HYDE PARK
Like

Ile można wygrać w zakładach bukmacherskich? Oto rekordowe wygrane.

11/07/2019
1907 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Ile można wygrać w zakładach bukmacherskich? Oto rekordowe wygrane.

Obstawianie wyników meczy i innych wydarzeń sportowych nie tylko nie traci na popularności, ale dzięki nowoczesnym technologiom i postępującej cyfryzacji jeszcze bardziej się rozwija. Z oferty zakładów wzajemnych korzystają miliony ludzi, wygrane jak i przegrane mają miejsce niemal non stop. Ale tak naprawdę, jakie sumy można zgarnąć, poprawnie typując?

0


Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje, raz zabiera – tak brzmi fragment piosenki zespołu Akcent. I coś w tym haśle jest, choć historyczne wygrane działają na wyobraźnię i sprawiają, że dane osoby zostają zapamiętane na lata. Postanowiliśmy przedstawić najciekawsze i zarazem największe wygrane w zakładach bukmacherskich na świecie.

Miejsce piąte – 435 tys. euro

Pewien Grek co tydzień składał zakłady akumulowane, obstawiając wygrane w kilkunastu meczach piłki nożnej z całej Europy. W pewien styczniowy weekend 2012 roku postawił 170 euro na zwycięstwa konkretnych drużyn w Anglii, Grecji, Portugalii i Hiszpanii, a także we Francji, Włoszech i Brazylii. Łącznie było to 16 spotkań. Jego przewidywania się sprawdziły, a budżet domowy powiększył się o prawie pół miliona euro, a konkretnie było to 435 887 euro.

Miejsce czwarte -550 tys. euro

W 1996 r. na tor wyścigów konnych w Ascot przybył Darren Yeats – właściciel niewielkiego biznesu dywaniarskiego, walczący o przetrwanie na rynku. Postawił on 68 funtów na Frankiego Dettoriego, legendarnego jockeya, będącego w dołku. Zakład akumulowany Anglika zawierał siedem zwycięstw Dettoriego. Szanse wynosiły 25000 do 1, ale… tak też się stało i na konto typera wpadło ponad pół miliona funtów.

Miejsce trzecie – 570 tys. euro

Malta to piękna wyspa, ale także siedziba wielu firm z branży bukmacherskiej. Nic dziwnego, że można spotkać tam wielkich zwycięzców. Pewien 41-letni kelner w listopadzie 2011 r. postawił jedno euro na zakład akumulowany złożony z 19 meczów. Szanse na wygraną wynosiły 683783 do 1… Maltańczyk okazał się jednak dobrym graczem i trafił wszystkie wyniki, zgarniając 570 tys. euro.

Miejsce drugie – 823 tys. euro

Trzy lata temu Leicester City zostało sensacyjnym mistrzem Anglii w piłce nożnej, a w kolejnym roku jeden z mieszkańców miasta niespodziewanie został bogaczem. Pewien człowiek przez 20 lat obstawiał zakłady na wyścigi konne. W kwietniu 2017 roku zrobił to po raz kolejny. Za 19 funtów obstawił pięć wyścigów i wieczorem poszedł na miasto. Gdy wstał następnego ranka i sprawdził swój kupon, okazało się, że zgarnął 823 tys. funtów!

Miejsce pierwsze – 1 mln funtów

Rekordowa wygrana miała miejsce ponad dekadę temu w Wielkiej Brytanii, uważanej (chyba nie bez powodu) za stolicę zakładów bukmacherskich. W 2008 roku Fred Craggs postanowił obstawić wyniki wyścigów konnych. Obstawiając zwycięzców 8 wyścigów w zakładzie akumulowanym prawdopodobnie kierował się intuicją, ale to okazało się strzałem w dziesiątkę. Wydając na kupon skromne 50 centów, 60-latek z Yorkshire pokonał nierówne szanse w wysokości 2000000 do 1 i stał się bogaczem, wygrywając równy milion funtów.

 

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

302 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217