HYDE PARK
Like

III edycja Grupa Azoty Grand Festival 2013

28/08/2013
510 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
III edycja Grupa Azoty Grand Festival 2013

21 września 2013 r. na Rynku w Tarnowie odbędzie się III edycja Grand Festival.  W tym roku nieco inaczej, w nowym stylu, ale według znanej wszystkim formuły. Grupa Azoty zaprosiła do Tarnowa gwiazdy polskiej muzyki oraz gości z zagranicy.

0


 

GRAND FESTIVAL

 Na scenie w sobotnie popołudnie 21 września wystąpią:

15.00 – Boney M. feat. Sheyla Bonnick

16.30 – MONK

17.30 – Kamil Bednarek

19.00 – IRA

20.30 – Lady Pank

Klasyka disco rodem z lat 70, czyli Boney M. feat. Sheyla Bonnick, śpiewający a capella utwory Marka Grechuty czy grupy Queen tarnowski zespół MONK, pozytywnie nastrajające reggae i dancehall w wykonaniu Kamila Bednarka – to dopiero początek. Od godz. 19.00 mocniej zagra jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych IRA, a wieczór uświetni legenda polskiego rocka LADY PANK.

 – Zeszłoroczny festiwal był okazją do świętowania 85-lecia Azotów. W tym roku cyklem koncertów chcemy uczcić piątą rocznicę debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wydarzenia, które w decydujący sposób przyczyniło się do powstania największej grupy chemicznej w Polsce. Grupa Azoty dzięki temu stała się liczącym graczem na europejskim i światowym rynku nawozowo-tworzywowym – mówi dyrektor Biura Korporacyjnego Public Relations Elżbieta Łabno. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas program spotka się z życzliwym przyjęciem ze strony publiczności oraz dostarczy jej niezapomnianych wrażeń – dodaje

Wstęp na koncerty wszystkich wykonawców jest bezpłatny.

Inne zapisy autora:

0

Michał Wojtasik
Michał Wojtasik

14 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217