Media Watch i recenzje
Like

HIENA ROKU – WOJCIECH CZUCHNOWSKI „GAZETA WYBORCZA”

24/06/2017
1144 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
HIENA ROKU – WOJCIECH CZUCHNOWSKI „GAZETA WYBORCZA”

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wręczając swe nagrody przyznało też niechlubny tytuł Hieny Roku.

0


WOJCIECH CZUCHNOWSKI – HIENA ROKU

Z CYKLU POLSCY DZIENNIKARZE PUBLICZNI

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wręczając swe nagrody przyznało też niechlubny tytuł Hieny Roku.

Tym razem powędrowała ona ex aequo do publicystów „Gazety Wyborczej” Piotra Stasińskiego i Wojciecha Czuchnowskiego. Za co? Za brak solidarności z dziennikarzami zatrzymanymi przez policję w siedzibie PKW.

Wojciech Czuchnowski jest ostatnią osobą, z której pojmowaniem dziennikarstwa nie chciałbym się identyfikować. To człowiek, który w swych pisanych żółcią, nienawistnych tekstach wielokrotnie mylił styl ze styliskiem.

Nawet teraz pisze o „pracownikach prawicowych mediów”, zapewne w odróżnieniu od niego niegodnych miana dziennikarza, a Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich nazywa „przybudówką Prawa i Sprawiedliwości”.

Czołowy publicysta „Gazety Wyborczej” wulgarnie obraża narodowców:

Publicysta „Gazety Wyborczej” Wojciech Czuchnowski w wulgarny sposób odniósł się do przedstawicieli środowisk narodowych, którzy zapowiedzieli pozew przeciw dziennikarzowi i gazecie Adama Michnika  za nazwanie ich „kontynuatorami tradycji faszystowskiej”.

„Panowie Narodowcy, powiedziałbym żebyście mnie pocałowali w dupę, ale za bardzo szanuję swoją dupę, więc po prostu spierdalajcie dziady”. — napisał bardzo ładnie na Twitterze Wojciech Czuchnowski.

A teraz na poważnie:

„Obowiązkiem Polaka i przyzwoitego człowieka jest przeciwstawiać się faszystowskiej swołoczy, która zatruwa ten kraj (…) kompromituje go i hańbi jego demokratyczne instytucje. Mam nadzieję, że w tym nie ustanę. Tak mi dopomóż Bóg”.— tłumaczył swoje wulgarne wystąpienie dziennikarz(?) „GW”

Najwyraźniej czołowy żurnalista „Gazety Wyborczej” postanowił pogorszyć swoją sytuację przed zapowiadanym procesem…

„Gazeta Wyborcza” bardzo troszczy się o przyszły rząd PiS. Przoduje w tym m.in. Wojciech Czuchnowski. Pierwsze pióro „Wyborczej” było łaskawe napisać, że Macierewicz, Ziobro i Kamiński w rządzie PiS to „kompromitacja”, za którą odpowiada „zbyt łagodna w rozliczeniach IV RP Platforma Obywatelska”.

„Teraz mogą zrobić z państwem wszystko” – grzmi Czuchnowski.

Oczywiście nie raczył zauważyć, że Ziobro dostał ponad 60 tys. głosów w Kielcach (z ostatniego miejsca) i miał większe poparcie niż Grzegorz Schetyna.

A podobno niewybieralny Macierewicz – ponad 30 tys. w okręgu piotrkowskim.

Mają zatem społeczny mandat, by rządzić.

A PO?

Jest owszem, winna „słabego rozliczenia rządów PiS”.

Podobnie jak „Gazeta Wyborcza”, która (także piórem Czuchnowskiego) przez 26 lat strzelała kapiszonami, chamstwem i pospolitymi kłamstwami.

Żydowska gazeta dla zakłamanych antysemitów Polaków, którzy w czasie okupacji niemieckiej w Polsce wymordowali w Holokauście 3 miliony Żydów, oszczędzając redaktora naczelnego „GW” Adama Michnika. Patrz:

„W pewnym sensie Polacy są odpowiedzialni za śmierć wszystkich 3 milionów Żydów – obywateli II RP” – mówi historyk z Żydowskiego Instytutu Historycznego Alina Cała.

http://www.rp.pl/artykul/310528-Polacy-jako-narod–nie-zdali-egzaminu-.html

 

Źródła:

 

http://wpolityce.pl/media/231972-pol-porcji-mazurka-wojciech-czuchnowski-slynie-z-opini-wywazonych-lomem-ale-to-nie-powod-by-dostal-hiene-roku

 

http://wpolityce.pl/polityka/270382-czolowy-publicysta-gazety-wyborczej-wulgarnie-obraza-narodowcow-powiedzialbym-zebyscie-mnie-pocalowali-w-d-ale-za-bardzo-szanuje-swoja-d-wiec-po-prostu-spiecie-dziady

 

http://niezalezna.pl/72842-czuchnowski-zmartwiony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1310 publikacje
7 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758