Media Watch i recenzje
Like

Impreza charytatywna w Łodzi

25/07/2013
943 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Impreza charytatywna w Łodzi

Lato, to obok karnawału, czas permanentnej zabawy. Każdy lubi się bawić, rozerwać, bo powaga zabija powoli. Wśród różnych imprez trafiają się też takie, dzięki udziałowi w których nie tylko możemy się rozerwać, ale również pomóc innym. Czyli – imprezy charytatywne.

0


zajawkaFB

Jedna z takich imprez odbędzie się w sobotni wieczór 27 lipca 2013 r. w Łodzi w lokalu FLESZ FASHION CLUB przy ulicy Piotrkowskiej 90. Organizatorem jest Fundacja „Wchodzę w To” (http://www.wchodzewto.org/) wspierająca osoby Chore i niepełnosprawne, zarówno dorosłych jak i dzieci. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji.

Dzięki wsparciu lokalnych przedsiębiorców w Klubie została zorganizowana specjalna strefa „Lans – Foto – VIP”, gdzie uwiecznieni zostaną goście imprezy. Ponadto hojni darczyńcy zostaną obdarowani upominkami.

Działalność Fundacji poparli między innymi: Urząd Miasta Tychy, Roman Czejarek i Bogdan Sawicki („Lato z Radiem”, Pogram 1. PR), Maryla Rodowicz oraz Bracia Cugowscy.

Miejsce: FLESZ FASHION CLUB, Łódź, ulica Piotrkowska 90

Data: sobota, 27 lipca 2013 r.

Czas: od 22:00

Muzyka: klubowa, wystąpi grupa DJ – ów

Wstęp: 10 zł

Organizatorzy: Fundacja „Wchodzę w To”, FLESZ FASHION CLUB

0

Michał Nawrocki https://3obieg.pl

232 publikacje
34 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758