HYDE PARK
Like

Himalaje zachodniej Hipokryzji

07/04/2014
1003 Wyświetlenia
9 Komentarze
7 minut czytania
Himalaje zachodniej Hipokryzji

Kali nawet do pięt nie dorasta hipokrytom politycznym tzw. Zachodu. Międzynarodowe prawo musi być przestrzegane. Niepodległości, granice i suwerenności narodowej zgodnie z kartą ONZ są święte grzmią Kali-nowcy. Co mówi historia ich krajów?

0


 

Należy bez końca powtarzać za ONZ że niepodległość, granice i suwerenność narodowa są święte ( szczególnie samozwańcom z Brukseli). Zgodnie z kartą ONZ  Rosja naruszyła prawa międzynarodowe przez włączenie Krymu do Federacji Rosyjskiej. Jednak nie należy lekceważyć rzeczywistości, że 97% ludności krymskiej, która zagłosowała w referendum za właczeniem do Rosji w rzeczywistości wypowiedziało się przeciw ukraińskim nacjonalistom i neonazistom, którzy w części honorują nazistowskich współpracowników podczas II Wojny Światowej  byli sprawcami ludobójstwa Ukraińców 3 mln, w tym 1 mln ukraińskich Żydów.

Przywódcy zachodni dali popis hipokryzji potępiając w  końcu demokratycznie usankcjonowane ponownego zjednoczenia Krymu z Rosją ignorując  inwazje i zniszczenia w krajach Islamskich, od Mali do Pakistanu po roku 1990, w których zabito 12 milionów muzułmanów (w porównaniu do śmierci jednego (1) ukraińskiego żołnierza w kryzysie Krymskim).

Jestem daleki od usprawiedliwiania Rosji ale taka samą miarką mierzę tych którzy krytykowali to co się stało w wyniku procedury nie mniej demokratycznej niż w Iraku czy Afganistanie.

Co mówili przywódcy państw zachodnich, słusznie potępiając rosyjski włączenie Krymu jako nielegalne w świetle prawa międzynarodowego, jednak w ten sposób rażąc nas  hipokryzją gdyż ich kraje, w przeciwieństwie do Krymu, atakowały takie które były językowo, kulturowo i religijnie zupełnie różne od najeźdźców.

Premier Brytyjski David Cameron: “Rosja dążyła do przyłączenia Krymu. Jest to rażące naruszenie prawa międzynarodowego i coś, czego nie ono nie uznaje.  Takie zachowanie należy do Europy ubiegłego wieku nie tego.Tego nie można  ignorować gdyż ryzykujemy poważniejsze problemy w przyszłości”

Angielski czyli Brytyjczycy od 1066 roku zalęgli się i ingerowali niemal w każdym kraju na świecie – było tego  około 200 krajów w większości samorządne jednostki z wyjątkiem 22.  W XXI wieku Wielka Brytania uczestniczyła w opanowaniu, zajęciu i zdewastowaniu Iraku i Afganistanu i jej siły powietrzne miały udział w rozbiciu Libii, a także pomagały we francuskiej inwazji Mali.

Francuski premier Jean-Marc Ayrault : ” Istnieje wymóg, który musi być bezwzględnie przestrzegany – integralność terytorialna kraju. Wszystko musi być czynione bez naruszania tej integralności aby mogło być akceptowalne” . Hollande francuski prezydent i francuski minister spraw zagranicznych Laurent Fabius wyrazili podobne poglądy i ogłosili wykluczenie Rosji z G8.

Francja  od 800 AD  najechała 80 Narodów i w XXI wieku najechała integralne Afganistan i Mali,  a także wspomagała swoimi bombami aliantów koalicji FUKUS przywracając  Libię z powrotem do epoki kamienia łupanego.

Prezydent USA Barack Obama: ” Będzie nadal powtarzać rządowi rosyjskiemu, że jeśli nadal trwać będą na ścieżce na która są, to nie tylko my ale społeczność międzynarodowa… będzie musiała obciążyć Rosję kosztami pogwałcenia prawa międzynarodowego. Podobnie wypowiadali się Sekretarz Stanu John Kerry i jego poprzedniczka Hilary Clinton.

Od 1776 roku USA “odwiedziły” 70 Narodów. W XXI wieku armia USA opanowała i okupowała Irak i Afganistan mając swoich żołnierzy na ich ziemi. Siły powietrzne, ( konwencjonalne  lub bezzałogowe) użyto do ataku w Somalii, Libii, Mali, Jemenie i Pakistanie. USA wsparła również odłączenie Kosowa od Serbii (analogiczne jak odcięto Krym od Ukrainy).
Kanclerz Niemiec, Angel Merkel była jednoznaczna: “Tak zwane referendum narusza prawa międzynarodowe, deklaracja niepodległości, który rosyjski prezydent przyjął jest przeciwko prawu międzynarodowemu, i  wchłanianie (Krymu) do Federacji Rosyjskiej, w naszej opinii , również narusza  prawo międzynarodowe”.

Czy to aby nie Niemcy dały przykład światu przeprowadzając anszlus Austrii? W ostatnich dwu wiekach Niemcy najechały niemal  wszystkie krajów z wyjątkiem Irlandii, Islandii, Szwecji, Cypru, Malty, Hiszpanii i Portugalii. Uczestniczą w inwazjach, jakie są dzisiaj w krajach jak:  Papua-Nowa Gwinea, Tanzania, Burundi, Kamerun i Namibia. W czasie Europejskiego Holokaustu , II Wojny Światowej zginęło 30 milionów Słowian, Żydów i Cyganów. W 1945 roku wielu Niemców mówiło że “nie wiedzieli” o niemieckich zbrodniach. W 1990 niemieckie Luftwaffe bombardowało Serbów. Nowe korporacyjne Niemcy w XXI wieku zdecydowanie wróciły do praktyki zabijania i ludobójstwa jak choćby w Afganistanie.

PS. Większość Krymian to wyznawcy rosyjskiej Cerkwi prawosławnej mówiący po rosyjsku. Jest tam też muzułmańska mniejszość Tatarska. Krym stał się rosyjski od 1783 w wyniku podboju przez Katarzynę Wielką (w 1880 r. było  tam około 500.000 głównie arabskich Palestyńczyków i 25 000 Żydów).
PS2. Zauważyliście że ostatnio o Ukrainie jakby ciszej ? Cóż to?  Czyżby wszystko się samo już  pozałatwiało? A może to wielcy hipokryci już się ze sobą dogadali a to co oglądaliśmy miało tyle wspólnego z rzeczywistością co amerykański wrestling z zapasami? Najważniejsza informacja jaka dotyczyła ostatnio Polski i Ukrainy dotyczyła przechwycenia 150 kg heroiny przy pomocy  której przyjazna nam nowa władza Ukrainy chciała zrobić naszym  ćpunom niespodziankę.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816