę a jeżeli RS 30 TORNADO C są na wyposażeniu terrorystów to mogli oni go otrzymać TYLKO OD ROSJI! od nikogo innego!!

To jest jasne jak słońce, bo jeżeli nawet kupili je w „Wojentorgu” to jest on też rosyjski. Tak że diadia/a może Dziadzia/ Wowa jakbyś się nie obrócił to d**a zawsze z tyłu nie da się inaczej 😉 . Borys Niemcow rosyjski opozycjonista komentując to przeoczenie powiedział „ Putin umieścił na swojej internetowej stronie dowód rzeczowy w/s dostaw broni terrorystom. Więcej niczego nie trzeba. Koniec kropka!

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816