Bez kategorii
Like

INWESTYCJE POLSKIE ODC. 1

25/01/2013
576 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Przez kilka lat komentowałem na blogu budowę naszego Misia Narodowego, który miał być stadionem, a okazał się basenem. Czas na Inwestycje Polskie.

0


 „Największe szanse na współfinansowanie w ramach rządowego wehikułu Inwestycje Polskie mają projekty realizowane przez duże firmy z udziałem Skarbu Państwa. Z ustaleń DGP wynika, że po wstępnej analizie trwających i planowanych przedsięwzięć infrastrukturalnych w kręgu zainteresowań Ministerstwa Skarbu Państwa znalazły się przede wszystkim inwestycje prowadzone przez KGHM, PGNiG, Tauron, Lotos, PSE Operatora, Grupę Azoty oraz PERN. Duże szanse na wsparcie ma Gaz-System, który chce wybudować gazociąg przez Polskę.”
www.forsal.pl/artykuly/675545,inwestycje_polskie_wydadza_42_mld_zl_na_autostrade_hute_zlomu_i_inne.html

Spółki jeszcze nie ma (została „zawiązana” ale nie „zarejestrowana”) ale w Ministerstwie już wiedzą w co będzie inwestowała. Po co Ministrowi spółka Polskie Inwestycje Rozwojowe, a jej zarząd i rada nadzorcza, skoro, jak było do przewidzenia, i tak o wszystkim decydował będzie ktoś inny? Tak samo b yło w przypadku Misia Narodowego który ma dach rozsuwany, co się nie zasuwa. Obserwujmy dalej.

 

0

Robert Gwiazdowski

120 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758