Bez kategorii
Like

III edycja krzyżyków smoleńskich

10/03/2011
302 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu sprzedaży III edycji cegiełek smoleńskich. Tym razem oprócz znanych już wam krzyżyków-wpinek oraz krzyżyków-wisiorków mamy także naklejki, które świetnie nadają się do przyklejenia na szklane powierzchnie – szybę samochodu, szybę szklanej witryny itp. Po naklejeniu krzyżyk widoczny jest z obu stron. Cegiełki krzyżyki Cena cegiełki-krzyżyka to 7zł. Tu do wyboru mamy dwa rodzaje gratisów: 1. Krzyżyk wpinka (pins) 2,4cm x 2cm 2. Krzyżyk wisiorek 2,4cm x 2cm Cegiełka naklejka Cena cegiełki-naklejki to 3zł: Naklejka – krzyżyk smoleński Cegiełki można zamawiać za pomocą poniższego formularza: Formularz zamówieniowy Do kosztów cegiełek doliczamy koszt wysyłki, który pokrywa zamawiający. Koszty wysyłki są różne w zależności od wielkości zamówienia i informujemy o nich już w drugim kroku zamawiania gratisów. Podana jest […]

0


Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu sprzedaży III edycji cegiełek smoleńskich. Tym razem oprócz znanych już wam krzyżyków-wpinek oraz krzyżyków-wisiorków mamy także naklejki, które świetnie nadają się do przyklejenia na szklane powierzchnie – szybę samochodu, szybę szklanej witryny itp. Po naklejeniu krzyżyk widoczny jest z obu stron.

Cegiełki krzyżyki

Cena cegiełki-krzyżyka to 7zł. Tu do wyboru mamy dwa rodzaje gratisów:

1. Krzyżyk wpinka (pins)

2,4cm x 2cm

2. Krzyżyk wisiorek

2,4cm x 2cm

Cegiełka naklejka

Cena cegiełki-naklejki to 3zł:

Naklejka – krzyżyk smoleński

Cegiełki można zamawiać za pomocą poniższego formularza:

Formularz zamówieniowy

Do kosztów cegiełek doliczamy koszt wysyłki, który pokrywa zamawiający. Koszty wysyłki są różne w zależności od wielkości zamówienia i informujemy o nich już w drugim kroku zamawiania gratisów. Podana jest łączna kwota do zapłaty.

Dochód uzyskany ze sprzedaży cegiełek zamierzamy przeznaczyć na cel związany z uczczeniem katastrofy smoleńskiej. Zachęcamy społeczność Nowego Ekranu do zakupu cegiełek.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Niepoprawni.pl

11 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816