HYDE PARK
Like

Inna faza wojny z terroryzmem islamskim już puka do drzwi USA?

22/08/2014
798 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Inna faza wojny z terroryzmem islamskim już puka do drzwi USA?

Szef Pentagonu Chuck Hagel ocenił wczoraj, że ekstremiści z Państwa Islamskiego, którzy kontrolują znaczną część Iraku i Syrii, stanowią nieuchronne zagrożenie, które wykracza poza te, znane dotąd Amerykanom. Dodał, że USA muszą być gotowe na wszystko.

0


I to dosłownie, lokalne starcia i akty terroru powoli przechodzą do lamusa. Fundamentaliści szukają innego sposobu zniszczenia „niewiernych”, połowa świata nawet nie chce o tym słyszeć, jednak Amerykanie wiedzą o tym, że nadchodzi pora na to, aby przygotować się do odparcia ataku totalnego z wykorzystaniem broni atomowej.

Zaginione bomby walizkowe z napisem Made in USSR zaginęły dawno temu, jednak nikt nie ma wątpliwości, że jeżeli jeszcze nie mają ich w rękach ekstremiści sunniccy, to zdobędą je prędzej, czy później. Ich doskonałe zaplecze logistyczne i gigantyczne wsparcie finansowe nie wiadomo skąd (akurat) daje im pewne możliwości. Gdyby taki akt terroru zdarzył się w dowolnym mieście, dowolnego kraju, uznanego przez rzeźników spod haseł „Dżihad” za wrogie ich „dekapitacyjnym” ( urżnięcie głowy) ideałom , zyskaliby zasługi wieczne w niebie i… strach całego świata.

Co gorsza, w tej swoistej osi zła coraz większy udział biorą Sowieci i choć temu zaprzeczają, mają wyjątkową okazję do „odpłacenia pięknym za nadobne” tym wszystkich, którzy ośmielili się podnieść łapy przeciwko nim, zwłaszcza ostatnio. Stosunkowo łatwym kąskiem może okazać się Polska z jej rozwaloną strukturą militarną i naiwnością uwikłanych w przeróżne układy pseudo polityków wybranych przez „Naród” i Rosję. Co z tego wszystkiego wyniknie?

Najpewniej wielkie BOOM!

__________________

m.

Inne zapisy autora:

0

ZeZeM
ZeZeM http://tokis.pl/

37 publikacje
17 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816