Bez kategorii
Like

Jak leczenie to w TVN-ie

15/01/2013
539 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Kolejki w szpitalach, złe warunki, opryskliwy personel i korupcja ? Stacja TVN wyszła naprzeciw ambitnym rządowym planom skoku cywilizacyjnego w służbie zdrowia i zbudowała szpital w hangarze w Krakowie. Obywatel będzie mógł sobie popatrzeć.

0


Wioski potiomkinowskie zaczynają rosnąć w naszym kraju jak grzyby po deszczu, od Gdańska po Kraków. Platformerskie władze Gdańska planują podświetlić ruiny w centrum miasta aby było ładniej:

 

monsieurb.nowyekran.pl/post/85357,wioska-potiomkinowska

 

Z kolei w Krakowie, stacja TVN zbudowała w hangarze telewizyjnym nowoczesny szpital, tak aby widzowie mogli sobie popatrzeć na skok cywilizacyjny w służbie zdrowia, przez szybę telewizora (zdjęcia powyżej i poniżej) :

 

www.wirtualnemedia.pl/artykul/serial-szpital-od-lutego-codziennie-w-tvn

 

TVN będzie nam serwować serial szpitalny oparty na konkretnych przypadkach medycznych. Aktorzy amatorzy zagrają role pacjentów a krakowscy aktorzy zagrają lekarzy i pielęgniarki. Dlaczego stacja TVN, której docelową widownią są podobno ludzie samodzielnie myślący i wykształceni z dużych miast w przedziale wiekowym 16-49 lat, lansuje serial o chorobach i operacjach, idealny dla widowni emerytów ?

 

Może dlatego, że szpital odgrywa ważną rolę propagandowo-polityczną w naszym kraju. To w szpitalu schował się przed manifestacją 13 grudnia 2012 generał Jaruzelski, jak tchórz. To w szpitalu pracuje najmłodsza ofiara stalinizmu w Polsce, kardiolog Mirosław G. To szpitale, sprywatyzowane na rzecz klientów PO, będą nowymi ambasadami naszego nowego wspaniałego świata.

 

Taka szpitalną ambasadę będą wiec mogli pooglądać sobie wieczorami widzowie TVN. Szpital TVN może stać się witryną naszego skoku cywilizacyjnego, którą będą odwiedzać goście z zagranicy. A może nawet sam premier Tusk ?

 

A może z czasem, za odpowiednią opłatą, będą tam leczeni prawdziwi pacjenci ? Taki luksusowy szpitalny Big Brother ? Czy widzowie będą wygrywać w konkursach pobyt w szpitalu TVN i osobistą konsultację z doktorem Mirosławem G. ?

 

Czeka nas nowy wspaniały świat. W telewizji. Czyli powrót do “Misia”.

 

Pamiętamy, że w jednej ze scen z kultowego filmu Barei tato pokazuje synowi program w telewizji i mówi: “.. popatrz synu, tak wygląda prawdziwy baleron ..”.

 

 

 

ł roku kolejki do skanera w szpitalu ? Włącz TVN i pooglądaj sobie

Szpital TVN w krakowskim hangarze (zdjęcia TVN)

 

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758