HYDE PARK
Like

Homoseksualna agresja

18/05/2013
1322 Wyświetlenia
6 Komentarze
14 minut czytania
Homoseksualna agresja

Postawa wobec homoseksualistów miała być papierkiem lakmusowym naszej otwartości i tolerancji.

0


 

Sami geje jednak coraz częściej nie szanują ludzi o innych poglądach, atakują kościoły i wykazują roszczeniową postawę wobec heteroseksualnej większości.

Propaganda, wandalizm i ataki na osoby nie podzielające ich poglądów są jednak wyciszane przez media.

 

Oto przegląd wydarzeń, które pokazują jak wygląda homoseksualna tolerancja.

Rzeczpospolita informuje:

„Minister patronuje podręcznikowi, który za przejaw wrogości wobec gejów uznaje nawet poloneza na studniówce.

Nauczyciele powinni podczas lekcji akcentować, że Maria Konopnicka była lesbijką, a do szkół zapraszać zdeklarowanych gejów – zaleca podręcznik, który ma pomóc nauczycielom wspierać homoseksualnych uczniów. Patronatem objęła go minister ds. równości Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (poinformowała o tym we wtorek na swojej stronie) oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego.

http://www.rp.pl/artykul/19,1009796-Szkolna-walka-z-homofobia.html

 

 

Mniejszości seksualne chcą, by w książkach dla szkół pojawiły się „różne wzorce rodziny”. MEN ulega

Z podręczników biologii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie mogą zniknąć fragmenty odwołujące się do tradycyjnych wartości.

http://www.rp.pl/artykul/19,994528-Teczowy-podrecznik.html

 

Walijski minister edukacji Leighton Andrews nakazuje szkołom katolickim zmianę nauczania o homoseksualizmie. W liście nakazuje, by przy poruszaniu kwestii małżeństw homoseksualnych przedstawiali argumenty na rzecz homoseksualnych małżeństw.

http://homoseksualizm.info/2012/05/11/katolicy-maja-zmienic-nauczanie-o-homoseksualizmie/

 

Kapelani wojskowi w USArmy zostali poinformowani, że nie wolno im negatywnie odnosić się do żołnierzy-homoseksualistów. Za dyskryminację homoseksualistów będzie groził kapelanom sąd wojskowy.

http://wydawnictwo.www.fronda.pl/a/sad-wojskowy-za-mowienie-ze-homoseksualizm-to-grzech,11622.html?page=2&

W Kanadzie proponowano ustawę która zakazuje nauczania że homoseksualizm jest niemoralny czy grzeszny. Dzieci które uczą się w każdej szkole wraz katolickiej czy też w domu nie będzie można mówić potępiać i nauczać źle o homoseksualizmie.

http://www.wnd.com/2012/02/homeschoolers-cant-be-taught-gay-sex-sinful/

http://www.joemygod.blogspot.com/2012/02/today-in-anti-gay-scare-tactics.html

W Wielkiej Brytanii zwolniono nauczyciela ponieważ powiedział że homoseksualizm jest grzechem

http://www.lifesitenews.com/news/judge-firing-teacher-who-called-homosexual-sin-reflects-modern-british-valu/

 

 

Rodzice homoseksualni, tworzący dom dziecka, nie są w stanie przekazać dziecku w procesie wychowania, właściwego wymiaru życia seksualnego człowieka. Ten wymiar będzie zawsze wymiarem spaczonym, wymiarem chorym. Tak jak homoseksualizm jest chory, choć Organizacja Zdrowia uznała, że nie jest” – za te słowa profesorowi Aleksandrowi Nalaskowskiemu, został wytoczony proces. Prawnik jednego ze stowarzyszeń gejowskich złożył prywatny pozew przeciwko profesorowi.

