KULTURA
15

Huna w ST o.8b Reptilianie – Reptoidy, Humanoidalne gady

18/06/2018
3552 Wyświetlenia
0 Komentarze
90 minut czytania
Huna w ST o.8b Reptilianie – Reptoidy, Humanoidalne gady

Wiele światowych publikacji wskazuje na wielką tajemnicę, o rzeczywistych władcach planety Ziemi – Gadach (Reptilianach), które mieszkają w dolnej części czwartego wymiaru. Pracują dla nich ludzkie hybrydy i są siłą napędową w większości ziemskich systemów, siejąc na ziemi okrucieństwo i zło. Huna w Starym Testamencie, Materiały Zebrane, Reptilianie – Reptoidy, Humanoidalne gady Reptilianie – Reptoidy, Humanoidalne gady Reptilianie – Reptoidy, znani też jako Jaszczury, Chitauri, Zmiennokształtni, Kościeje, Rasa gadzia. Wiele, wiele milionów lat temu w dalekiej galaktyce żyła (i nadal żyje) grupa Istot wyglądających dokładnie jak Gady, inaczej zwane Jaszczurami. To nie są zwyczajne jaszczurki, jak Ziemianie wyobrażają sobie ruchliwe stworzenia biegające tu i tam, ale wyglądające jak aligatory, 6 do 8 stóp (180-240 cm) wysokości, chodzące w pozycji wyprostowanej […]

0


Wiele światowych publikacji wskazuje na wielką tajemnicę, o rzeczywistych władcach planety Ziemi – Gadach (Reptilianach), które mieszkają w dolnej części czwartego wymiaru. Pracują dla nich ludzkie hybrydy i są siłą napędową w większości ziemskich systemów, siejąc na ziemi okrucieństwo i zło.

Huna w Starym Testamencie, Materiały Zebrane, Reptilianie – Reptoidy, Humanoidalne gady

Reptilianie – Reptoidy, Humanoidalne gady

Reptilianie – Reptoidy, znani też jako Jaszczury, Chitauri, Zmiennokształtni, Kościeje, Rasa gadzia.

Wiele, wiele milionów lat temu w dalekiej galaktyce żyła (i nadal żyje) grupa Istot wyglądających dokładnie jak Gady, inaczej zwane Jaszczurami. To nie są zwyczajne jaszczurki, jak Ziemianie wyobrażają sobie ruchliwe stworzenia biegające tu i tam, ale wyglądające jak aligatory, 6 do 8 stóp (180-240 cm) wysokości, chodzące w pozycji wyprostowanej istoty z twarzą humanoidalną, przebiegłe i inteligentne. Mają zdolności do czasowego zmieniania swego kształtu lub wyglądu, stąd inna nazwa Rasy gadziej to Zmiennokształtni.

Na tyle inteligentne, aby stworzyć i użytkować bardzo zaawansowane statki kosmiczne, które podróżują po galaktykach. Poziom zaawansowania Reptoidów pozwala na tworzenie innych istot, konkretnie biorobotów w celu im służenia. Te wytworzone istoty maja swoje statki kosmiczne, zbudowane również przez Reptoidów. Te bioroboty inaczej cybory zwane są „greys” (szaraki).

Upadek ludzi to historia przejęcia rodzaju ludzkiego przez Reptilian-Reptoidów. W tym czasie cała Ziemia była Edenem. Stało się to 309 882 lat pne.

Relacje miedzy ludźmi i Reptilianami – Reptoidami

We wszechświecie jest siedem poziomów „gęstości energii”. Najwyższym poziomem jest 7, gdzie dusza jest jednością ze Stwórcą lub Absolutem. Ziemianie w dzisiejszych czasach istnieją na poziomie 3, razem z niższymi istotami, jak materia nieożywiona i rośliny na poziomie 1 i zwierzęta na poziomie 2. Na 5, 6, i 7 poziomie istnieją tylko dusze bez ciała fizycznego. Ludzie (Ziemianie) są teraz w sytuacji zbliżającego się milenium, będą się przenosić na 4 poziom. Przemiana się rozpoczęła i postępowała stopniowo, obecnie następuje jej przyspieszenie. Poziomy 2 i 3 są fizyczne, natomiast poziom 4 jest duchowy. Istota na poziomie fizycznym (skupia się na cielesności) nie widzi istot duchowych. Między poziomem 3 i 4 jest olbrzymia różnica.

Reptoidy istnieją na 4 poziomie, który również jest poziomem fizycznym. Jednakże dotąd, dopóki ludzie są na poziomie 3, istoty z poziomu 4 pozostają dla nich niewidzialne. Jaszczury okazjonalnie pojawiają się na poziomie 3, ale nie mogą na nim pozostać na długo. Reptoidy, tak jak ludzie posiadają duszę i klasyfikowane są według ich przekonań w znaczeniu służeniu tylko sobie lub służeniu innym, nie tylko sobie.  STS oznacza, ”służba dla siebie – są zainteresowani tylko sobą”, STO oznacza, ”służba dla innych”.

Ludzie, kiedy przenoszą się na 4 poziom, maja możliwość wyboru (STS lub STO). Reptoidy są wyłącznie STS, tak jak wszystkie istoty przez nich stworzone, maja oni zamiar rządzić ludźmi na 4 poziomie. Ponieważ Reptoidy wybrały zamknięcie się na 4 poziomie, muszą bez przerwy pobierać duże ilości energii życiowej od istot z 2 i 3 poziomu. Pozostają na tym poziomie i są tam uwięzione (dosł. „obwarowane”), bez pokarmu energetycznego zwanego także luszem umierają. Desperacko próbują pobrać jak najwięcej energii życiowej od ludzi. Są to wampiry energetyczne. Podstawową energią stanowiącą ich pożywienie jest energia negatywna, niskie emocje, tworzą więc, przemoc, strach, cierpienie i ból na niższych poziomach, aby taka energia była produkowana. Ziemia jest ogrodem do produkcji luszu, pożywienia dla Humanoidalnych gadów.

Plany i działalność ReptilianReptoidów

Zachować swoja rasę jako dominującą.

Zwiększyć swoją liczebność.

Zwiększyć swoją moc.

Rozszerzyć swoją rasę po całym 4-tym poziomie.

Ich błędem jest to, że widzą tylko to, co chcą widzieć, doświadczając największej możliwej realizacji czegoś, co można nazwać „myśleniem życzeniowym”. Organizacja Reptoidów zwana  ”Konsorcjum” jest bardzo rozległa, składa się z Reptoidów i ludzi którzy im służą, Ziemian im poddanych. Intencją Reptoidów jest stworzenie nowej rasy w celu sprawowania nad nią kontroli, a przez nią nad resztą ludzkości. Istnieją informacje, iż są ludzie w pełni kontrolowani przez Reptoidów, żyjący i nigdy nie wychodzących spod powierzchni ziemi. Pracują oni nad nowymi ciałami, na czas przejścia na 4 poziom. Klonują, a także wykradają ludzkie embriony, aby określić, jaki jest dla nich najlepszy „pojemnik na duszę”. Ich planem jest zamiana fizycznej rzeczywistości. Reptoidy stworzyli „zbiorniki”, w których grupują składniki, które będą używane do stworzenia nowej rasy. Wykorzystują do tego zaginione osoby, a szczególnie zaginione dzieci.

Każdego roku zabierają 10% więcej dzieci, których ciała są poddawane eksperymentom mającym określić konieczne zmiany w DNA. Reptoidy „żywią się” tylko negatywna energią. Istoty STS na 3 poziomie pobierają energię z tych na 1 i 2 poziomie. Dlatego właśnie ludzie stwarzają tyle cierpienia mieszkańcom królestwa zwierząt na 2 poziomie, jak również sobie nawzajem. Obce istoty porywają ludzi i poddają ich torturom i cierpieniu aż do śmierci (ciała fizycznego), aby wytworzyć jak największy „transfer energetyczny”. Ekstremalny strach i złość zwiększają pole energetyczne, które ma negatywną naturę, ono właśnie jest paliwem dla tych istot i pozwala im dalej działać. Tak wygląda eteryczna metoda żywienia. Jest to realizowane przez zaawansowaną technicznie ekstrakcję energii przez czakrę podstawy lub czakrę seksualna i często jest opisywane jako zabiegi ginekologiczne lub ekstrakcja spermy.

Szaraki są biorobotami, sondami Reptoidów. Sterowane są i zasilane (odżywiane) energetycznie poprzez interakcję z Reptoidami. Realizowane jest to za pomocą technologii dużo bardziej zaawansowanej, niż cokolwiek, co ludzie mogliby dziś zrozumieć. Szaraki są nie tylko sztucznie skonstruowanymi istotami, ale także funkcjonują jako fizyczna i mentalna projekcja Reptoidów. Mają wiele możliwości, takich samych jak Reptoidy, natomiast różnią się kompletnie wyglądem. Te istoty nie maja duszy, są tylko rozszerzeniem Reptoidów i jako takie są sterowane za pomocą woli na dowolny dystans. „Krew” tych istot nie jest prawdziwą krwią, jak np. ludzka, jest substancją dającą się łatwo przechowywać, nie infekuje się, jest bardzo wydajna i ma zielony kolor.

Szaraki są to niskie szczupłe postacie o ludzkim wyglądzie, ubrani w srebrzysto-szare skafandry i rękawice. Skóra na ich twarzy jest w kolorze biało-szarym.  Mają nieproporcjonalnie do reszt ciała duże głowy, płaskie nosy, skośne oczy, wąskie nieme usta, nawet kiedy mówią. Są to istoty pozbawione jakichkolwiek emocji, czyli zdolności odczuwania, oraz pozbawieni są własnej woli. Są to dwie cechy podstawowe, które charakteryzują człowieka. Zaprogramowani są aby służyć Reptoidom do kontrolowania i dominowania nad ludźmi. Reptoidy wykorzystują szaraków do uprowadzeń i do przeprowadzania badań na ludziach. Między innymi nad emocjami pozytywnymi i słuchaniu głosu duszy.

