POLSKA
Like

HGW zapewniła bezpieczeństwo warszawiakom

01/09/2017
850 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
HGW zapewniła bezpieczeństwo warszawiakom

Na prezydent Warszawy wylano w ostatnich latach kubły POmyj. Nawet członkowie jej macierzystej organizacji partyjnej pozwalali sobie na uszczypliwości. Tymczasem, kiedy tylko majdan zapowiadany przez totalną opozycję wypali jesienią, Warszawa jak żadne inne miasto europejskie będzie przygotowane na przyjęcie uchodźców.

0


Ostatni atak terrorystyczny w Barcelonie dowiódł ponad wszelką wątpliwość, że aby chronić społeczeństwo przed kierowcami – samobójcami trzeba, gdzie tylko się da, stawiać przeszkody uniemożliwiające wjechanie w tłum rozpędzonym samochodem.

 

7 kwietnia 2017 roku Onet zamieścił tę oto informację:

 

 Ataki terrorystyczne przeprowadzane za pomocą środków transportu, najczęściej masywnych samochodów ciężarowych to coraz częstsza metoda działań ekstremistów. Tymczasem technika zna rozwiązania pozwalające uniknąć takich masakr. Nowatorskie blokady drogowe mogą skutecznie ochronić ważne obiekty lub miejsca przed atakami przeprowadzanymi przy pomocy samochodów.

(…)

 

Przykładem takich ataków jest m.in., zamach w Berlinie, z grudnia ubiegłego roku, podczas którego zginął nasz rodak. Terrorysta uprowadził wówczas ciężarówkę i wjechał nią w tłum ludzi bawiących się na świątecznym jarmarku.

Podobny atak miał miejsce w ubiegłym miesiącu w Londynie, podczas którego przestępca wykorzystał samochód osobowy. W pamięci nadal mamy także masakrę, jaka dokonała się w Nicei, gdzie zginęło ponad 80 osoby. Niemal identyczny atak miał właśnie miejsce w Sztokholmie, gdzie ciężarówka zabiła kilkoro ludzi, a następnie wjechała w jeden z domów handlowych.

Aby ustrzec się przed takimi atakami, stosuje się specjalnie projektowane blokady drogowe. Mają one bardzo różną formę, a więc są to m.in., blokady stałe, a także unoszone lub wysuwane z nawierzchni drogi przy pomocy siłowników hydraulicznych. Te ostatnie mogą być w formie metalowych słupków, trójkątów lub wycinków walca i wysuwane są ręcznie w przypadku zagrożenia.

http://technowinki.onet.pl/terrorystow-wykorzystujacych-ciezarowki-mozna-zablokowac/c533f3

 

Tymczasem Warszawa kierowana przez HGW już od kilku co najmniej lat stawia takie zapory przeciw terrorystom.

.

miejski-slupek-uliczny

.

W ślad za nią podążają również i inne samorządy, kierowane przez ludzi wywodzących się z PO i PSL.

.

Koszalin-ul.-Chrobrego

.

Kiedy tylko jesienią Schetyna wespół z Królem, Frasyniukiem, Mazgułą i wdową po Kiszczaku, medialnie wspomagani przez Michnika i Lisa przejmą władzę za 24 godziny w Polsce będzie demokracja.

 

A za 48 h wypełniając zobowiązania ostatniego demokratycznego rządu Ewy Kopacz (z d. Lis) przyjmiemy 70 tys. emigrantów.

 

Na szczęście warunki bezpieczeństwa już są zapewnione dzięki dalekowzrocznej POlityce.

 

Ludzie w Warszawie będą mogli chodzić po chodnikach nie obawiając się samochodów.

 

I nie tylko w Warszawie.

 

Inne miasta również stają się coraz bardziej bezpieczne.

 

Najwyraźniej PO wyprzedziło Francję, która dopiero teraz zaczyna naśladować Warszawę.

.

we Francji dopiero zakładają

 

.

20.08 2017

.

.

.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816