NEWS
Like

Hurra!! Wyrok TK w sprawie uboju rytualnego – bezskuteczny!

15/12/2014
807 Wyświetlenia
1 Komentarze
9 minut czytania
Hurra!! Wyrok TK w sprawie uboju rytualnego – bezskuteczny!

“Orzeczenie” TK K 52/13 z dnia 10.12.2014 r. dotyczące uboju rytualnego jest – bezskuteczne ex-tunc (wstecz), czyli od dnia 10.12.2014 r. – i nie podlega wykonaniu!! W sprawie bezskuteczności tzw. “orzeczenia” TK K 52/13 z dnia 10.12.2014 r. dotyczącego uboju rytualnego, przed chwilą napisałam i wysłałam pismo do Prezesa Trybunału Konstytucyjnego: Andrzeja Rzeplińskiego:

0


1203641-trybunal-konstytucyjny-657-323

 

Dokument “Pismo ogolne.xml” został pomyślnie wysłany (w trybie przedłożenia) na adres “/lmiw7w446k/skrytka”. Dokument został przyjęty., wystawiono UPP, w poniżej zacytowanej treści:

Proszę o umożliwienie mi wglądu w orzeczenie TK K 52/13 z dnia 10.12.2014 r, lub – o przysłanie mi kopii tego orzeczenia np. drogą e-mail tkrystyna@ymail.com, lub podanie innego rozwiązania, abym mogła dokonać wglądu lub sfotografować: początek i koniec tego rzekomo “orzeczenia”: rozstrzygnięcia i uzasadnienia, na potrzeby pisanego przeze mnie artykułu, gdyż twierdzę, że z powodów formalnych, “orzeczenie” to jest – bezskuteczne, gdyż nie uzyskało postaci dokumentu urzędowego, nie jest więc dowodem na okoliczność jego treści, a zatem nie podlega wykonaniu!! 

Tym samym żadna ze stron, na jego podstawie nie może sobie rościć jakichkolwiek skutków prawnych!!
A co za tym idzie, cytowane poniżej “rozstrzygnięcie” TK, jako – bezskuteczne, to nie podlega – wykonaniu!

“Brak zezwolenia na poddawanie zwierząt ubojowi w rzeźni według szczególnych metod wymaganych przez obrzędy religijne jest niezgodny z konstytucją. Odpowiedzialność karna za poddawanie zwierząt takiemu ubojowi jest niezgodna z konstytucją”

images

Po przeczytaniu posta spod linka poniżej, postanowiłam się do niego pokrótce ustosunkować, więc napisałam w komentarzu że: „orzeczenie” TK, jako że jest bezskuteczne, to nie podlega wykonaniu:

WYROK TK: ‘POLSKA TO NADAL POLIN’

Brak zezwolenia na ubój według metod wymaganych przez obrzędy religijne jest niezgodny z konstytucją.

http://www.fzp.net.pl/opinie/wyrok-tk-polska-nadal-polin?fb_action_ids=478357835635449&fb_action_types=og.comments

Mój komentarz do powyższego posta: https://www.facebook.com/krystyna.trzcinska.77/posts/478357835635449:0?pnref=story.

NARÓD POLSKI nie upoważnił żydów (FORUM ŻYDÓW POLSKICH), do umieszczania na fladze POLSKI, żydowskiej gwiazdy, jest to wbrew ustawie o godle i za to NARÓD POLSKI, jeszcze chwila, a będzie żydów karał!

Należy zwrócić uwagę, że werdykt masonsko/żydowskiego tzw. Trybunału Konstytucyjnego (pozornego), na terytorium POLSKI, nie mógł wydać ważnego orzeczenia, z powodu że TK posługuje się wadliwą (bezskuteczną) pieczęcią urzędowa (okrągłą), która ma w otoku pieczęci niedopuszczalny przez ustawę o godle znak masoński i również podstępnie bez podstawy prawnej, czyli tylko arbitralnie – heraldycznie, w godle umieszczono dwie żydowskie gwiazdy (pentagram), co powoduje ten skutek, że pieczęcie urzędowe (okrągłe) są wadliwe w stosunku do treści ustawy o godle.

Trybunał Konstytucyjny też ma w otoku pieczęci urzędowej (okrągłej) niedopuszczalny przez ustawę o godle – masoński znak! Co sprawia, że również “orzeczenia” sporządzone przez żydów w Trybunale Konstytucyjnym, nie są aktem prawnym, gdyż nie uzyskały formalnej postaci dokumentu urzędowego, a więc nie są dowodem!! Przystawienie na dokumencie wadliwej pieczęci urzędowej (okrągłej), faktycznie oznacza – brak pieczęci urzędowej (okrągłej). Dlatego takie wadliwe pod względem formalnym pismo nie podlega wykonaniu. Na jego podstawie żadna ze stron nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych!! Taka prawda!! Masońsko/żydowski Trybunał Konstytucyjny na terytorium POLSKI, rozstrzygał na: “polecenie polityczne Israela”, czyli pod talmudyczną jurysdykcją: “bez względu na to, jaka jest prawda obiektywna”!