Są obcy członkowie Konsorcjum, którzy operują na 3-cim poziomie, ale ta praca jest wykonywana głównie przez ludzi, z którymi nawiązano kontakt i którzy wybrali ścieżkę STS. Wielu uprowadzonych, twierdzących, że miało pozytywne doświadczenia, miało je, ponieważ obrazowe odczyty aury wykonywane przez istoty STS na 4-tym poziomie umożliwiły zidentyfikowanie ich jako potencjalnych agentów. Istoty STO same bezpośrednio nie uprowadzają nikogo, pojawiają się i nawiązują kontakt telepatyczny, uprowadzeń dokonują szaraki.

Reptoidy a przez nich ich sondy szaraki niektórym ludziom się nie pokażą, bo gdyby się im pokazali to ci ludzie by sobie z nimi poradzili. To tak jakby zastraszali ludzi a jednocześnie bali się czegoś, co jest w człowieku. Reptoidy wiedzą, że w człowieku są pewne siły, którym oni muszą się podporządkować.

Nadchodzący w szybkim tempie Przełom (Milenium) będzie poprzedzony Zdarzeniem, które w ziemskim systemie słonecznym ma miejsce mniej więcej co 3600 lat; chodzi o przybycie grupy komet. Klasa rządząca na Ziemi wie, że „obiekt” jest już w drodze. Jest to gromada wielu różnego rozmiaru komet (asteroidów), która zbliża się do Ziemi i Słońca jak w spirografie, tj. ze wszystkich stron. Ta gromada komet przyniosła już wiele zmian na Ziemi i w całym systemie. Czternaście części tej gromady zderzyło się z Ziemia 27 milionów lat temu i spowodowało śmierć wielu gatunków dużych zwierząt. Gromada komet wleciała w system słoneczny w czasach „upadku”. Upadek ludzi to historia przejęcia rodzaju ludzkiego przez Reptoidy. W tym czasie cała Ziemia była Edenem. Prawdziwą tożsamością „węża” w Edenie było nadejście Reptoidów. Stało się to 309 882 lat temu. Reptoidy poprzez wojny i inne okoliczności studiowały rasę ludzka i manipulowały nią przez około 74 000 lat.

Zjedzenie owocu z „Drzewa Poznania dobra i zła” było symbolem wkodowania ograniczeń genetycznych. W tym momencie zaszło także kilka zmian fizycznych. Zazdrość została wkodowana i jest to przedstawione w historii o Kainie i Ablu. Reptoidy genetycznie zmieniły ludzi dla własnych potrzeb żywieniowych.

Reptoidy w Wedach nazwani są Kościejami. Wedy opisują wojny w kosmosie, w ziemskim układzie słonecznym, Rasy ludzkiej z Kościejami, Rasą gadzią.  Reptoidy-Kościeje sprowadziły na Ziemię inne istoty, nazwane w Wedach Rasą szarą lub Cudzoziemcami z Piekielnego Świata, skąd też oni sami się wywodzą. W określeniu biblijnym Rasą szarą są to Kainowe ludy, Wężowe plemię, ludy posiadające geny zła.

Szarzy ludzie dążą do tego, aby wtopić się w gatunek ludzki na Ziemi, wymieszać z ludźmi, wyzwalać same negatywne cechy i odruch, produkować niską energię o niskich wibracjach, którymi żywią się Kościeje, czyli Humanoidalne gady. Są zaprogramowani na ślepe posłuszeństwo Reptoidom oraz na ślepe wykonywanie ich wszystkie poleceń.

Istoty Rasy szarej są egzekutorami „porządku”, ich zachowanie jest podobne do gestapo podczas II Wojny Światowej. Wpływ Reptoidów na Hitlera i innych totalitarnych despotów był praktycznym posunięciem w przygotowaniach do Nowego Porządku Świata.

Reptilianie, pochodzenia i dotychczasowa obecność

Reptilianie – Reptoidy, Saurianie,  Jaszczuroludzie,  Istoty Gadzie, Rasa humanoidalnych gadów, Rasa gadzia, obdarzone są inteligencją i zdolne do upodobnienia się wyglądem do ludzi. Jedną z pierwszych osób rozpowszechniających istnienie Reptilian był David Icke, brytyjski pisarz i publicysta. Swoje badania poświęcił temu, aby odpowiedzieć na pytanie, kto tak naprawdę kontroluje świat.  Wniosek jest taki, że dawno temu pochodzące z kosmosu Jaszczury przejęły władzę nad ludźmi, a najbardziej wpływowe osoby na ziemi są w rzeczywistości Reptilianami.

Dale Russellkanadyjski paleontolog, opublikował  pogląd dotyczący inteligentnej istoty, która wyewoluowała z troodona (dinozaura ze stosunkowo dużym mózgiem). Reptilianie wyewoluowali z dinozaurów podobnie wcześnie jak ptaki, co dało im więcej czasu na wykształcenie inteligencji i stworzenie cywilizacji. Według innych teorii gady osiągnęły wyższy stopień inteligencji niż stwierdza to współczesna oficjalna nauka i posiadły zaawansowaną wiedzę techniczną.

Według źródeł Reptilianie przybyli z systemu planetarnego gwiazdy α (alfa) Draco inaczej Thuban, co po arabsku znaczy Smok. Gwiazda alfa Draco znajduje się w gwiazdozbiorze (konstelacji) Smoka, łacińska nazwa tej konstelacji to Draco. Jedna z najdawniej nazwanych i najciekawszych konstelacji nieba północnego. Rozciąga się wokół Małej Niedźwiedzicy (Małego Wozu), począwszy od gwiazdozbioru Cefeusza i Herkulesa, a skończywszy na Wielkiej Niedźwiedzicy (Wielkim Wozie). Smoki występują w wielu starożytnych wierzeniach, nic więc dziwnego, że można znaleźć je także na niebie. Nazwa jest ściśle związana z mitologiczną opowieścią o dwunastu pracach Heraklesa. Jedno z zadań polegało na wykradnięciu z ogrodu Hesperyd złotych jabłek, które Gaja podarowała Herze w czasie ślubu z Zeusem. Strażnikiem wyznaczonym przez Herę do pilnowania tego podarunku był potężny smok o stu głowach – Ladon. Zwykł on owijać się wokół pnia drzewa, zagradzając drogę do niego. Herakles przy wykonywaniu tej pracy skorzystał z pomocy Atlasa – tytana.

Ale także Reptilianie określani są jako Jaszczury z Oriona. Gwiazdozbiór (konstelacja) Oriona położony jest w obszarze równika niebieskiego. Trzy ułożone w jednej linii jasne gwiazdy; Mintaka, Alnilam, Alnitak; tworzą tak zwany Pas Oriona. Gwiazdy te wskazują Syriusza na południowym wschodzie i Aldebarana na północnym zachodzie. Pozycja trzech gwiazd stanowiących pas konstelacji gwiezdnej Oriona jest identyczna z położeniem trzech piramid na równinie Gizy.  Wokół niego znajdują się gwiazdozbiory Bliźniąt, Byka, Zająca oraz Wielkiego Psa z najjaśniejszą gwiazdą – Syriuszem. Gwiazdozbiór Oriona jest charakterystyczną grupą gwiazd, rozciągającą się w poprzek niebieskiego równika. Chaldejczycy nazywali te gwiazdy Tammuz, dla Syryjczyków był to olbrzym Al Jabbar. Egipcjanie widzieli tam duszę Ozyrysa, jego Sahu. Ponieważ odnalezienie konstelacji jest łatwe, z gwiazdozbiorem tym łączy się wiele mitów.

Opisywane są trzy główne typy Jaszczurów: Reptoidy Płazo-Humanoidzi, Skrzydlaci Reptoidy Draco, Nadrządcy Reptoidy Draco Najwyżsi. Przekazy opisują siedem odmiennych typów przybyszy z kosmosu, którzy posiadają swoje bazy na macierzystym pojeździe kosmicznym niedaleko Saturna. Reptilianie humanoidzi to jedna z najbardziej znanych nazw, która określa obcych przybyszy. Reptilianie żyją na Ziemi od tysięcy lat. Idąc śladami wierzeń różnych ludów dowiadujemy się o ich istnieniu. Dowodem na to jest historia i wierzenia SumeruNagowie w historii i wierzeniach  hinduskich, smoki w kulturze i wierzeniach chińskich,   wierzenia Indian w Ameryce.

Indyjskie Sanskryty Naga wspominają rasę Sarpa, ludzi przypominających wyglądem węże. Wierzenia w Wietnamie i Korei mówią o ludzkich formach przypominających smoki. Chińczycy do dziś dnia świętują w przebraniu smoków, zdobią ich wizerunkami swoje budynki. Smok ma bardzo mocną pozycję w ich narodowej kulturze. W Azji Mniejszej znajdujemy zapisy opisujące rasę ludzką zwaną ”wężową” opisaną w Biblii. W religiach Bliskiego Wschodu demon jest przedstawiany jako wąż. Indianie Hopi, którzy zamieszkują Kolumbię w Środkowej Ameryce nazywają ich Sheti co znaczy wężowi bracia. Legenda Hopi mówi jak kobieta przemieniła się w wielkiego węża, nazywanego gwiezdnym wężem. W wierzeniach Indian Południowej Ameryki bóg występował w postaci Pierzastego Węża, jako Kukulcan u Majów a Quetzalcoatl u Azteków.