 

Więcej na ten temat:

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-adamskiego/26981-nalaskowski-pozwany-srodowiska-gejowskie-znow-chca-zamknac-usta-oponentom

http://wpolityce.pl/wydarzenia/12322-coraz-mniej-wolnosci-masz-inne-zdanie-w-sprawie-homoseksualizmu-licz-sie-z-nagonka-prof-nalaskowski-na-celowniku

http://wpolityce.pl/wydarzenia/27918-nie-odkryto-genu-homoseksualizmu-tego-typu-zachowania-dziedziczymy-kulturowo-prof-nalaskowski-w-rz-o-gejach-i-polskiej-szkole

http://wpolityce.pl/wydarzenia/27918-nie-odkryto-genu-homoseksualizmu-tego-typu-zachowania-dziedziczymy-kulturowo-prof-nalaskowski-w-rz-o-gejach-i-polskiej-szkole

http://www.pch24.pl/i-tylko-zal-mi-jest-tych-dzieci,11982,i.html

http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576,9975019,Urlop_dziekanski_na_dyskusje_o_gejach.html

http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576,11562853,Profesor_pod_sad_za_poglad_o_homoseksualizmie.html

http://www.fronda.pl/a/teczowe-kajdany-dla-nalaskowskiego-za-wywiad-dla-frondapl,19254.html

 

Tak o swoich doświadczeniach w pracy z homoseksualnym reżyserem napisała Joanna Szczepkowska:

 

Na zebraniu w Teatrze Dramatycznym wybitny homoseksualny reżyser powiedział do mnie – “Będziesz coraz bardziej martwa i coraz bardziej niepotrzebna”. 

http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/158856.html

 

 

 

Grupa niemal trzystu naukowców podpisała list w obronie prof. Pawłowicz. Jeden z sygnatariuszy,  prof. dr hab. Stefan Zawadzki, wykładowca Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, stał się ofiarą skandalicznej nagonki kilku młodych osób, które zamalowały drzwi jego katedry obraźliwymi napisami i wystosowały pełen gróźb i wulgaryzmów apel do wszystkich sygnatariuszy oświadczenia.

wPolityce.pl: Panie profesorze, czy dotarły do pana informacje o nagonce na prof. Zawadzkiego? Widział pan film w Internecie?

 

Prof. Stanisław Mikołajczak, przewodniczący AKO: Znam tę sprawę bezpośrednio od prof. Zawadzkiego. Osoby, które podają się za studentów nachodziły profesora w jego instytucie, wypisując mu na drzwiach obelżywe treści. Z pewnością nie są to studenci prof. Zawadzkiego. Nie wiemy nawet czy to studenci naszej uczelni. Myślę, że to jest jakaś sterowana akcja. Przeprowadziła ją jakaś niewielka grupka, niezwykle zdeterminowanych ludzi.  Nie sądzę, aby mieli poparcie większości studentów.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/46673-nasz-wywiad-prof-mikolajczak-to-ewidentna-proba-zastraszania-nas-nie-mozna-pozwolic-by-z-orientacji-seksualnej-robic-sposob-na-organizacje-zycia-spolecznego

 

http://wpolityce.pl/wydarzenia/46596-lewicowa-tolerancja-agresywna-mlodziez-akademicka-szykanuje-prof-zawadzkiego-sygnatariusza-listu-w-obronie-prof-pawlowicz

 

 

 

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Brytyjskiej Rady ds. Psychoterapii, terapeuta, który zaproponuje homoseksualnemu klientowi szukającemu pomocy terapię pozwalającą przezwyciężyć homo-skłonności, dopuszcza się przestępstwa.

http://www.pch24.pl/wielka-brytania–propozycja-leczenia-homoseksualizmu-zagrozona-kara,1915,i.html

 

Gdy czasopismo naukowe Social Science Research opublikowało badanie przeprowadzone przez profesora Marka Regnerusa z University of Texas dotyczące negatywnych skutków wychowania dzieci przez rodziców homoseksualnych, zawrzało.