Co oznacza jurysdykcja talmudyczna i jakie są nakazy, zakazy talmudyczne wobec nie żydów, wyjaśniam poniżej:

TALMUDYCZNE WROGIE NAKAZY/ZAKAZY 

http://trzcinska.neon24.pl/…/109414,talmudyczne-wrogie-naka…

Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim.

(fragmenty książki są pod załączonym linkiem). 

https://drive.google.com/…/0BwhdqglsNN-2dlNpRWM1M21CS…/edit…

O jurysdykcji talmudycznej, stosowanej na terytorium POLSKI wobec POLSKI i POLAKÓW, można znaleźć informacje pod poniższym linkiem:
Każdy mason/żyd, zawsze wrogiem POLSKI i POLAKÓW!?

http://trzcinska.neon24.pl/…/116000,kazdy-mason-zyd-zawsze-…

Poniżej cytuję ważne dla potrzeb niniejszego posta, informacje z posta:

Każdy mason/żyd, zawsze wrogiem POLSKI i POLAKÓW!?

“:Mojżesz Majmonides żyjący na przełomie XII i XIII wieku to kodyfikator tej bardzo starej Gildy Złodziejskiej.

Talmud nakazuje ingerencje w prawo większości i zabrania ingerencji większości i jurysdykcji.

Prawo rzymskie (obowiązujące dla większości) i prawa Talmudu (stworzone dla mniejszości) są diametralnie różne i nie kompatybilne.

Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa . Natomiast Talmud zakłada i kładzie nacisk na nierówność wobec prawa.

Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawa dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

Majmonides już dawno stwierdził, że sądy mają być żydowskie – lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie, który wymusza posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów, jak również publikuje przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu.

Majmonides dalej Wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM NARODY „nie chcące podlegają naszej (żydowskiej) jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą CELEM ŻYDOWSKIEJ ŚWIĘTEJ WOJNA. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

Ta fikcja będzie trwała dopóty dopóki nie wyegzekwuje się istniejącego prawa, nie powoła się Specjalnego Trybunału do osadzenia sędziów i innych prawników, którzy łamią istniejące prawo większości i stosują talmudyczne prawo Majmonidesa – panowania mniejszości nad większością.

Konieczność wprowadzenia Jurysdykcji Większości nad Jurysdykcją mniejszości jest oczywiste. Talmud powinien być zakazany, jako najbardziej rasistowskie prawo sprzeczne z obowiązującym prawem.
Nie ma najmniejszego powodu, aby dawać większe i szczególne prawa dla mniejszości i prześladować większość.

Tą fundamentalną niezgodność z obowiązującym prawem jest AKTEM AGRESJI PRAWNEJ MNIEJSZOŚCI NA WIĘKSZOŚCIĄ.

Bardzo dobrze ilustruje już publikowany AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO Talmudowi.
http://marucha.wordpress.com/…/akt-oskarzenia-przeciwko-wyz…

Według Talmudu: Polacy w Polsce, Niemcy w Niemczech Palestyńczycy w Palestynie, Rosjanie w Rosji, Francuzi we Francji, Amerykanie w Ameryce …..,
wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( „OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC”, cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148), nawet w ich własnej ziemi, jak na przykład w okupowanej Palestynie, gdzie nowo przybyli Chazarzy z Rosji mają automatyczne prawo do mieszkania i obywatelstwo, a dwa miliony uchodźców palestyńskich, którzy albo uciekli lub zostali wydaleni przez Izraelczyków, mają zabronione mają prawo powrotu.

Takie stwierdzenia to dowód CHOROBY PSYCHICZNEJ, ale taka jest świadomość prawna KLANU PRAWNICZEGO w Polsce i pozostałych krajach i w jakiś dziwny sposób zorganizowany, wprowadzony w życie i utrzymywany przez tą starą Gildę Złodziejską

To ciekawe jak to możliwe. Być może odpowiedz znajdziemy w książce o technikach zdobycia władzy napisanej przez stryja nie sławnego Jana Tomasza Grossa – socjologa na Uniwersytecie w Nowym Jorku.”

#‎Poland‬ ‪#‎wonżdkizPolski‬ ‪#‎freePoland‬ ‪#‎talmud‬

Dnia: 15.12.2014 r. Autor:

Krystyna Trzcinska

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Krystyna Trzci

projektant/programista komputer

11 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

 1. Avatar Ireneusz Tadeusz

  Bracia Słowianie ! taki nośny temat [ mordy rytualne żydów ] a tu na forum cisza cmentarna ! o czym to światczy ? światczy to o tym ze na forach 95 % to żydostwo !! udają Polaków patriotów ! wymądrzają sie ! krzyczą ! pyszczą !
  a jak temat schodzi na żydów zalega cmentarna cisza !!!!
  !
  Słowianie ! tylko powstanie NPS Narodowej Partii Słowian wyzwoli nas od okupacji żydowskiej mafii ! bo NPS ZJEDNOCZY SŁOWIAN !!!!!!!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Kto pyszczy na Rosję to żyd !!!!!!

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816