POLSKA
Like

Jak pokonać system i obalić patologiczny układ partyjny

14/11/2013
1522 Wyświetlenia
17 Komentarze
2 minut czytania
Jak pokonać system i obalić patologiczny układ partyjny

Żarty się skończyły…

0


Pokojowa metoda na pokonanie patologicznego systemu, który stworzyła nam sitwa zagnieżdżona głęboko w strukturach państwa – jest tylko jedna: trzeba wygrać z nimi w ich własną grę, wg ich patologicznych zasad wyborczych.

I można to zrobić – sposobem i pomyślunkiem (szczegóły w nagraniu poniżej). Pytanie tylko – czy potrafimy?

Czy my, polskie społeczeństwo – a przynajmniej ta jego spora część, która widzi, że cały ten chory system jest jedną wielką patologią, że nasze państwo zdaje egzamin tylko w wykorzystywaniu i wpędzaniu w nędzę własnych obywateli, ta część społeczeństwa, która ma już dość bycia ekonomicznym niewolnikiem i nędzarzem we własnym kraju, która ma dość bycia okłamywaną i manipulowaną na każdym kroku przez władzę i media – czy potrafimy zaakceptować to, że nikt za nas naszego kraju, naszego domu, nie posprząta.

Czy potrafimy przestać obojętnie patrzeć na to, co ludzie pozbawieni jakichkolwiek skrupułów robią z naszym krajem, z nami?

Czy potrafimy zrobić cokolwiek, poza mówieniem, „że się nie da” – aby zmienić otaczającą nas patologiczną, polityczną rzeczywistość?

Kończąc z patosem i krótko mówiąc: czy potrafimy się dogadać chociaż w jednej wspólnej sprawie?
Są nas miliony – ale czujemy się osamotnieni bo rozproszeni jesteśmy po całym kraju a nawet świecie, i nie wiemy o sobie – musimy się tylko odnaleźć i skomunikować.

Zapraszam do obejrzenia i rozpowszechniania:

0

Freedom http://freedom.noweblogi.pl

Wyłącz tv - włącz myślenie.

127 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758