POLSKA
Like

Hillary Clinton miała wypadek

09/11/2016
951 Wyświetlenia
3 Komentarze
5 minut czytania
Hillary Clinton miała wypadek

Czerski wieszcz po raz kolejny ogłosił nietrafione proroctwo. Tym samym zdobył tytuł „czarnowidza” alias „proroka à rebours ”.

0


Pamiętamy najsłynniejszy blamaż nadredaktora popełniony w 2015 roku.

 

Adam Michnik w programie Tomasza Lisa „Lis na żywo” w styczniu 2015 roku powiedział:

 

– No to mnie się zdaje, że jeżeli tu się nie stanie coś takiego, co ja nie jestem w stanie przewidzieć – że Bronisław Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży, no to oczywiście, że będzie prezydentem!

 

https://

 

 

Niespełna dwa lata później czerski guru swoim darem proroczym obdarzył równie dobrze zapowiadającego się żurnalistę – Macieja Orłowskiego.

 

Jeszcze 8 listopada, niespełna dzień przed wyborami w USA, „gazeta wyborcza” wali więc jak cepem:

wieszcz z gw

Hillary Clinton ma 90 proc. szans na zwycięstwo nad Donaldem Trumpem [NAJNOWSZY SONDAŻ]

Kandydatka Demokratów na prezydenta USA Hillary Clinton ma aż 90 proc. szans na zwycięstwo nad kandydatem Republikanów Donaldem Trumpem w dzisiejszych wyborach – wynika z najnowszego sondażu Reuters/Ipsos.

Poparcie dla Clinton jest zbliżone do wyników analogicznego badania z zeszłego tygodnia, a nikłe szanse Trumpa na wygraną zależą od frekwencji białych, czarnych i Latynosów w sześciu lub siedmiu stanach – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez Reuters/Ipsos. Według sondażu Clinton może liczyć na 303 głosy elektorskie, podczas gdy Trump – na 235. Aby wprowadzić się do Białego Domu, kandydat musi uzyskać poparcie 270 elektorów.

GW cd

Nikłe szanse Donalda Trumpa na zwycięstwo

Szanse Trumpa zależą od jego wyniku przede wszystkim na Florydzie, w Michigan, Karolinie Północnej i Ohio – gdzie w momencie przeprowadzenia badania w niedzielę wyniki były wciąż niepewne – i w Pensylwanii, w której Clinton prowadzi niewielką przewagą trzech punktów procentowych. Aby odnieść zwycięstwo, Trump musi wygrać w większości tych stanów.

Jakakolwiek przegrana Trumpa w dwóch spośród trzech stanów – na Florydzie, w Michigan i Pensylwanii – niemal z pewnością zagwarantuje Clinton zwycięstwo. Tymczasem Trump musi utrzymać tradycyjnie republikańską Arizonę, gdzie poparcie dla kandydatów jest zbliżone, i mieć nadzieję, że niezależny kandydat Evan McMullin nie zdobędzie kolejnego bastionu Republikanów, Utah.

Jak ktoś chce bliżej zapoznać się z treścią całej wróżby przedwyborczej tekst jest tutaj:

 

http://wyborcza.pl/7,75399,20945402,hillary-clinton-ma-90-proc-szans-zwyciestwa-nad-donaldem-trumpem.html

 

 

George Bernard Show przed laty stwierdził, że naj­większą karą dla kłam­cy jest nie to, że ktoś mu nie wie­rzy, ale to, że on sam nie pot­ra­fi uwie­rzyć ni­komu. Ale rozwój naszej cywilizacji zdezaktualizował powyższe słowa.

 

Dzisiaj, i to w przeciągu niespełna dwóch lat widać wyraźnie, że największą karą dla kłamcy jest… wiara we własne słowa!

 

Nic dziwnego, że najgorliwsi lewicowi hunwejbini dali upust swojemu rozczarowaniu wynikiem wyborów.

 

Jan Hartman na twitterze:

Hartmann na twitterzr

 

Ale nie tylko on.

 

Tomasz Lis, jeszcze pewien wygranej Hillary, zarysował przerażającą ale nieprawdopodobną jego zdaniem wizję, jaka wg niego i wieszczów z Czerskiej nie miała prawa się wydarzyć:

Lis 1

Wicemichnik Jarosław Kurski wespół z byłym ministrem i marszałkiem Sejmu Radosławem Sikorskim apelują, aby… niezwłocznie kupić od francusko-niemiecko-włoskiego koncernu Caracale:

sikorski + kurski

Jednak biorąc pod uwagę, jak bardzo w/w „wieszcze” mylą się od prawie dwóch lat w swoich prognozach politycznych można założyć, że tak samo sprawdzi się przepowiednia o grożącej nam rzekomo wojnie. I to atomowej.

 

Zatem wojna z putinowską Rosją jest  równie pewna jak prezydent Hillary Clinton w USA.

 

Dojdzie do niej wtedy, gdy pijany Putin na pasach przejedzie niepełnosprawnego popa w ciąży.

 

I to w samą wigilię święta „Sześciu Króli”.

 

 

9.11 2016

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816