NEWS
Like

Jak dewiant seksualny Bart Staszewski znaki drogowe ozdabiał

18/11/2020
347 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Aktywista LGBT Bart Staszewski odpowiada na pozew. Twierdzi, że wieszanie tablic to… projekt artystyczny.

0


“Aktywista LGBT Bart Staszewski odpowiada na pozew. Twierdzi, że wieszanie tablic to… projekt artystyczny.

Reduta Dobrego Imienia informuje, że gmina Zakrzówek otrzymała odpowiedź na pozew w sprawie Barta Staszewskiego. Aktywista LGBT słynący z akcji przyczepiania tabliczek „Strefa wolna od LGBT” do znaków z nazwami miejscowości, został pozwany przez kilka gmin, które padły ofiarą jego działań. Teraz tłumaczy, że realizował… „projekt artystyczny”.

Gmina Zakrzówek przy wsparciu finansowym i prawnym Reduty Dobrego Imienia złożyła do Sądu Okręgowego w Lublinie pozew o  ochronę dóbr osobistych przeciwko Bartowi Staszewskiemu. Aktywiście LGBT zarzucono naruszenie dóbr osobistych Gminy….” Takie informacje podają media w tym Niezależna.pl

Przypomnę, że Bart Staszewski umieszczał fałszywe tablice wyglądem przypominającą urzędowy znak drogowy z napisem „Strefa wolna od LGBT” w kilku językach w tym angielskim poniżej znaku drogowego oznaczającego teren zabudowany i z nazwą miejscowości. Następnie zdjęcie tej tablicy zamieścił na swoim profilu na Facebooku. Władze gminy zarzucają Staszewskiemu, że ogólny wydźwięk tego wpisu przedstawia Zakrzówek jako miejsce, w którym dyskryminuje się ludzi ze względu na ich preferencje seksualne.

Wieszanie na znakach drogowych reklam i innych bzdur jest zagrożeniem dla ruchu drogowego. Odpowiednie służby zawiadujące znakami powinny zgłosić do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa. Czy to uczyniły?

Jaki projekt artystyczny ,który był akcją dyfamacyjną w stosunku do polskiego rządu z określonymi reperkusjami dla Polski ,mało tego przeprowadzony w sposób systemowy i odpowiednio sfinansowany . Miał zaszkodzić a nie być wyrazem artystycznym .Na to są paragrafy i jest określona granica wolności artystycznej do momentu kiedy nie narusza  godności a na dobrą sprawę faceta powinien spotkać pozew zbiorowy mieszkańców miasta ,których oczernił i zniesławił ,przypisując im intencje, których nie mieli . Za tym poszły określone straty gospodarcze bo niektóre zagraniczne miasta wycofały się ze współpracy. Kara dla tego gnoma powinna być surowa i dolegliwa . Powinien tyle zapłacić ,żeby mu się na przyszłość odechciało i jego sponsorom też .

Bardzo wielu Polaków jest obecnie za granicą, dziwię się że jeszcze nikt z naszych rodaków nie zrobił takiego “projektu artystycznego” na rogatkach Berlin, Brukseli, Hagi czy Paryża…

Komisja Europejska przedstawiła strategię Unii Europejskiej na rzecz równości osób LGBTIQ. W dokumencie mowa jest o rozszerzeniu katalogu przestępstw w UE o “homofobiczną mowę nienawiści” oraz o uznawaniu rodzicielstwa “tęczowych” par. Wiceszefowa Komisji Europejskiej Vera Jourova przekonuje, że “celem jest objęcie nowymi regulacjami całej Unii”. Akronim LGBTIQ odnosi się do gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych, interseksualnych i queer (nieheteroseksualnych). KE podkreśla, że choć w ciągu ostatnich lat w UE osiągnięto postęp dotyczący równości wobec tych osób, ich dyskryminacja nadal ma miejsce. Z badań wynika, że 43 proc. przedstawicieli tych społeczności czuje się w ten czy inny sposób szykanowanych z powodu swojej orientacji seksualnej. Dlatego ten zboczony antypolak zorganizował tą tablicowa akcje.

Artysta Neron podpalił Rzym w celu doznania głębszych wrażeń… mordował chrześcijan w celach rozrywkowych… Tego idioty od lewackiej propagandy do Nerona porównywać wprawdzie nie można, ale kto wie na jakie pomysł stać oszołomów…

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

117 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816