Bez kategorii
Like

Hops i jestem :)))

31/01/2011
254 Wyświetlenia
0 Komentarze
50 seconde czytania
no-cover

Nie to żebym była podła, ale w pierwszych słowach mojego listu donoszę uprzejmie, że wszystkie maile od EKRANU wsadziło mi do spamu. Ciekawostka przyrodnicza. Czyli przepraszam wszystkich adminów i redaktorów z Łazarzem na czele – Ekran działa pięknie, tylko jakieś robaki zjadają po drodze korespondencję. Ale się nie damy, a więc alleluja i do przodu:)) Na początek, ku podniesieniu ducha (mojego:) i  tym, którzy mnie nie znają – moja ulubiona piosenka, coby wyjaśnić szybko i sprawnie, z kim mieć będą do czynienia…..    

0


Nie to żebym była podła, ale w pierwszych słowach mojego listu donoszę uprzejmie, że wszystkie maile od EKRANU wsadziło mi do spamu. Ciekawostka przyrodnicza.

Czyli przepraszam wszystkich adminów i redaktorów z Łazarzem na czele – Ekran działa pięknie, tylko jakieś robaki zjadają po drodze korespondencję. Ale się nie damy, a więc alleluja i do przodu:))

Na początek, ku podniesieniu ducha (mojego:) i  tym, którzy mnie nie znają – moja ulubiona piosenka, coby wyjaśnić szybko i sprawnie, z kim mieć będą do czynienia…..

 

 

0

eska

zapluty karzel reakcji

61 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758