Globalnie i Lokalnie
Like

Islam – totalitarny system polityczny

19/03/2016
1394 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
Islam – totalitarny system polityczny

Islam nie jest tak po prostu tylko religią, ale całym systemem. Można pomyśleć, że islam to tylko religia, ale tak nie jest! Islam zawiera dodatkowy komponent, islam to również państwo. Co to znaczy, że islam jest religią i państwem? Oznacza to, że jest całym systemem. Innymi słowy, gdybyście mieli wyobrazić sobie swoje życie, mówiąc o życiu i religii, w sposób nie muzułmański. Wyobrażamy sobie zielony czworokąt symbolizujący życie a wewnątrz niego drugi mały, który jest religią. Jest on jednak tylko małą częścią tego pierwszego.

0


ISIS-MAP-3296551

 

 

 

W islamie tak nie jest. W islamie cały ten zielony czworokąt jest systemem religijnym. Życie jest tylko małą częścią tego systemu. Oznacza to, że wasze życie – jedzenie, picie, sen, biznes, rząd, prawo, to wszystko jest kontrolowane przez ten system religijny. Więc islam to ni tylko religia. Islam to wszechogarniający system. Jest to system społecznopolityczny, społecznoekonomiczny, społecznoreligijny, edukacyjny, ustawodawczy, sądowniczy i militarystyczny system zamaskowany w terminologii religijnej. Wszystko, co robi muzułmanin, czyni według tego systemu. Wszystko jest nim objęte, jest to cały system.

O czym zachód powinien wiedzieć?

Musimy zadać sobie pytanie, dlaczego wśród zachodnich polityków mamy tendencje do zaprzeczania związkom islamu z terroryzmem i przemocą i dlaczego jest powielana w mediach uniwersytetach? Dlaczego powiela się pogląd, że islam jest pokojowy i tolerancyjny a muzułmanów przejawiających przemoc nazywa się tylko niereprezentatywnym ułamkiem świata islamu? Więc jak rządzący mogą wytłumaczyć ciągłą przemoc, od najwcześniejszych dni islamu, od czasu proroka Mahometa i jego bezpośrednich następców?

Zadajmy sobie pytanie czy islam zezwala na przemoc, która jest używana w jego imieniu na całym świecie? Musimy z przykrością odpowiedzieć ” Tak „. Islamskie teksty począwszy od Koranu, islamska tradycja, teologia, prawo i interpretacje Koranu oraz historia, to wszystko świadczy, że islamska teologia i prawo zezwala na przemoc w stosunku do niewiernych.

Pragnieniem islamu jest narzucić całemu światu jedną religię, jaką jest islam, stłumić wszystkie inne religie i wprowadzić panowanie Allacha. Jest to obowiązek każdego muzułmanina.

Islamscy terroryści, którzy chcą krzywdzić innych ludzi stosują się do nauk prawdziwego islamu praktykowanego przez Mahometa oraz jego zwolenników.

Islamska teologia przedstawia Mahometa, jako ” al-insan al-kamil „, czyli człowieka doskonałego, wzorem do naśladowania. Im bardziej muzułmanin upodobni się do wzorca tym lepiej. Przykład Mahometa jest postrzegany, jako najlepszy model ludzkich zachowań.

Więc muzułmańskie dzieci z dumą uczą się o wygnaniu żydów z Arabii, o tym jak Mahomet kazał ściąć głowy żydom w Banu Quanza a kobiety wziąć, jako nałożnice. O dobrze udokumentowanej w islamie historii Kinana al-Rabi torturowanego z rozkazu ” proroka „. Wydłubano mu oczy, przypalano go, aby wydobyć z niego zeznania gdzie żydzi schowali swoje dobra. Wydarzenie to jest opisane w Hadisah.

Autorytarna historia islamu- „The life of Muhammad/Sirat Rasul Allah”. Spisane przez Mahometa bin Ishaq (773 n.e.) Wydana przez Abdula Malika binHishama ( 840 n.e.).Tłumaczenie na angielski prof. Alfred Guillaume (1955 r.)

-Wtedy ludzie z plemienia Quraiza poddali się i apostoł uwięził ich w Medynie. Po czym Apostoł wyszedł na targ w Medynie i zaczął kopać rowy. Po czym posłał po nich i ścinał im głowy, wrzucając je do rowów, gdy przyprowadzano ich partiami. Było ich wszystkich 600 lub 700 choć niektórzy uważają, że aż 800 lub 900.- 

Czyż nie jest to przykład złego wzorca Mahometa w świecie islamu?. Prawowierni muzułmanie uważają, że ścinanie głów jest właściwym działaniem ( upublicznione egzekucje dokonane przez islamistów) rozumując, że jeśli prorok tak czynił jest to najlepszy wzór do naśladowania. Czy mudżahedini w Iraku, którzy ścinali ludziom głowy podążali śladem Mahometa?

Wgłębiając się głębiej w islam dostrzegamy, że prorok Mahomet osobiście brał udział w wielu bitwach i najazdach, dopuszczając się ścięcia wielu ludzi zachowując się jak typowy VII wieczny watażka. Problem w tym, gdy zachowania takie przełoży się na czasy współczesne, mamy wtedy terroryzm.

Księga Koranu zajmuje pierwszoplanowe miejsce w islamie. Każde słowo w Koranie, jeśli nie jest unieważnione przez inny rozdział jest zawsze obowiązujące, nie może być kwestionowane czy zmieniane. Więc pokojowo nastawieni muzułmanie muszą w całości odrzucać dosłowność Koranu, będąc odlegli od tego, co jest postrzegalne, jako tradycyjny islam.

Piotr G. Żurek

Materiał pochodzi z bloga autora – crusader1973.blogspot.co.uk

 

 

0

Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj co dał mi mój kraj, spytaj siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem współtwórcą i i jednym z liderów Stowarzyszenia - Suwerenność, Pamięć, Tożsamość. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność społeczno-polityczną. Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758