NEWS
Like

Jak “koperciarz” chciał Polaków nawracać. Żenada

28/11/2020
902 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki w piątkowym wystąpieniu telewizyjnym wezwał rządzących do “poszanowania interesu narodowego i wycofania się ze sprzecznej z polską racją stanu groźby weta”

0


Marszałek Senatu Tomasz Grodzki w piątkowym wystąpieniu telewizyjnym wezwał rządzących do “poszanowania interesu narodowego i wycofania się ze sprzecznej z polską racją stanu groźby weta” unijnego budżetu. Podkreślił, że godzi ono w interesy gospodarcze, polityczne i strategiczne Polski. Wezwał też rządzących do opamiętania się i apelował, aby “wrócili do przestrzegania praworządności”.

Senat przyjął w środę uchwałę wzywającą Radę Ministrów do przyjęcia wynegocjowanego projektu budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-27. W uchwale “Senat Rzeczypospolitej Polskiej wzywa rząd do poszanowania interesu narodowego i wycofania się ze sprzecznej z polską racją stanu groźby wetowania budżetu Unii Europejskiej”. Podają dzisiejsze media w tym Niezależna.pl

Wystąpienie Grodzkiego skomentowała na Twitterze sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz.

“Skandal zdrady Rzeczpospolitej przy wykorzystaniu telewizji publicznej po godz.20.00 przez lekarza z Senatu “– napisała.

Czegoś tak haniebnego, wielu z Nas się nie spodziewało. Senator Grodzki będący ”częścią ” Senatu Grodzkiego, wygłasza poddańcze orędzie Państwa Polskiego , stanowiące ograniczenie polskiej suwerenności. Robi to człowiek niby wykształcony w czasie zbliżającej się rocznicy Powstania Listopadowego. Ten szkodnik Polsce powinien przejechać się do Warki, pochylić się nad grobem Piotra Wysockiego, na płycie grobu jest napis ” Wszystko dla ojczyzny, nic dla mnie ”.

Mam wrażenie, że ten koperciarz ma nas wszystkich za idiotów i może nam ciągle wciskać te kłamstwa prosto od Tuska.

Dno i żenada. Miłośnik kopert, w tym tych zabójczych, w orędziu mówił o praworządności.  Kiedy wreszcie zostaną rozliczeni kłamcy, zdrajcy i zaprzańcy Polski.

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

117 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816