Wąż, który potrafi mówić pojawia się w Księdze Rodzaju w Biblii. Szatan pod postacią złego węża, za pośrednictwem Ewy i Adama skusił ludzi do przekroczenia przykazania Pana, by nie zrywać owocu z Drzewa poznania dobra i zła rosnącego w Ogrodzie.

Babilońskim odpowiednikiem Baala był Bel wzmiankowany kilkakrotnie w Starym Testamencie, szczególnie w Księdze Daniela. W (Dn 14:1-22); Baal przedstawiony jako Bel był czczony i karmiony w świątyni, a Daniel demaskuje bożka i kapłanów oszustów. W (Dn 14: 23-27); przedstawione jest jak Babilończycy czcili Bela pod postacią węża. W Torze jest przykazanie dęcia w srebrne trąby z okazji radosnego święta nowiu Księżyca. Widoczny rąbek nowego Księżyca był utożsamiany z mieczem, którym Bóg pokona moce ciemności i potwory chaosu. Czytamy np. w (Iz 27: 1): „W ów dzień Pan ukarze swym mieczem twardym, wielkim i mocnym, Lewiatana, węża płochliwego, Lewiatana, węża krętego; zabije też potwora morskiego”.

Przesłanki na temat obcych pojawiają się w wizjach wizjonerów przeszłości i przyszłości, a także w Apokalipsie św. Jana. „I widziałem anioła zstępującego z nieba, który miał klucz od otchłani i wielki łańcuch w swojej ręce. I pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związali go na tysiąc lat” (Ap 20:1-2).

Słyszy się wiele o grupie Reptilianów żyjącej na Ziemi wśród normalnych ludzi. Znani są z mitologii, folkloru, ufologii i naukowych faktów, uwikłani w konspirację i inne teorie.

Szczególnym przykładem są niektórzy gadzi goście udający bogów, pojawiający się u starożytnych ludów. Zdobywali zaufanie dzieląc się zaawansowaną technologią i medycyną, obiecywali pokój, w rzeczywistości zdobywali wpływy polityczne, i ukrywali swój plan przejęcia kontroli nad ludzkością.

Z czasów wojen w niebie wywodzą sią opowieści o demonach  i aniołach.  Źródła podają, że Reptilianie są humanoidalnymi gadami z rodziny Wężów, lub z rodziny Krokodyli. Anunnaki znani z historii Sumeru, Egiptu oraz Atlantydy jak podaje historia, była to mieszanka różnych kosmicznych ras gadzich oraz niektórych kosmicznych ras ludzkich i ich mieszańców. Można wywnioskować, że pozytywna rodzina Anunnaków to rasa Humanoidalnych krokodyli, a negatywne to rodzina Humanoidalnych wężów. Na Atlantydzie oraz w starożytnym Egipcie wywiązała się wojna pomiędzy przedstawicielami dwóch różnych humanoidalnych gadzich rodzin oraz ich popleczników i stronników, tak pochodzenia gadziego jak i ludzkiego. Ozyrys i Horus oraz ich stronnictwo należeli do pozytywnej rodziny Anunnaków, było to stronnictwo Krokodyli. Marduk oraz Set należeli do negatywnej rodziny Anunnaków, było to stronnictwo Wężów.  Symbolem jednych jest człowiek Krokodyl, a symbolem drugich jest człowiek Wąż. W starożytnym Egipcie w zależności, kto miał władzę oddawano boską cześć krokodylom lub wężom.

Marduk utożsamiany z Lucyferem był humanoidalnym gadem Reptoidem z rodu Wężów, był humanoidalnym Jaszczurem, kościejem rasy gadziej. A Szatan nazywany jest Smokiem lub Wężem pradawnym. Ze względu na swoje mroczne i chore ambicje miał jeden plan – opanować całą planetę i ogłosić się najwyższym władcą Ziemi oraz najwyższym bogiem w Radzie Bogów.

Jest też trzecia gadzia rodzina, są to gady ptaki, przypominający tak zwanych aniołów, ta cywilizacja jest naczelna wśród całej rodziny humanoidalnych gadów.

Ostatecznie po wielu wojnach ciągnących się aż od czasów Atlantydy pomiędzy stronnictwami Krokodyli i Wężów, zwyciężyło na Ziemi stronnictwo Wężów. Dominację na ziemi objęli i sprawują nadal Reptilianie z rodu Wężów z ich naczelnym bogiem i władcą Mardukiem.  Obecnie na Świecie między ludźmi żyją Reptilianie, ludzie węże.

W kulturze chińskiej od zarania dziejów ludzkość czeka na wojnę dwojga smoków, czyli Wężów i Krokodyli. Tu, zostali określeni jako smoki z dwóch różnych rodzin.

Ze źródeł Iluminatów wynika, że istnieją dwie różne kultury przed którymi upada władza ludzka. Jedną z kultur jest cywilizacja Reptilian, humanoidów z rodu Wężów, a drugą Reptilian, humanoidów z rodu Krokodyli. Celem toczonych się wojen będzie walka o wyzwolenie ludzkości z sideł Reptilian Wężów, którzy od tysicleci ograniczają ludzi a obecnie coraz bardziej niewolą.

David Icke w swoich książkach ukazuje wielki proces działający w kierunku zakłócenia normalnego cyklu oświecenia naszej planety.  Odpowiada on na pytanie, kto tak naprawdę kontroluje świat.  Obecnie światem rządzi Globalna Elita Iluminatów, rasa humanoidalnych Reptilian zwana ”Bractwo babilońskie”. Przedstawia, że są oni największymi manipulatorami i kontrolerami rasy ludzkiej. Jego zdaniem niektórzy amerykańscy prezydenci i członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej są przedstawicielami tej samej grupy Reptilian wywodzących się z systemu alfa Draco.

Draconi w Babilonie zwani wspaniałymi wężami uchodzili za wielkich bogów smoka, dali początek rasie ludzkiej Dawidianów, zamieszkujących w południowych Indiach i na terenie Sri lanki, Pakistanu, Bangladeszu, Nepalu oraz w Kanaanie i Babilonie. W Wedach ludy te określane są jako Rasa szara. W określeniu biblijnym są to kainowe ludy lub wężowe plemię.  Nazwa Dawidianie jest zaczerpnięta z Sanskrytu Dawida.

Bractwo babilońskie jest to tajna organizacja złożona z Reptilian (jedną z ich ras) dążąca do scentralizowania władzy na Ziemi. Nazwana w ten sposób, ponieważ wywodzi się ze starożytnego Bliskiego Wschodu. Grupa ta rządziła światem przez cały czas, składa się wpływowych ludzi: polityków, królów, biznesmenów czy dziennikarzy. Cechuje ich oraz spokrewnionych z nimi polityków brak skrupułów, chęć dominacji, rasizmfaszyzm i fascynacja starożytnymi rytuałami. Kontrolują ludzkość za pomocą religii, rozpętanych przez nich wojen, nauki tłumaczącej „ten świat, to wszystko, co istnieje” oraz techniki „problem-reakcja-rozwiązanie” czyli tworzenie fikcyjnych problemów, wywołanie reakcji u ludzi, głównie chęci rozwiązania problemu, podsunięcia rozwiązania i zajęcie ludzi rozwiązywaniem go w celu odwrócenia uwagi. Bractwo jest także odpowiedzialne za polowanie na ludzi, gwałty kobiet i dzieci, satanizm, picie ludzkiej krwi,  zamachy terrorystyczne. Przyczynili się do powstania międzynarodowych organizacji takich jak Iluminaci, Masoneria, Międzynarodowy Fundusz WalutowyONZ i inne. Ich siedzibą były mocarstwa i miasta, z których mogli łatwo kontrolować cały ówczesny świat; na początku był to Sumer, potem Egipt, Fenicja ze stolicą Tyr, Asyria, Babilon, Persja, Grecja, RzymParyż, Londyn. Bractwo ma obecnie siedzibę w Londynie i w Nawym Jorku.

Reptilianie odpowiedzialni są za:

Porwania i  współpracę z szarakami;

Globalny spisek, przejęcie kontroli nad ludzkością;

Manipulacja polityczna, historyczna i religijna;

Współpracę z przywódcami krajów lub zastępowanie ich identycznie wyglądającymi gadami;

Manipulacje genetyczne człowieka;

Przyspieszanie lub opóźnianie  rozwoju technologicznego w ramach potrzeb dla osiągnięcia swoich celów.

Bazy STS są w Nowym Meksyku, Kolorado, Kalifornii, na wybrzeżach Florydy i w Appalachach. Dudniące podwodne glosy są wynikiem powiększania podwodnych baz przy pomocy dezintegracji materii. Te bazy są tam już od dłuższego czasu. Dzisiaj rząd próbuje dowiedzieć się czegoś o „dużym obiekcie UFO” (o średnicy ok. 20 km), który został zauważony przy zanurzaniu się w wody Pacyfiku. Ten pojazd nie jest pod wodą, lecz pod powierzchnią dna oceanu, zajmuje się powiększaniem bazy przy użyciu zaawansowanych narzędzi do dezintegracji materii. Na Ziemi obecnych żyje około 36 milionów Reptoidów, jednak pozostają niezauważeni przez ludzi, gdyż ci nie są jeszcze na 4 poziomie. Nic do tej pory nie zostało wykryte, jednak podczas prób kilka nowoczesnych pojazdów podwodnych zostało straconych.

