POLSKA
Like

Jajko Prezydenta

16/07/2013
538 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Jajko Prezydenta

  Jajko Prezydenta   Jelenia Góra, dnia 16 lipca 2013 r. Grzegorz Niedźwiecki ul. Działkowicza 19 58-506 Jelenia Góra   Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze Wydział I Cywilny Sygn. akt I Co 3259/08   Szanowna pani Małgorzato Kleśta Odnośnie zarządzenia z dnia 08 lipca 2013 r. zwracającego wniosek o zwolnienie od kosztów sądowych w całości, uprzejmie informuję. Nie jestem niczyim dłużnikiem. Oświadczenie o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania powinni składać bogaci funkcjonariusze w togach typu prokurator Krzysztof Domagała zam. przy ul. Działkowicza … w Jeleniej Górze czy inny prokurator, który wybudował pałac na rogu ul. Działkowicza i Paderewskiego 56b. Ja żywię się z całą rodziną przeterminowanymi pasztetami drobiowymi Krokus i wieprzową kiełbasą Żywiecką z odzysku. Prowokujecie i uprawiacie […]

0


 

Jajko Prezydenta

 

IMG_0017 (2)

Jelenia Góra, dnia 16 lipca 2013 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

 

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

Wydział I Cywilny

Sygn. akt I Co 3259/08

 

Szanowna pani Małgorzato Kleśta

Odnośnie zarządzenia z dnia 08 lipca 2013 r. zwracającego wniosek o zwolnienie od kosztów sądowych w całości, uprzejmie informuję.

Nie jestem niczyim dłużnikiem. Oświadczenie o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania powinni składać bogaci funkcjonariusze w togach typu prokurator Krzysztof Domagała zam. przy ul. Działkowicza … w Jeleniej Górze czy inny prokurator, który wybudował pałac na rogu ul. Działkowicza i Paderewskiego 56b. Ja żywię się z całą rodziną przeterminowanymi pasztetami drobiowymi Krokus i wieprzową kiełbasą Żywiecką z odzysku.

Prowokujecie i uprawiacie stale niejawne stalinowskie represje wobec mojej osoby. Jesteście gorsi niż ukraińscy banderowcy znani z rzezi wołyńskiej. Czymże jest jak nie eksterminacją narodu polskiego o znamionach ludobójstwa bezpodstawne karanie i nakładanie horrendalnych grzywien na niewinnego człowieka. Postępujecie jak nowotwór złośliwy. Tego nie było za komuny. Przyjdzie czas, że ktoś was rozliczy z tego bandytyzmu nie tylko za pomocą rozbitego jajka.

Moją mamę wermacht wywiózł z Brodów wiosną w 1944 roku na roboty do Bobingen koło Augsburga. Tam przetrzymywali ją półtorej roku. Nie można tego zapisać w kategoriach moralnych, ale to była wojna. Mnie za rzekomą obronę praw człowieka w Polsce, państwo w państwie, układ zamknięty z dożywotnimi immunitetami, represjonuje już sześć lat. Możecie spróbować wsadzić mnie na pół roku do więzienia. Wywieziecie mnie wcześniej w worku foliowym lub do szpitala, bo nie będę nic jadł i pił. Podatnicy nie mają prawa mnie karmić.

Skoro każdy musi przeżyć wojnę to trudno. Tego nie robią Polacy. Szkoda tylko moich dzieci.

Grzegorz Niedźwiecki

Do wiadomości:

  1. Rzecznik Praw Obywatelskich

  2. Helsińska Fundacja Praw Człowieka

  3. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

120 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816