Scott Rosensweig napisał do rektora uniwersytetu list z oskarżeniem, że badanie Regnerusa – największe na świecie badanie obejmujące dzieci wychowywane przez homoseksualistów – zostało “zaprojektowane po to, by upokorzyć gejów za pomocą otwarcie poniżających i oszukańczych metod”. Oskarżył też Regenerusa o to, iż grant w wysokości 750,000 dolarów, który wygrał od Witherspoon Institute and Bradley Foundation, pochodził od “antygejowskiej organizacji politycznej”.

Badanie Regnerusa objęło 2988 ludzi w wieku od 18 do 39 roku życia. Wykazało między innymi, że dzieci wychowywane przez homoseksualistów mają więcej problemów psychiatrycznych niż inni.

Stoi to w sprzeczności z wizją homoseksualnego rodzicielstwa przekazywaną przez media głównego nurtu.

“Odrzucenie badania Regnerusa tylko dlatego, że nie pasuje do wcześniejszych, naszpikowanych problemami metodologicznymi badań jest wręcz absurdalne!” – mówi mówi dr Byron Johnson, profesor socjologii na uniwersytecie Baylor.

Dr Johnson mówi jednak, że już spotkał się z reakcjami kolegów, którzy dostając do recenzji badania dotyczące “śliskiego tematu”, w których wyniki były politycznie niepoprawne, reagowali stwierdzeniem: “niby wszystko jest OK, ale coś mi tu nie gra” i odmawiali recenzowania ich, się nie uwikłać w coś, lub też starali znaleźć jakikolwiek drobiazg, by tylko wystawić ocenę “nie warto publikować”.

http://homoseksualizm.info/2012/07/13/polityczna-cenzura-badan-nad-homoseksualnym-rodzicielstwem/

Andrew Ciastek za sprzeniewierzenie się politycznej poprawności został poddany ewaporacji. Z dnia na dzień usunięto go z pracy, a jego nazwisko wymazano z rejestru internetowego firmy. Dlaczego? Za poniższe słowa:

Tradycyjna rodzina jest najlepsza dla przyszłości dzieci”

Ciastek opierał się na badaniach profesora Marka Regnerusa

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-marzeny-nykiel/52990-mowa-o-tradycyjnej-rodzinie-scigana-jest-w-kanadzie-przez-policje-cytowanie-badan-obnazajacych-prawde-o-homorodzinach-grozi-spoleczna-smiercia

 

 

O badaniach Marka Regnerusa warto poczytać na:

https://www.utexas.edu/cola/centers/prc/directory/faculty/mdr93

http://www.prc.utexas.edu/nfss/people.html

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0049089X12000610

 

Pro-homoseksualna cenzura na Facebook-u. Serwis społecznościowy nawiązał współpracę z organizacjami homoseksualnymi w celu założenia Sieci Wsparcia dla Homoseksualistów, która będzie zajmowała się usuwaniem „nienawistnych” lub obraźliwych dla nich wypowiedzi.

http://www.piotrskarga.pl/ps,5997,2,0,1,I,informacje.html

 

Orson Scott Card, autor ekranizowanej właśnie „Gry Endera” wypowiedział się krytycznie o małżeństwach homoseksualnych. Efekt? Bojkot komiksu, którego scenarzystą był Card. Wytwórnia Summit Entertainment, która odpowiada za ekranizację „Gry Endera” wydał oświadczenie że odcina się od poglądów Carda.

http://www.lifesitenews.com/news/under-fire-from-gay-activists-dc-comics-shelves-superman-project-by-mormon/

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/enders-games-orson-scott-cards-422456

 

Jak protestują homoseksualiści, którzy rzekomo są za tolerancją? Jak okazują tolerancję?

Oto film przedstawiający zajścia z Brazylii, który dokumentuje sposób w jaki „piewcy tolerancji” potraktowali młodych katolików

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x-DSfDHAdGQ#!

 

W Kalifornii w 2008 roku wielkie emocje wzbudziła tzw. wniosek numer 8 w którym stwierdzano że tylko małżeństwo między kobietą i mężczyzną jest uznawane w Kalifornii.

http://en.wikipedia.org/wiki/California_Proposition_8

 

Za tym wnioskiem w referendum głosowało 52 procent obywateli.