Źródła podają że Reptilianie opanowali genetykę do tego stopnia, że nie tylko wyglądają jak ludzie, ale też bardzo szybko mogą jako klon zastąpić każdego człowieka nie wzbudzając podejrzeń. Może być tak, że wielu ludzi, którzy dostali się do władzy mogli zostać albo zniszczeni, albo zniewoleni, a na ich miejsce weszli Reptilianie obejmując tym samym najwyższe stanowisko w danym kraju i na świecie.

Jednym, często występującym sposobem na zdemaskowanie Reptilianina udającego człowieka jest zaobserwowanie u niego charakterystycznych gadzich oczu, tłumaczone jest to jako chwilowa awaria lub niedoskonałość systemu kamuflażu.

Jak widać, czasem i najlepsze soczewki przypominające ludzkie oko zawodzą, a wtedy z przerażeniem możemy dostrzec iż reprezentanci naszych rządów to istoty, jakie zwiemy Reptilianami. Owe istoty wyłapują ludzi na wysokich stanowiskach, lub osoby bardzo znane, po czym je uciszają i zastępują jako prawie identyczny klon, jednakże oczy, język i czoło mają inne od ludzkiej twarzy.

Jeżeli prawdą jest, że na Ziemię lecą trzy wielkie statki kosmiczne, a razem z nimi Zbawienie z Federacji Galaktycznej to można mieć nadzieję, że wreszcie ktoś ludzkość uratuje od obecnego reżimu systemowego Reptilian. W samym USA budowane są podziemne tunele, jakie mają dać przetrwać Reptilianom trudny czas, kiedy zjawią się Zbawiciele, a także niszczące żywioły jakie będą miały miejsce w tym okresie na Ziemi.

Reptilianie – Reptoidy – opis rasy

Kim są te Istoty, które przybyły oderwane od pierwotnych planów dotyczących Ziemi. Kim są te kosmiczne istoty, które określane są czasem jako “ciemne koszulki”. Kiedyś walczyli i sami odseparowali się od wiedzy, tak więc teraz rozpaczliwie trzymają się tej wiedzy jaką posiadają i takiego życia, jakie powołali do istnienia. Jest to życie oparte na strachu, życie które nie honoruje innego życia, życie które korzysta z innego życia. Wierzą, że tak właśnie muszą postępować. Kim są te Istoty. Są to Gady.

Wiele światowych publikacji wskazuje na wielką tajemnicę, o rzeczywistych władcach planety Ziemi – Gadach (Reptilianach), które mieszkają w dolnej części czwartego wymiaru. Pracują dla nich ludzkie hybrydy i są siłą napędową w większości ziemskich systemów, siejąc na ziemi okrucieństwo i zło. Wykorzystują umysły ludzi i poprzez kontrolę umysłu, seksualne niewolnictwo, ludobójstwo, narkotyki i inne szkodliwe używki, zatrutą żywność, wodę, powietrze, prowadzą eksperymenty na ludziach.

Wedy podają historię ludzkości i jej pochodzenie z innych planet we wszechświecie. Przedstawiają Reptilian przybyszów z kosmosu, nazywając ich Kościejami, oraz przysłaną przez nich na Ziemię Rasę szarą ludzi, którzy im służą. Tylko Anunnaki poprzez inżynierię genetyczną stworzyli swoją własną rasę ludzi na Ziemi, która jest jedną z wielu.

 „Niektórzy przybysze stworzyli życie tylko po to, aby się nimi opiekowało, lub spełniało ich potrzeby. Żywią się oni waszymi emocjami. Jedną z wielkich tajemnic, które ukrywa się przed wami jako gatunkiem, jest bogactwo i obfitość, jakie towarzyszą emocji. Trzyma się was z dala od badania emocji, ponieważ poprzez emocje możecie odkryć (istotę rzeczy). Wasze emocje łączą was z ciałem duchowym. Ciało duchowe, rzecz jasna, nie jest fizyczne, ponieważ egzystuje w sferze wielowymiarowej”.

„W miarę jak na planecie zacznie zmniejszać się częstotliwość strachu, rozpowszechni się wiele rodzajów działalności w celu wywołania wzrostu niskich emocji oraz strachu i cierpienia, ponieważ ci, którzy żywią się częstotliwością strachu będą tracić swoje pożywienie, swój pokarm. Będą czynić wysiłki w celu przywrócenia tej częstotliwości, zanim zmienią swoje pożywienie na nową częstotliwość miłości. “Jaszczury” wyposażyły Ziemię w “urządzenia”, które mogą wysyłać i wzmacniać na tej planecie niepokój emocjonalny. Niepokój ten jest im przesyłany, i stanowi ich pokarm energetyczny, zwany też luszem. Ziemia jest ogrodem do produkcji luszu, pożywienia dla gadów”.

„Bogowie czasów starożytnych są obecnie przyciągani tu z powrotem, z powodu Boskiego Planu. Muszą oni brać w nim udział i zrozumieć, że ich częstotliwości muszą ulec zmianie. Opierają się temu, tak jak opiera się wielu ludzi. Pomimo to tworzą swoje własne rzeczywistości. Ci bogowie ostatnich 300 tysięcy lat zapomnieli, kto ich stworzył, Zapomnieli o swoich bogach”.

„Bogowie powracają, aby najechać was znowu, ponieważ nie chcą głodować. Zdają sobie sprawę, że dzięki wam system ulega rozsadzaniu, tak więc przybędą spowodować większe zniszczenie i strach, aby walczyć raz jeszcze o to terytorium. Ich źródło pożywienia jest dla nich ważne. Tracą kontrolę nad planetą, wracają więc do swojego najważniejszego portalu na Bliskim Wschodzie, gdzie pod ziemią mieści się ich gniazdo, aby siać strach i chaos”.

„Kiedy obudzicie się na waszą historię, zaczniecie otwierać swoje starożytne oczy. Są to oczy Horusa, które widzą nie przez oczy istoty ludzkiej, ale z punktu widzenia boga. Widzą one łączność i celowość wszystkich rzeczy, ponieważ starożytne oczy są w stanie mieć wgląd w wiele rzeczywistości i w całokształt obrazu, całą historię. Kiedy otworzycie starożytne wewnętrzne oczy, będziecie mogli połączyć się z historią planety, historią galaktyki i historią wszechświata. Wtedy naprawdę odkryjecie, kim są wasi bogowie”.

Reptilianie-Reptoidy

We wszechświecie jest siedem poziomów „gęstości energii”. Najwyższym poziomem jest 7, gdzie dusza jest jednością ze Stwórcą lub Absolutem. Ziemianie w dzisiejszych czasach istnieją na poziomie 3, razem z niższymi istotami, jak materia nieożywiona i rośliny na poziomie 1 i zwierzęta na poziomie 2. Reptilianie zwani również Gadami, bądź Jaszczurami są rasą istot funkcjonującą obecnie na poziomie 4 gęstości w polaryzacji Służenia Sobie STS (ludzkość jest na poziomie 3 w polaryzacji STO lub też STS). Poprzez swoją aktualną pozycję w drabinie ewolucji, nie są widoczni dla ludzkiego oka. Mogą pojawiać się między ludźmi, jednak na bardzo krótki czas, jak robili to w starożytności jako bogowie. Dłuższy pobyt w 3 gęstości prowadzi u nich do wystąpienia wielu chorób i niedogodności. Jest to powód, dla którego używają oni specyficznego rodzaju sond, dzięki którym mogą oddziaływać w innych wymiarach i gęstościach.

Jako istoty gęstości wyższej niż nasza, do życia potrzebują mniejszej ilości materialnego pożywienia, natomiast większej ilości energii życiowej. Jako że są istotami STS żywią się energią negatywną, jak strach, gniew i nienawiść, prowokowaną u innych istot gęstości swojej i niższych. Należy zrozumieć, że jest to naturalny łańcuch pokarmowy, naturalny proces ewolucyjny. Tak jak rośliny żywią się minerałami, zwierzęta roślinami a ludzie zwierzętami, tak istoty 4 gęstości żywią się istotami 3 gęstości (ich energią życiową). Problem w przypadku istot STS polega na tym iż prowokują one celowe wytwarzanie potrzebnych im do życia składników, zamiast pobierać energię naturalnie. Analogią do łańcucha pokarmowego Gadów i ich postrzeganie człowieka jest rasa Ludzi, którzy budują fermy, zabijają zwierzęta, traktując je przedmiotowo, jedynie jako źródło pożywienia, a nie żywe istoty.

Jednak Reptilianie jako istoty wyższej gęstości niż nasza (różnica między nami a nimi jest taka sama jak między nami a zwierzętami) dostrzegają więcej aspektów niż tylko pożywienie. Jako istoty, które zmodyfikowały nasz kod genetyczny i zniewoliły, szczerze uważają że jest to jedyna droga prowadząca do naszego dobra. Jest to charakterystyczna cecha istot STS:

„Te istoty dążą do tego, by oferować innym jaźniom ten sposób rozumienia, najczęściej poprzez proces formowania elity, uczniów oraz nauczania potrzeby i poprawności zniewolenia innych jaźni dla ich własnego dobra”.

Wygląd i możliwości

Nazwa Gady czy Jaszczury wzięła się od wyglądu tego gatunku. Wyprostowane aligatory z pewnymi ludzkimi elementami na twarzy.  Wysocy od 6 do 8 stóp (180-240 cm), chodzą w pozycji wyprostowanej z twarzą humanoidalną, przebiegłe i inteligentne. Zakładają ubrania w których mają otwór na ogon, bo niektóre gatunki posiadają ogon. Są na 4 poziomie, żywią się energią, nie jedzą i nie piją, nie wydalają więc odchodów w pojęciu ludzkim. Mają zdolności do czasowego zmieniania swego kształtu lub wyglądu, stąd inna nazwa Rasy gadziej to Zmiennokształtni.

