HYDE PARK
Like

Integracja po niemiecku

07/01/2016
1357 Wyświetlenia
4 Komentarze
2 minut czytania
Integracja po niemiecku

Kanclerz Angela dowiedziała się z pewnym opóźnieniem o licznych faktach okradania i molestowania swoich żeńskich poddanych przy okazji minionego Sylwestra. Wszyscy udają zaskoczenie i święte oburzenie pogrążając się w jakiejś dziwnej schizofrenii. Z jednej strony potępiają akty występku popełniane przez imigrantów, ale z drugiej na fali czynów już dokonanych (zgoda na imigrację, która zamieniła się w regułę zaangażowania) umniejszają społeczne znaczenie wydarzeń, żeby przez przypadek nie obudzić demona rasowych niepokojów. Tak przynajmniej się twierdzi oficjalnie.

0


Imigranci_1

 

 

Poza wszystkim dla nas akurat nie ulega wątpliwości, że nawet, jeśli aktów tych dopuścili się imigranci wcześniejsi (nie z ubiegłorocznej fali), chociaż tego jeszcze nie wiemy, było to możliwe ze względu na fakt ośmielenia się na to wzrastającą ich liczbą na terenie Niemiec i szerzej Europy. Mamy, więc pewność, że natężenie tych zjawisk wraz z możliwymi na nie reakcjami lokalnych społeczności będzie rosło wraz ze wzrostem ogólnej liczby imigrantów/uchodźców etc.

 

Po raz kolejny okazuje się, ze istota obecności polityki i polityków, polega na kreowaniu prowokowanych nieadekwatnymi ideologiami i przekonaniami problemów (w tym przypadku zgoda Angeli na nieograniczoną imigrację) i potem w akompaniamencie ogłupiającej propagandy, ukrywania (fałszowania) faktów „rozwiązywanie” tych problemów, by lud ogłupiały mógł odnotować niestrudzony wysiłek polityków podejmowany na jego rzecz. Czyż może istnieć hipokryzja gorszego sortu (sic!)? Polityka w takiej postaci wydaje się być kłamstwem założycielskim większości ustrojów określających siebie, jako demokracje.

 

Proponujemy zatem, aby spojrzeć na problem nieco inaczej. Niech polityczne elity niemieckie i medialne przyjmą po prostu, że mają do czynienia z przyśpieszonym procesem integracji (akulturacji) i tak do tego podchodzą. Kradzieże niech potraktują, jako rodzaj szybkiego bogacenia się imigrantów z pożytkiem dla całej niemieckiej gospodarki, a seksualne molestowanie (i w konsekwencji nawet gwałty), jako rozwiązanie przyszłych problemów demograficznych Niemiec. Z takiej perspektywy wszystko wydaje się być w porządku. Czyż nie?

Z pozdrowieniami red. nacz. Liber

0

Liber http://www.galerialiber.pl

rysownik, satyryk. Z wykształcenia socjolog. Ciągle zachowuje nadzieję

422 publikacje
6 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758