Bez kategorii
Like

III RP – krajem faszystów

12/11/2011
194 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Ściśle tajne / Top Secret / Streng Geheim / סודי ביותר / Совершенно Секретно

0


 

 

Towarzysze!

Nic się nie stało! Państwo polskie znowu zdało egzamin. To nic, że prezydencki samolot uległ katastrofie. I to nic, towarzysze, że napuściliśmy demonstrantów na siebie. Dziel i rządź – to nasza dewiza i będziemy ją konsekwentnie realizować. Tak właśnie wygląda postkolonializm, a im niepodległości się zachciało! Znamy ich dobrze! Oni tylko udają, że chcą jednego dnia.

Towarzysze! Zwycięzców nikt nie pyta o rację! I my wiemy o tym najlepiej. Mamy media i pieniądze. Teraz to my tworzymy rzeczywistość. Chcieliśmy stworzyć faszystów i stworzyliśmy. Cały świat myśli, że w Warszawie demonstrowali faszyści i podziwia nas za zdecydowaną walkę z faszyzmem.

Spójrzcie na to bydło©! Leją się między sobą, kiedy to powinni wywalić stąd nas! Po katastrofie prezydenckiego samolotu nikt z naszych nie odszedł ze swojego stanowiska i teraz też nikt nie odejdzie! Ja wam to mówię i ja wam to obiecuję.

Kiedyś mogliśmy wezwać na pomoc bratnią armię radziecką i to wystarczyło, żeby się bali. Dzisiaj jesteśmy naprawdę silni! Rządzimy tym motłochem nadal i żadna obca pomoc nie jest nam potrzebna. To bydło nawet nie ma odwagi domagać się naszego odejścia. Nasi tajni towarzysze, zgodnie z ustaleniami, już zaganiają nas do pracy lub do poprawienia prawa, zamiast domagać pociągnięcia do odpowiedzialności winnych zaistniałej sytuacji. Inni składają zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, ale my wiemy, że żaden sąd nas nie skarze! Murzyni dla których z takim wysiłkiem stworzyliśmy „zieloną wyspę” nawet nie mają odwagi pomyśleć, że mogliby nas stąd zwyczajnie przegonić. I tak należy trzymać.

/rozesłać wg rozdzielnika/
 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Henryk Dąbrowski

Wolność nie czyni ludzi szczęśliwymi, czyni ich po prostu ludźmi

66 publikacje
55 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816