Występuje kilka podgatunków Zmiennokształtnych, którzy nazywani są także Chitauri (Czitauri).  Należący do najwyższej klasy i kasty tych stworzeń wyglądają jak aniołowie, mają skrzydła i są pięknymi świetlistymi postaciami. Ci, którzy stanowią najniższą kastę są ta tak zwane humanoidalne Jaszczury, zmiennokształtni Rasy gadziej.  Mogą przybierać postać ludzką i niektóre mogą krzyżować się z ludźmi. Niektóre gatunki zmiennokształtnych posiadają trzecie oko z pionową źrenicą, które może się rozszerzać.  Potrafią hipnotyzować ludzi i czytać w ich myślach. Robią z ludźmi co chcą, podłączają się do ludzi energetycznie. Żywią się ludzką energią życiową.

Reptilianie Draco – pochodzą z konstelacji Draco, odwiedzają Ziemię. Świadkowie opisują ich jako wysokich o czerwonych oczach, czarno-brązowym kolorze skóry, posiadają skrzydła. Niektórzy naoczni świadkowie twierdzą, że używają skrzydeł aby się poruszać w powietrzu i są też tacy którzy zgłaszają, że Draco posiadają na głowie nieduże rogi wyrastające z łuków brwiowych, te opisy pasują do opisów szatana. Znajdujemy ich opisy w starych legendach, zwani są gorgoyles i valkeries, utożsamiani z nocnymi wampirami.

Reptilianie – humanoidalne gady uchodzą za istoty, które potrafią poprzez zmianę energetyczną wibracji cząstek przybrać ludzkie ciała. Szmaragdowe Tablice opisują czwarty wymiar energetyczny między światami, w którym znajdują się upadłe anioły. Czwarty wymiar jest to astral, wymiar emocjonalny, w tym wymiarze oprócz energii pozytywnych występują także bardzo niskie negatywne energie. Tam przebywają duchy ludzi w swojej inkarnacyjnej wędrówce, zanim ich dusze nie przejdą do wyższego poziomu duchowego. Reptilianie zmieniają ich wibracje do własnych celów i kierują z powrotem na Ziemię. Kiedy dusze wracają na Ziemię i wcielają się w ludzi mają cechy Reptilian, i dla nich pracują wśród normalnych ludzi. Szmaragdowe tablice opisują także tworzenie materii z pierwotnej energii oraz przemianę form materii z jednej w drugą.

Szmaragdowe lub Emeraldowe Tablice, uchodzą za rękopisy alchemiczne, z których swoją wiedzę czerpali wielcy mędrcy tego świata, np. Platon i wielu innych. Emeraldowe Tablice, najprawdopodobniej napisane przez Thota są tajemną Księgą Stworzenia i Sztuką Natury. Tak naprawdę nie znamy ich dokładnego źródła pochodzenia, jedni twierdzą, że zostały znalezione w jaskini w pobliżu Morza Martwego, lub należały do królowej Saby, najwyraźniej znali je Egipcjanie i Grecy. Ich nazwa pochodzi od „szmaragd” – zielony kamień.

Opętanie

Z czasów wojen w niebie wywodzą sią opowieści o demonach i aniołach.  W religiach Bliskiego Wschodu demon jest przedstawiany jako wąż.

Opętanie polega na wniknięcie do aury człowieka jednej lub więcej istot duchowych, wpływanie na umysł tej osoby aż do jego zawładnięcia, oraz pożywianiu się tych istot energią życiową człowieka. Do opętania zalicza się również podłączenie się do aury człowieka osób żyjących i czerpaniu z człowieka energii życiowej i sił witalnych, oraz wpływanie na umysł człowieka poprzez manipulację mentalną.  Manipulacja mentalna polega na przesyle do mózgu człowieka, na zasadzie telepatii, negatywnych myślokształtów i programów, jest to szczególny przypadek opętania.

Egzorcyzm jest to obrzęd lub działanie mające na celu uwolnienie człowieka, zwierzęcia, miejsca lub przedmiotu od wpływu złego ducha lub obcej energii.

Do duchów opętujących zalicza się demony lub duchy ludzi zmarłych. Przez pojęcie demony rozumie się różnej postaci drapieżniki duchowe. Są to w większości różnego typu humanoidalne gady, żyjące w przestrzeni astralnej, na 4 poziomie gęstości energii.

Duchy opętujące są przyczyną blokad i kompleksów. Duchy te powodują częściowe lub całkowite opętanie człowieka, żerują na energii życiowej człowieka, doprowadzają do depresji lub ciężkich chorób psychicznych.  Wiara w to, że złe duchy mogą wpływać w różnym stopniu na żyjących, aż po opętanie, jest stara jak historia ludzkości i sięga do czasów totemizmu.

Normalnie duch człowieka po śmieci przebywa w przestrzeni astralnej około 40 dni, następnie ciało astralne obumiera a tylko dusza człowieka przechodzi na odpowiednią dla swojego rozwoju planetę poziomu rozwoju dusz. Ale istnieją także duchy, które z powodu poczucia winy, obsesji i kompleksów za życia, oraz silne emocjonalne przywiązanie do spraw doczesnych, mają zablokowaną ścieżkę do przejścia na wyższe poziomy życia duchowego, po śmierci, egzystują w otoczeniu ludzi i pozostają złe i napastliwe. Stają się duchami opętującymi. Może nastąpić również opętanie grupowe przez dwa lub więcej duchów. Przypadek dużej grupy duchów opętujących został opisany w Ewangeliach jako Legion.

Jak wynika z podawanych informacji Reptilianie-humanoidalne gady żyjące w przestrzeni astralnej jako demony, wyłapują duchy ludzi zmarłych, zmieniają ich wibracje i kierują z powrotem na Ziemię. Kiedy dusze wracają na Ziemię i wcielają się w ludzi mają zaburzony normalny cykl cechy reinkarnacyjny, zostają w pewny sensie zmodyfikowane i przybierają cechy Reptilian lub ludzi upadłych.

Historia

Reptilianie pierwszy raz najechali Ziemię 309 882 lat pne. Są to istoty STS, Plejadanie nazywają ich „ciemne koszulki”. Istoty te postanowiły przejąć Ziemie dla swoich celów. Pierwotni projektanci naszej planety nie chcieli do tego dopuścić.

„Ziemia została odizolowana, ponieważ istoty, które współdziałały ze światłem przegrały bitwę. Światło nie zawsze wygrywa, nie zawsze jest zwycięzcą, ponieważ światło musi się jednoczyć ze wszystkimi swymi cząstkami”.

Wywiązała się wojna pomiędzy siłami Światła (STO) i Ciemności (STS).  Jaszczury użyły światło z rzeczywistości Służenia Innym poprzez użycie zawansowanej technologii, aby przerwać częstotliwość fali świetlnej. Siły Światła przegrały wojnę. Człowiek i ludzkość są utożsamiani jako reprezentanci Światła. Reptilianie reprezentują Ciemność.

Zdarzenie to jest bardzo często przedstawiane jako upadek Edenu. Rajem była cała planeta na której żyła ludzkość w swoim pierwotnym stanie jako cywilizacja Służenia Innym. Jednak pokonanie sił Światła nie było jedyna przeszkodą. Nasza galaktyka jest strefą wolnej woli. Jaszczury nie mogły jej złamać, najeżdżając brutalnie planetę. Użyli więc podstępu czego symboliką jest biblijna legenda o Ewie zrywającej jabłko z Drzewa Wiadomości dobrego i złego. Adam i Ewa symbolizują ludzkość, drzewo zaś źródło nieograniczonej wiedzy w jednym miejscu.

Inna analogi mówi o grzechu pierworodnym. Jak już sama nazwa wskazuje, grzech pierworodny związany jest z poczęciem dziecka. Drzewo w raju jest analogią do drzewa genealogicznego. Mamy tu owoc i drzewo pierwszych ludzi. Zakaz obowiązywał Adama i Ewę iż nie powinni rozmnażać się mieszając geny innych gatunków, lecz tylko człowieka z człowiekiem. Ale Ewa zdradziła Adama kuszona przez węża Diabła. Oddała się w końcu wężowi Reptilianowi. Jak wiadomo, od czasów Enki i Anunnaków, którzy zaludniali ziemię w swoją rasę ludzi, miało też miejsce istnienie takiej cywilizacji jak Reptilianie, czyli ludzie węże. I tak to, Ewa uwiedziona przez węża zdradziła Adama, przez co urodził się Kain.

Według Plejadian i Kasjopean, kiedy Reptilianie oszustwem i podstępem jak wąż, uzyskali przyzwolenie na swą obecność od samych ludzi, nie łamiąc ich wolnej woli, do spełnienia swojego celu pozostało im jedynie ograniczenie ludzkich zdolności, tak aby nie byli zagrożeniem dla samych Reptilian. Zmodyfikowali oni pierwotny kod genetyczny usuwając z oryginalnych 12 helis (nici) DNA aż 10. Człowiekowi pozostały tylko 2 nici DNA odpowiadające ze podstawowe funkcje odżywcze i rozrodcze, konieczne do przetrwania gatunku. Wszystkie inne funkcje organizmu człowieka zostały dezaktywowane. To dotyczy tylko części ludzkości. Tych, którzy znaleźli się pod kontrolą Reptoidów. O manipulacji genetycznej dyskretnie informują nas starożytne malowidła i rzeźby. Obraz węża oplecionego wokół drzewa symbolizuje spiralną wstęgę 2 nici, helis DNA.

