Komentarze dnia
Like

Hurrra! Uwolnilismy się od Owsiaka!

09/02/2014
1546 Wyświetlenia
38 Komentarze
5 minut czytania
Hurrra! Uwolnilismy się od Owsiaka!

Dzięki panu Warzesze zresztą, rozkładającego znanego celebrytę na czynniki pierwsze.  Analiza psychologiczna do której prawicowy dziennikarz został, jak sam pisze, „zmuszony” niecnymi zarzutami przeciwnika o zazdrość, nie pozostawia suchej nitki na „dyrygencie „WOŚP.  Skopany od góry do dołu, przenicowany na wszystkie strony, połączony z Wałęsą, artykułem 212 kk oraz obrażaniem (sic!) człowieka któremu wytoczył proces o zniesławienie jak również Helsińską Fundacją Praw Człowieka, Owsiak poległ.

0


Już się nie podniesie po tym jak pan Warzecha pokazał, do spólki zresztą z tzw. Matką Kurką, jego bezeceństwa, egocentryzm no i inne jeszcze niecne cechy charakteru.

 

Pan Warzecha do spółki z Matką Kurką – tą samą zresztą, która w okresie błędów i wypaczeń przed rokiem 2011 posługiwała się wyzywaniem pp. Kaczyńskich i pisowskich polityków od szuj i dziadów i piała peany na cześć Tuska, a obecnie  nielubianych polityków „oblewa ciepłym moczem”, przeprowadził zmasowany atak na organizatora m.in. akcji charytatywnej. Ulubieniecowi tzw. reżimowych mediów czyli a priori przeciwnikowi pana Warzechy i konsorcjum głoszących zabronioną „prawdę” dostało się w zasadzie za wszystko. I za buzię, i za poglądy i za niewłaściwe znajomości i za listy do niego pisane. Ot, taka szuja, moralny szantażysta i cynik. Chyba tylko „bufetowa” z W-wy doczekała się w przeszłości tak zdecydowanego odporu bo śmiała m.in. buspasy wprowadzić a stolicę na skraj przepaści doprowadzić.

 

Nie tylko zresztą Owsiakowi się dostało. Prof. Kaliciński – chirurg transplantologii dziecięcej, prof. Płatek (wiadomo: feministka!)  i minister Kosiniak-Kamysz oberwali za swoje. Ośmielili się o Owsiaku dobre słowo  powiedzieć czym zaliczyli się oczywiście do zwalczanej przez redaktora owsiakowej frakcji. Wiadomo, swój swojego broni a o twórcy najbardziej nośnej polskiej akcji charytatywnej dobre słowo powiedzieć mogą tylko degeneraci i takie tam feministki. Co innego pan Wildstein który przecież żadnych teczek nie wynosił a cała afera nazwana jego nazwiskiem to tylko oczywiste nieporozumienie. Tak samo zresztą jak dziesiątki czy setki procesów osób uwalnianych od podejrzeń bycia TW. Bo w końcu pan Wildstein nie musi wiedzieć jaka była różnica pomiędzy kandydatem na a rzeczywistym TW.

 

Pan Warzecha odnosi sukces. Kto chciałby jeszcze zawracać sobie głowę jakimiś akcjami? Opierzany ze wszystkich stron, „oblewany moczem” ze strony szukającego rozgłosu i pieniędzy blogera będącego sojusznikiem pana Warzechy? Komu to właściwie potrzebne? Ja sam byłbym pierwszym mówiącym: daj sobie spokój Owsiak, przerzuć się do biznesu, nie szukaj rozgłosu i nie chandrycz się z panem Warzechą czy wszystkimi wytykającymi cię palcami. Z zawiścią nie wygrasz gdyż zakotwiczyła się w polskich umysłach od wieków i stała się naszą narodową marką. Gdzie indziej byłbyś ceniony rozbudzając ludzką inicjatywę pokazując ile jest do zrobienia i jak można swoją cegiełkę dołożyć do rozwiązywania palących problemów.

 

Panie Owsiak, polskiej służby zdrowia pan nie uzdrowisz a te tysiące woluntariuszy mogą przecież iść na piwo albo pooglądać  spokojnie TV. Kilkadziesiąt czy kilkaset medycznych aparatów nie poprawią sytuacji w szpitalach, telewizyjne akcje czy woodstocki kosztują publiczne pieniądze a te można spokojnie wydać na kolejne seriale. Co będziesz Pan bił głową w mur i użerał się z ciągnącymi cię za nogi i strzygącymi po równo? Po socjalistycznemu? Nie chwal się pan mieszkaniem na kredyt bo i tak wypomną Panu kilka pałacy i ranczo gdzieś w terenie. Warto się użerać? No przecież sam Pan widzi że nie.

 

Panie Owsiak, podziękuj pan redaktorowi Warzecha, pocałuj się z Matką Kurką i powiedz o nim dobre słowo. Idź Pan na emeryturę to i Polska się uspokoi, wróci w stare koryto samozadowolenia z siebie i użalań nad tuskową klasą polityczną. Nie denerwuj Pan Narodu bo namieszałeś Pan w beczce dziegciu a ten spokoju potrzebuje. Aby dobrze zatęchnąć!

 

0

lchlip

182 publikacje
12 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758