Zwolennicy małżeństw jednopłociowych nie znieśli dobrze porażki swego projektu. Świątynie katolickie, ewangelickie oraz mormońskie stały się celem demonstracji, którym często towarzyszyła przemoc, wandalizm i groźby. Do niektórych miejsc modlitwy wysyłano paczki z bialym proszkiem , na niektórych blogach wzywano nawet do spalenia świątyń. Niektórym osobom, otwarcie wspierającym wniosek numer 8, grożono śmiercią, a nawet dochodziło do fizycznych ataków na nich. Przedsiębiorstwa, które włączyły się w kampanię na rzecz owego wniosku, były obejmowane bojkotem, a pojedyncze osoby, które wpłacały indywidualne datki na ten cel, umieszczane były na „czarnych listach”, a w niektórych przypadkach nawet przymusowo zwalniane z pracy.

Mówił w trakcie wykładu w marcu 2009 roku w Oxford University Newman Society kardynał George Pell, zapis wykładu w Frondzie nr 60/2011 str182 .

http://www.fronda.pl/a/liberalna-nietolerancja,16350.html

Zapis wykładu w j. angielskim:

http://www.catholicculture.org/culture/library/view.cfm?recnum=9024

http://www.catholicculture.org/culture/library/view.cfm?recnum=8812

http://archive.catholicherald.co.uk/article/13th-march-2009/1/cardinal-confront-secular-intolerance

 

Opis zajść jest także na:

www.catholic.org/national/national_story.php?id=31392

 

Działacze gejowscy nie pierwszy raz dokonywali aktów wandalizmu.

W Portland  zaatakowali kościół i powybijali szyby w nim, robiąc szkody na tysiące dolarów.

http://www.katu.com/news/local/Vandals-hit-church-with-conservative-views-on-homosexuality-148835295.html?tab=video&c=y

 

Angry Queers’ damage Driscoll’s Portland church

http://www.washingtonpost.com/national/on-faith/angry-queers-damage-driscolls-portland-church/2012/04/25/gIQA0zEShT_story.html

http://www.portlandmercury.com/BlogtownPDX/archives/2012/04/25/mars-hill-church-vandalized-by-gay-rights-group

http://www.advocate.com/society/technology/2012/04/25/gay-vandals-attack-conservative-oregon-church

W Lansing, w stanie Michigan działacze radykalnej organizacji gejowskiej wdzierali się do kościoła, wznosili okrzyki ”Jezus był homo”. Po wtargnięciu do kościoła rozwiesili transparent “IT’S OKAY TO BE GAY! BASH BACK!”

http://www.catholic.org/national/national_story.php?id=30504

 

Atakowano także kościół w San Francisco

http://cnsnews.com/news/article/san-francisco-catholic-church-attacked-pro-homosexual-marriage-vandals

 

http://abclocal.go.com/kgo/story?section=news/local/san_francisco&id=6584961

 

Na kościele narysowano sprejem swastykę obok zaś dopisano nazwisko papieża Ratzinger oraz Niederauer – arcybiskupa San Francisco

Akt wandalizmu na kościele.

 

 

 

Filmy:

PORTLAND, Ore. – Vandals attacked a Southeast Portland church known for its conservative views on homosexuality, and church leaders said the damage is in the thousands of dollars.

http://www.katu.com/news/local/Vandals-hit-church-with-conservative-views-on-homosexuality-148835295.html?tab=video&c=y

 

Vandals damage historic church in SE Portland

http://www.kgw.com/video/featured-videos/-Vandals-break-windows-in-historic-Portland-church-148883215.html

 

Gay Activists Display Intolerance at Mount Hope Church

Polecam także:

 

Wykład ks. prof. Dariusz Oko – Rewolucja Gender, wygłoszono w Gliwicach dn. 24.04.2013

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PGNhV62x1lI

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Kowalsky

82 publikacje
5 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816