O tym samym zdarzeniu mówią również afrykańskie przekazy szamanów. Dowiadujemy się o tym z wywiadu z Credo Mutwą (afrykańskim szamanem plemienia Zulusów). To jedna ze starych historii, jakie można znaleźć w Afryce w tajnych stowarzyszeniach szamanów i innych środowiskach, w których ostały się jeszcze resztki naszej starożytnej wiedzy i mądrości.

Credo boleje nad losem Afryki (oraz Ziemi), która tkwi w wyniszczających wojnach, biedzie i jest podporządkowana ciemiężycielom, ludziom i stojącym nad nimi gadzim istotom. Człowiek z natury jest dobry, a dokonana w zamierzchłych czasach ingerencja na naszej planecie i na rasie ludzkiej spowodowała zmiany w stronę złego.

 „Rzecz w tym, że początkowo Ziemia była pokryta grubym całunem mgieł i oparów, tak że ludzie nie widzieli Słońca na niebie, a jedynie świetlną plamę. Z kolei nocą widzieli Księżyc w postaci delikatnego świetlnego pazura, ponieważ wszędzie zalegała gęsta mgła. Ciągle też padał deszcz. Nie było jednak grzmotów ani burz. Świat był gęsto pokryty lasami, wielkimi dżunglami. Ludzie żyli w tym czasie na Ziemi, baz plemion, w pokoju, zgodnie z naturą, byli szczęśliwi. Nie znali mowy, takiej jaką mamy dzisiaj, rozmawiali ze sobą za pośrednictwem umysłów. Porozumiewali się telepatycznie (czytając bardziej obrazy niż myśli), mieli tez inne uzdolnienia.

Mężczyzna mógł wezwać swoją żonę, pomyślawszy o niej, wyobraziwszy sobie jej twarz, zapach ciała i odczucie dotyku jej włosów. Myśliwy szedł do lasu i wołał zwierzęta, by przyszły, i zwierzęta wybierały wśród siebie jedno stare i zmęczone, i to zwierzę ofiarowywało się myśliwemu tak, że mógł je szybko zabić i zabrać jako mięso do swojej chaty.
W tamtych czasach nie było przemocy w stosunku do zwierząt, nie było pogwałceń Natury przez ludzi. Człowiek zwykł prosić Naturę o jadło. Przychodził pod drzewo i myślał o owocach i drzewo sprawiało, że część jego owoców spadała na ziemię, po czym człowiek zabierał je.

Kiedy Chitauri (Reptilianie) przybyli na Ziemię, zrobili to w przerażających pojazdach lecących w powietrzu, podobnych do ogromnych naczyń, emitujących straszny huk i ogień. Chitauri powiedzieli ludziom, których zebrali razem, grożąc im porażeniem błyskawicami, że są wielkimi bogami z niebios i że ludzie otrzymają teraz od nich wiele darów. Ci tak zwani bogowie byli podobni do ludzi, z tą jednak różnicą, że byli bardzo wysocy oraz mieli długie ogony i przerażające płonące oczy.

Niektórzy z nich mieli dwoje żółtych jasnych oczu, a inni troje czerwonych i to trzecie wielkie i okrągłe znajdowało się pośrodku czoła. Te stworzenia odebrały ludziom wielkie moce, jakie posiadali: moc przemawiania poprzez umysł, moc przemieszczania obiektów siłą myśli, moc postrzegania przyszłości i przeszłości oraz moc przenoszenia się duchowo do innych światów.

Odebrawszy ludziom te wszystkie moce, Chitauri dali ludziom nową umiejętność, zdolność mowy. Ku swemu przerażeniu ludzie odkryli, że umiejętność mowy podzieliła ich, zamiast zjednoczyć, ponieważ Chitauri utworzyli wiele różnych języków, które stały się przyczyną wielkiej kłótni między ludźmi. Wedy i Inne opisy mówią, że ludzie posiadali zdolność mowy, używali jednego pierwotnego języka całej ludzkości. To dopiero Anunnaki pomieszali ludziom języki. Chitauri zrobili coś jeszcze, czego nigdy dotąd nie robiono – dali ludziom innych ludzi, którzy mieli nimi rządzić, i powiedzieli, że to są wasi królowie, wasi wodzowie. Oni mają w sobie waszą krew. Oni są naszymi dziećmi i musicie ich słuchać, bo będą mówić w naszym mieniu. Jeśli nie będziecie ich słuchać, ukarzemy was bardzo surowo”.

„Przed przybyciem Chitauri, przed przybyciem stworzeń Imbulu, ludzie stanowili duchową jedność, ale kiedy pojawili się Chitauri, ludzie podzielili się duchowo i językowo”.

Reptilianie mieszając ludziom języki, dzieląc ludzi na plemiona, wyznaczając przywódców, wdrażając technologie, doprowadzili do tego, że ludzie stali się ograniczeni, chciwi, wystraszeni i zależni, oraz zaczęli ze sobą walczyć. I tak jest do dzisiaj, Najeźdźcy siedzą w sztucznych jaskiniach pod ziemia, wypijają z ludzi energię życiową, sztucznie wzbudzają negatywne energie emocji. W Afryce, w której są zasoby mineralne oraz portale energetyczne maja prawdziwe używanie.

Można znaleźć wyjaśnienie tajemnicy nad którą od dawna główkuje nauka – dlaczego tak wiele możliwość naszego mózgu jest marnowane. Faktem jest, że najwybitniejsze jednostki, zwane przez nas geniuszami, wykorzystują możliwości mózgu z zaledwie 15%, a przeciętny człowiek w 3%. Po co w takim razie gatunkowi ludzkiemu tak wielki mózg. Czyżby pomyłka ewolucji. Jakie były by zdolności gatunku gdybyśmy potrafili użytkować swoje ciała, tak jak zostały do tego stworzone. Drugą zastanawiającą rzeczą rzucającą się w oczy, jest odkrycie ludzi zajmujących się genetyką. Otóż okazuje się, że w ludzkim DNA jest wiele dziwnych, nie pasujących do niczego fragmentów kodu genetycznego. Naukowcy nazwali to „odpadkami” czy „śmieciami”. Tylko jak w tak perfekcyjnym tworze jak łańcuch DNA mogły znaleźć się jakieś „odpadki”. Są to fakty dające dużo do myślenia, ponieważ aktualnie gatunek ludzki przypomina najsilniejszy istniejący komputer świata, który jest wykorzystywany tylko do słuchania muzyki.

 „Przed najazdem mieliście potężne możliwości. Pierwotny egzemplarz biogenetyczny człowieka posiadał niewiarygodną ilość informacji, był międzywymiarowy i wiele umiał. Kiedy świat najechali wasi bogowie, odkryli że miejscowe gatunki wiedzą zbyt dużo. Lokalne gatunki miały zdolności, które były zbyt podobne do tych, którzy podawali się za bogów.
Dokonano manipulacji genetycznych i dużego zniszczenia. Powstały eksperymentalne wersje gatunku sprowadzone na planetę, w których oryginalna baza danych została rozproszona, ale nie zniszczona. Kiedyś wasz DNA był nienaruszony. Był jak wspaniała biblioteka gdzie cała informacja jest skatalogowana i opisana, i możecie natychmiast znaleźć wszystko co chcecie. Kiedy dokonano zmiany biogenetycznej w celu odłączenia danych, to było jakby ktoś pochował system katalogów, ściągnął wszystkie książki z półek i zrzucił na stos na podłodze, aby nie było w nich żadnego porządku. Tak właśnie dawno temu wasz DNA został rozproszony i rozrzucony przez najeźdźców”.

Anunnaki

Z historii o Anunnakach wiadomo, że należeli do Cywilizacji Nibiruanów. Początki Cywilizacja Nibiruanów podawane są na około 450 tys. lat temu, natomiast artefakty i najstarsze zidentyfikowane siedliska ludzkości znalezione na terenie Afryki wskazują na wiek 200 tys. lat temu. Ale na ziemi występowały potopy, które zacierały ślady historii ludzkości. Cywilizacja ta została założona na Ziemi w starożytnym Sumerze głównie przez jedną z ich populacji – Anunnaków z planety, a raczej gwiazdolotu Nibiru. W jej skład wchodzili przedstawiciele różnych kosmicznych ras humanoidalnych gadów i niektórych kosmicznych ras ludzkich oraz ich mieszańców.  Anunnaki byli wysocy, przeciętnie około 3,5 m. Zasiedlali Ziemię, budując miasta i osiedla rolnicze na terenie prehistorycznego Sumeru oraz w Afryce.

Kolonia zajmowała obszar Bliskiego Wschodu (Mezopotamii) oraz tereny południowej Afryki. Obecnie tereny leżące w RPA, Bostwanie, Zimbabwe, Mozambiku były miejscem eksploatacji afrykańskich złóż złotonośnych przez Anunnaków, Obejmowała ogromny obszar – ponad 600 tys. km2 – z tysiącami kopalń, osiedli i tarasów do upraw rolnych, połączonych siecią dróg. Wydobywaniem złota początkowo zajmowali się Anunnaki, a później ludzie pod ich nadzorem. Kraina ta została zniszczona przez jeden z potopów.  Wydobyte złoto Nibiruanie wykorzystywali do naprawy uszkodzonego pola siłowego wokół gwiazdolotu Nibiru, oraz produkowali z niego białe złoto w proszku, które konsumowali dla poprawy kondycji fizycznej i psychicznej.

W starożytności możemy znaleźć wiele śladów jawnej działalności Reptilian. W starożytnym Sumerze jako Anunnaki uznawani byli za bogów. Poprzez modyfikację DNA stworzyli swoją rasę ludzi. Mianowali się panami ludzi oraz stwórcami.

