ONA I ON
Like

Jak dobrać torebkę do stroju?

15/06/2015
514 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Jak dobrać torebkę do stroju?   Jednym z największych koszmarów kobiety wychodzącej z domu jest moment, w którym okazuje się, że torebka nijak nie pasuje do reszty stroju. Jak uniknąć takich sytuacji i dopasować torebkę idealnie do reszty stroju?   Klasyka vs. Współczesność   Są dwie szkoły. Pierwsza szkoła wyznaje zasadę, którą wyznawały nasze mamy i babcie, czyli torebka musi pasować kolorem do butów. Jest to na pewno bardzo bezpieczne wyjście, jednak mało aktualne, no chyba że idziemy z wizytą na herbatkę do królowej Elżbiety. Druga szkoła mówi, że torebka ma być wykończeniem, uzupełnieniem kreacji, a czasem wręcz musi kontrastować z całą stylizacją. Natomiast prawdy uniwersalne są takie, że do stylizacji pełnej różnobarwnych printów i wzorów powinnyśmy dobierać torebki w […]

0


Jak dobrać torebkę do stroju?

 

Jednym z największych koszmarów kobiety wychodzącej z domu jest moment, w którym okazuje się, że torebka nijak nie pasuje do reszty stroju. Jak uniknąć takich sytuacji i dopasować torebkę idealnie do reszty stroju?

 

Klasyka vs. Współczesność

 

Są dwie szkoły. Pierwsza szkoła wyznaje zasadę, którą wyznawały nasze mamy i babcie, czyli torebka musi pasować kolorem do butów. Jest to na pewno bardzo bezpieczne wyjście, jednak mało aktualne, no chyba że idziemy z wizytą na herbatkę do królowej Elżbiety. Druga szkoła mówi, że torebka ma być wykończeniem, uzupełnieniem kreacji, a czasem wręcz musi kontrastować z całą stylizacją. Natomiast prawdy uniwersalne są takie, że do stylizacji pełnej różnobarwnych printów i wzorów powinnyśmy dobierać torebki w jednym kolorze, już bez zbędnych w tym przypadku ozdobników.

 

XXL size

 

Właśnie w takim rozmiarze powinnyśmy szukać torebek, jeśli chcemy optycznie wysmuklić swoją sylwetkę. Faktem jest, że jeśli jakiś przedmiot postawimy obok innego przedmiotu, który jest gabarytowo większy, to ten pierwszy przedmiot wydaje nam się mniejszy niż jest w rzeczywistości i podobnie jest w tym przypadku. Im większa torebka, tym optycznie wydajemy się niższe.

Zatem wzrost kobiety noszącej ogromną torbę jest nie bez znaczenia – kiedy długie nogi przykuwają uwagę, torebka pozostanie tylko dodatkiem. Jednak w przypadku kobiet niskich, duże torby będą tworzyły niezbyt elegancki efekt, a czasem wręcz komiczny.

 

Powyżej przedstawiamy zaledwie garstkę informacji na temat doboru torebek do stroju. Jeśli czujecie jeszcze pewien niedosyt w temacie torebek, to więcej informacji znajdziecie tutaj.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
kattell

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816