W Egipcie również odcisnęli swoje piętno. W hieroglificznej historii tej krainy znaleźć możemy wiele informacji o bogach, którzy walczyli między sobą o władzę i wpływy. Warto także zwrócić uwagę na wielkie cywilizacje Ameryki Południowej. Intrygującym faktem są historie opowiadające o tym jak tamtejsze ludy z natury dobre i pokojowe, przechodzą pod władanie raz to jednego, raz drugiego boga. Ostatecznie do akcji wkraczają bóstwa żądające ofiar z ludzi. Najbardziej znane to Quetzalcoatl i Kukulcan. Na Bliskim Wschodzie a wcześniej na Atlantydzie, swoją dominację mieli Anunnaki z głównym negatywnym bogiem Mardukiem z rodu Wężów. W Biblii występuje on jako Jahwe żądający od ludzi krwawych ofiar ze zwierząt i ludzi.

Wiele opowieści Sumerów, Azteków i Majów informuje nas również o tym, że niektórzy goście często przyjmowali postać brodatych starców lub mędrców. W przypadku zmiennokształtnych gości gadzich funkcją było wywołanie psychologicznego efektu „mądrości” owych istot, który w połączeniu z faktycznie przekazywaną wiedzą, działał przekonywująco na zdobycie zaufania u żyjących ówcześnie ludów.

Kiedy na Ziemie przyszedł wysłannik Federacji STO – Jezus – który pokojowo chciał znieść niewolę nad ludźmi, ucząc ich i pokazując prawdę o wszechświecie, siły STS postanowiły przekręcić ową informację.  Dla swoich celów stworzyły nową, chrześcijańską religię, która przez wieki doprowadziła do wywołania wielu niepokojów na Ziemi oraz sprowadziła wielu ludzi poszukujących prawdy na manowce. Siły STS odwołują się do wielu wydarzeń z przeszłości aby uwiarygodnić swoje fałszywe religie.

Ich celem jest podbój i zniewolenie. Jest to czynione przez ustanawianie elity i zmuszanie innych do służenia elicie, poprzez różne fortele i pokrętne prawa. Oni stworzyli elitę nazywaną Synami Leviego. Większość biblijnych historii jest opisem działania historii gadzich. Najlepiej mówią o tym słowa Plejadian.

”My rzadko używamy pojęcia Bóg przez duże B. Gdybyśmy mieli użyć tego określenia, odnieślibyśmy je do istoty, którą znamy jako Najwyższego Stwórcę. Najwyższy Stwórca w swojej osobistej implozji przez miłość obdarzył wszystko co istnieje świadomością. Wszystko co istnieje jest Najwyższym Stwórcą w Jego drodze.

Bogowie wtargnęli do tej rzeczywistości. Zupełnie jak najeźdźcy w waszych czasach, przybywają i grabią wasze dobra; tak więc, dobra na tej planecie były w wielkiej obfitości, w czasach kiedy pojawili się ci bogowie – najeźdźcy. Abyście wierzyli, że są Bogami przez duże B, przekształcili was genetycznie. To wtedy Świetlana Rodzina została wygnana z planety, a przybyła Ciemna drużyna, która powodowała się ignorancją. Wasze ciała niosą w sobie strach i pamięć walki o wiedzę, którą ci bogowie reprezentowali i zabrali wam. Bogowie którzy to zrobili są potężnymi kosmicznymi istotami. Znają wiele sposobów manipulacji i przekształcają rzeczywistości na wiele różnych sposobów. Ludzie, w swojej ignorancji, zaczęli nazywać te kosmiczne istoty Bogiem przez duże B.  Bóg przez duże B nigdy nie odwiedził tej planety jako jednostka. Bóg przez duże B jest we wszystkich rzeczach. Wy macie do czynienia tylko z bogami przez małe b, którzy chcą (i chcieli) być ich wielbieni i chcieli was zastraszyć; którzy myśleli o Ziemi jako o księstwie, o miejscu na skraju galaktyki tego wszechświata wolnej woli, które jest w ich posiadaniu”.

Szaraki

Z powodu trudności w przebywaniu w 3 gęstości, Reptilianie zmuszeni byli do skonstruowania zaawansowanego technicznie cybora, sondy, który swobodnie mógłby przeskakiwać między gęstościami oraz wymiarami, i wykonywać konieczne operacje.  Owymi istotami są tak zwane „szaraki”. Szczegółowa analiza sprawozdań z wzięć, oraz studiowanie przekazów doprowadziły do wniosku, że są to bezduszne maszyny na usługach gadów. Posiadają od 4 do 4,5 stóp (120-140 cm) wysokości, o szczupłej sylwetce, ich głowa jest nieproporcjonalnie rozwinięta w stosunku do całego ciała.

 „Reptilianie używają dwóch typów istot, by wykonywały ich rozkazy. Pierwszym jest forma myślowa, drugim – rodzaj robota.  Szaraki są to bezduszne istoty cybergenetyczne stworzone przez Jaszczury”.

„Szaraki funkcjonują poprzez współdziałanie z wolą Jaszczurów. Jest to technologia dalece zaawansowana w stosunku do tego, co jest obecnie znane. Jednak szaraki nie są jedynie sztucznie zaprojektowani i zbudowani maszynami, ale funkcjonują jako projekcje mentalne i fizyczne Istot Gadzich. Są jak czwartowymiarowe próbówki. Ich pojemność i możliwości są takie same jak Istot Gadzich, za wyjątkiem tego, że ich wygląd jest  całkowicie odmienny, nie mają duszy, i wewnętrzna struktura biologiczna jest zupełnie inna. Ale ich funkcjonowanie jest takie samo i pozostają jako projektory Jaszczurów, służą do absorbowania pokarmu (luszu), jak to Gady robią normalnie”.

Wniosek jest oczywisty. Tłumaczy to również znaną wśród badaczy UFO „chłodność” tej rasy, oraz obojętność na emocje. Ciężko wymagać od istoty będącej sondą okazywania uczuć.
Kolejnym źródłem zdającym się potwierdzać tą tezę jest szaman Credo Mutwa, który absolutnie nie znając przekazów kasjopeańskich, informuje dokładnie o tym samym.

Szaraki wykonują bez zmrużenia oka każdy rozkaz wydany przez Reptoidów lub Draco Reptoidów. Sa jakby mądrymi psami w łańcuchu pokarmowym cywilizacji Reptoidów – Gadów kosmicznych.

Mają wielkie czarne skośne pełne nieskończonej głębi oczy z długimi źrenicami, nie posiadają uszu, mają wąskie torsy, wąskie nogi i wąskie ręce. Czasami widuje się też odmiany ze szponami i bez szponów. Posiadają serdelkowate stopy bez palców. Istnieją jeszcze kosmiczne gatunki szaraków z zielono-brązową skórą, posiadające migdałowe oczy złotego koloru, ze źrenicami zielonego jakby metalizowanego koloru. Noszą szaty o podobnym kolorze, co ich zielono-brązowawa skóra.

Porwania

Wydaje się, że są dwa zasadnicze cele, dla których Istoty Gadzie dokonują porwań za pomocą szaraków. Pierwszym jest implantowanie w celu utrzymania gatunku w pełnej kontroli, oraz drugi mający na celu wywołanie maksymalnego transferu strachu oraz negatywnych emocji, jakie są dla nich bardzo cenne. Wiele porwanych osób uważa że szaraki robią to dla poznania rasy ludzkiej przez eksperymentowanie.

„Jaszczury używają badań ciała jako środka do zastraszania jednostek, sprawiając, że odczuwają one uczucia zaawansowanej istoty 2 gęstości, takiej jak zwierzę laboratoryjne. Doświadczenia seksualne są podtypem tego doświadczenia. Zamiarem jest też zademonstrowanie kontroli Istot Gadzich nad mieszkańcami Ziem”.

Szaman Credo Mutwa także opisuje swoje doświadczenia z UFO. W 1959 roku został wzięty przez szaraki, był torturowały fizycznie i psychicznie, a przewodził im zakamuflowany Gad.

 „W przeciwieństwie do tego, co sądzą biali ludzie, wielu z nich, mylą się, sądząc, że Mantindane eksperymentują na nas. Oni nie robią tego. Powtarzam, nie robią tego. Każdy, kto przeszedł piekło tych istot, powie, że nie ma żadnych eksperymentów w tym, co robią. Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja tego, co z nami wyprawiają i nie robią tego dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same”.

Szkic Reptoidów

Szaman Credo Mutwa wspomina o Przywódcy Gadów, który mieszka w „miedzianym” podziemnym mieście w Afryce od czasu, gdy jego syn przepędził go z obszaru wschodniego. Spotkania z tym „bogiem” kończą się śmiercią. Miasta szukali mnisi tybetańscy dawno w przeszłości oraz niedawno, kontaktując się osobiście z szamanem (który jest człowiekiem „światowym”, zwiedził wiele krajów na świecie).

Utrzymuje, że podziemne bazy takie same jak w Ameryce, znajdują się w RPA, np. nieopodal Masikeng. Górnicy drążąc podziemne tunele w kopalniach zaczęli znikać. Dalej jest opowieść o bazach na pograniczu RPA i Botswany oraz o tym, jak samolot odrzutowy, który zestrzelił UFO został wciągnięty w podobny obszar.

Podaje historię o chorych Gadach, które przez swe sługi w celach leczniczych porywają młode dziewczyny, dziewice. Gady tracą skórę w tej chorobie i na wierzch wychodzi im surowe ciało, wtedy każą skrepowanym kobietom leżeć przy swoim boku nawet przez tygodnie. Następnie, gdy czują się lepiej, rzekomo uwalniają ofiary. Te uciekają i są ścigane przez małe metalowe latające obiekty i łapane, następnie składane na ołtarzach – płaskich kamieniach. Chory jeszcze Gad wypija ich krew, ale tylko wtedy, gdy trwoga dziewczyny, jej przerażenie sięga zenitu. To go uzdrawia. Kanibale w Afryce zaczęli to naśladować.

Co do dzieci, to, co miesiąc w RPA znika 1000 dzieci, białych i czarnych, i nie odnajdują się. Wszystkie te dzieci chodziły do szkol i były dość utalentowane, nie były to dzieci ulicy.

Humanoidalne gady poruszają się wdzięcznie, wojownicy maja coś w rodzaju krótkich rogów wokół głowy, jak Darta Mail z Gwiezdnych Wojen, zaś osobnik królewski ma coś w rodzaju ciemniejszego grzbietu nad czołem aż do pleców, bez rogów. Mały palec dłoni jest prostym ostrym pazurem, którym potrafią przewiercić się przez nos do ludzkich mózgów. Ich skora nie jest różowa, lecz biała, gruba jak tektura, łuskowata, zaś czoła sa wydęte nad oczami, twarze bardzo inteligentne. Lubią promować podział miedzy ludźmi i religijnymi fanatykami.

Dalej szaman opowiada, ze przeszedł specjalny trening Wojownika Słońca, który pozwala mu panować nad negatywnymi uczuciami, gniew czynić „zimnym”. Uważa, ze AIDS został stworzony, aby zabić czarnych ludzi.

Przywódca Gadów zwany Zabulą (cos jak Szatan), musi mieć zapewnione ciepło i żyje pod ziemia w mieście z miedzi. Potrzebują ciepła do działania. Zapewnia im je ludzka krew i podgrzewanie. Maja oczy jak mamba albo pyton, lecz powiększone 10 razy (z pionową szczeliną, bardzo ostro zaznaczone).

Opisywane są trzy główne typy Jaszczurów: Reptoidy Płazo-Humanoidzi, Skrzydlaci Reptoidy Draco, Nadrządcy Reptoidy Draco Najwyżsi.

Reptilianie-Reptoidy inaczej Płazo-Humanoidzi lub Humanoidalne gady, także Jaszczury.

Wzrost waha się od 6 do 9 stóp (1,8-2,8 m). Posiadają pochylony tułów, ramiona z rękoma zakończonymi trzema długimi pazurami i przeciwstawnym kciukiem. Stopa Reptoida posiada trzy palce i jeden tylny antypalec, skierowany od tylnej strony dolnej części kości nożnej. Pazury są krótkie i tępe. Nie posiadają brodawek na górnej części torsu ani pępka. Mają pokrytą łuskami skórę koloru zielono-brązowego. Niektórzy posiadają łuski koloru brązowej kawy z naniesionymi nań drobnymi paskami koloru zielonego. Łuski (i ich tarczki pancerzowe) na tylnej części ich ciała, na udach i górnych ramionach są zwykle dość szerokie. Ręce, brzuch i twarz są pokryte drobnymi łuskami, pozwalającymi na większość zginalność i elastyczność tych części skóry. Posiadają bezwargowe usta, większość z nich ma zróżnicowane uzębienie (łącznie, oprócz zębów posiadają także kły i tzw. zęby jadowe) podobnie jak znane nam jaszczurki.

Posiadają duże czarne oczy z rozszerzonymi podłużnymi źrenicami bądź niektóre odmiany Reptoidów – oczy białe z zabarwionymi pomarańczowym, płomiennymi wydłużonymi źrenicami. Czaszki posiadają dwie kostne długie wypukłości, wychodzące od brwi, lecące poprzez tylną część czaszki aż do połączenia z tułowiem. Te zgrubiałe wypukłości na czaszce, biegnące dookoła ich stożkowatej czaszki, mylone były w dawnych wiekach i w rozwoju historycznym ludzkości z wizerunkiem tzw. diabła. Posiadają płaskie nosy z dwoma otworami nachylonymi ukośnie w szyku litery „V”. Na podbródku posiadają płaty jakby żywego mięsa skórnego, z oddali mylone z włosami (do dzisiaj niektóre gatunki węży posiadają jakby płaty gołego mięsa na wypukłościach podbródkowych)

Spotykani są Reptoidy z ogonami i bez. Czasami ogon wije się spiralnie za chodzącym po ziemi Reptoidem. Tyłki mają podobne do człowieczych, z pionową szczeliną zawierającą otwór odbytowy. Genitalia są schowane pod pionową szczeliną. Mają penisy (ich „males” oczywiście) bez worka mosznowego. W miejsce niego w korpusie tułowia znajduje się wybrzuszenie.

Gady kosmiczne Draco (Smoki) inaczej Skrzydlaci Reptoidy Draco

Mają od 7 do 12 stóp wysokości (2,1-3,7 m). Są to królewskie Gady rządzące całym gatunkiem, stojące najwyżej w gadziej hierarchii. Bardzo rzadko widywane w swoich misjach na Ziemi. Posiadają skrzydła, najczęściej w złożonej pozycji. Mogą przy ich pomocy latać. Najczęściej widywani są w Togach, spływających im z ramion.

Draco posiadają rogi, wychodzące skośno z czaszki w kształcie stożkowatym. Mogą też mieć wypustki rogowe pomiędzy łukami brwi, prawie na środku ich czaszek. Pasuje jak ulał do wizerunku współczesnego Szatana. Mają atletyczną budowę ciała, szczególnie silne umięśnienie rozbudowane jest na karku wokół skrzydeł, prawdopodobnie z uwagi na możliwość wykonywania lotów przy pomocy posiadanego uskrzydlenia.

Gady kosmiczne Draco (Smoki) Najwyższe inaczej Nadrządcy Draco Najwyżsi

Posiadają beżowo-białe łuski. Reptoidy zielono-brązowi są bezwzględnie podporządkowani tym arystokratycznym „Geniuszom” Kosmosu w myśl systemu kastowego opartego o posiadane cechu genetyczne i kolor łusek.

Mimo makabryczności sytuacji rasy ludzkiej, jest nadzieja. Bóg jest i działa w cieniu, powoli. Ludzie potrafią się przeciwstawić złu. Jest coraz więcej ludzi oddanych środowisku planety, ratowaniu go, gdy kiedyś nie było ich prawie wcale. Ludzie budząc w sobie świadomość Chrystusową są w stanie rozwinąć się. Dostrzegając błędy swych oprawców są w stanie pokonać ich. Jest jeden Bóg, Jedyny, nie bogowie. Opanowując strach, czyniąc informacje o tym dostępną każdemu mieszkańcowi planety, zmierzamy w stronę zmiany świadomości, wypędzenia wrogów, zwycięstwa. Postępujmy tak aż do ostatniego tchu.

Podsumowanie

Obecnie Istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi od poszukiwania prawdy i rozwoju duchowego. Doskonałą symboliką obecnego stanu ludzkości jest film „matrix” (wg Kasjopean, inspirowany przez istoty STO, chcące przebudzić ludzi). Rok 2012 jest momentem, w którym do Ziemi dotrze fala mająca spowodować przeskoczenie naszej planety do 4 gęstości. Reptilianom jest to bardzo nie na rękę, ponieważ ludzkość wyewoluuje przez to zdarzenie, stając się równymi samym Gadom. Oznaczać to będzie koniec możliwości czerpania korzyści z tej populacji. Dlatego właśnie wszelkimi środkami Istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi, od przygotowania się na to zdarzenie, które już wieki temu przewidzieli Majowie w swoim kalendarzu, oraz mówią o tym Wedy. Rok 2012 nie jest końcem Świata, a jedynie jego wejściem w następny wymiar. Kolejnym etapem naturalnej ewolucji.

Skoro ich jest tak dużo tutaj, to dlaczego nie przyjdą tutaj i nie zabiorą wszystkich. Taka jest ich intencja. Taka była ich intencja przez długi czas. Oni podróżowali w tę i z powrotem przez czas, tak długi jak go znacie, aby ustawić sobie to tak, aby móc absorbować wielkie porcje negatywnej energii, w związku z nadchodzącym przejściem tej planety z trzeciego do czwartego poziomu gęstości, co ma nastąpić. Mają nadzieję, że przejmą was w czwartej gęstości i zamierzają do tego zastosować odpowiednie działania:

1.Utrzymać waszą rasę do produkcji pokarmu energetycznego;

2.Zwiększyć swoją liczbę;
3.Zwiększyć swoją władzę;
3.Rozszerzyć swoją rasę na rzeczywistość czwartego wymiaru.

Aby wprowadzić to wszystko, wpływali na zdarzenia przez około 74 tys. lat. I robili to przez ten czas podróżując w tę i z powrotem. Tak często i tak, długo, a teraz cały ten ich plan legnie w gruzach”.

Ludzie z pomocą Federacji Galaktycznej powinni wszystkich Humanoidalnych gadów i Jaszczuroludzi wypędzić na ich macierzyste planety skąd przybyli. Aby tam na drodze ewolucji osiągnęli odpowiedni poziom rozwoju, moralny i duchowy. Taki poziom, kiedy wiedzę którą wykradli będą używali z pożytkiem dla ogóły a nie przeciw innym i przeciw sobie. Aby swoje morale w drodze ewolucji przekuli z STS na STO. Aby nauczyli się energię życiową czerpać z kosmosu i natury a nie z innych istot, czyli aby przestali być wampirami energetycznymi. Ale nie wiadomo czy w przypadku Istot Gadzich jest to możliwe. Kiedy na Ziemi Jaszczuroludzie nie będą żerowali na ludziach, bo ich nie będzie, wtedy okres dominacji Szatana się zakończy.

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Stan Rzeczy

Opracowanie Stan Rzeczy-Mieczysława Kowalskiego

64 publikacje
12 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758