Bez kategorii
Like

Haniebne zachowanie Polsatu 2 i Kabaretu Młodych Panów- Blogerzy NE reagują

01/08/2011
356 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Drodzy Państwo! To co zostało wyemitowane w dniu 31.07.2011 na Polsacie 2 po raz kolejny ubliżyło pamięci osób, które zginęły 10.04.2010!

0


W dniu wczorajszym o godzinie 19:10 została wyemitowania XIII Rybnicka Jesień Kabaretowa – Ryjek 2008 w Polsacie2. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że program został wyemitowany po raz drugi w przeciągu kilku tygodni z premedytacją przez tą stację. W programie znajdował się skecz Kabaretu Młodych Panów- „Na pokładzie rządowego samolotu”, w którym to Kabaret Młodych (wykształconych z dużych miast) Panów śmieje się ze Ś. P. Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i możliwej katastrofy lotniczej, która stała się faktem w 2010 roku!

W skeczu słyszymy wypowiedzi pana grającego pilota:

-Ja bym go uśpił (polityka miłości o prezydencie.)

-chciałbym polecieć takim prawdziwym Air Force One….

Drugi:

-z prawdziwym prezydentem…

Po czym kamera pokazuje roześmianą do łez publiczność.

Następnie słyszymy od funkcjonariusza BOR, że Prezydent „się piekli i charcze”, że procedury startu tak długo trwają.
Płytkie żarty trwają: „…nie ja kazałem sufity obniżać”- mówi jeden z pilotów o prezydencie. Później słyszeliśmy dźwięk jakiegoś super odrzutowca i komentarz pilota: „premier, rejsowym” (no bo premier to taki trendy), „Znowu będzie pierwszy”.

Na co funkcjonariusz BOR odpowiada: „Ja mu tego nie powiem” (prezydentowi-to przeciez nerwowy faszysta).

Lot samolotu prezydenta kończy się katastrofą. Dwóch pilotów bierze nogi za pas i skacze ze spadochronami. Funkcjonariusz pyta się pilotów:
– Co teraz będzie?
– Wyybooooooory!- krzyczą piloci.

Prawda, że śmieszne? Cóż za ironia losu! Super śmieszny skecz stał się faktem! Polsat 2, nie widzi nic nietaktownego w emitowaniu tego starego, 3 letniego skeczu z 2008 roku, po tragicznych wydarzeniach z 10 kwietnia 2010 roku. Na pewno ta stacja cieszy się, że jest w posiadaniu prorockiego skeczu Młodych (wykształconych, z dużych miast) Panów.

Poniżej podaje adres mailowy do menedżera koncertowego KMP Piotra Sobika (Tel. 695-618-773) i Artura Korgola (tel. 601-500-505) – menedżera.

kmp@maxmediaart.pl

Pod tym adresem zadajemy pytania Panom Menedżerom dotyczące ich, oraz członków KPM stosunku do wyżej wymienionego skeczu. Dopóki KMP nie ustosunkuje się krytycznie do swojego skeczu w kontekście katastrofy smoleńskiej i nie wystosuje oświadczenia w tej sprawie w prasie lub telewizji, bojkotujemy tą grupę poprzez:

– nieoglądanie skeczów tej grupy w Internecie i telewizji,
– omijanie szerokim łukiem miejsc gdzie ten kabaret występuje,
– zniechęcanie naszych znajomych do uczestnictwa w wydarzeniach z udziałem tej grupy.

Kolejna sprawa….Bojkotujemy Polsat 2, gdyż świadomie i celowo, po wydarzeniach smoleńskich puszcza ten żenujący, wcale nie śmieszny skecz. Bojkot polega na tym, że przez minimum 2 tygodnie nie oglądamy tej stacji.

Piszemy maile do stacji Polsat, krytykujące jej haniebne zachowanie. Możemy napisać coś w takim stylu :

Czy Szanowna Stacja Polsatu 2 nie widzi nic nietaktownego w emitowaniu w kółko starego skeczu pt. "Na Pokładzie Rządowego Samolotu" Kabaretu Młodych Panów? Jeżeli Państwa zdaniem emitowanie tego typu treści prześmiewających najgłośniejszą katastrofę lotniczą na świecie, jest humorem na poziomie, to co wstrzymało Szanowną Stację przed puszczaniem tego skeczu w dniu pierwszej rocznicy upamiętniającej to wydarzenie, jako gwoździa programu?

Pozdrawiam

zatroskany telewidz

Przykładowy list napisany przez Ewidentnego Oszusta*:

 

"Składam zażalenie na emisje w dniu 31.01.2011r o godzinie 19:10 na antenie Polsatu2 ordynarnego paszkwilu w formie skeczu Kabaretu Młodych Panów o prezydenckim locie. Materiał został perfidnie ponownie wyemitowany akurat w okresie dyskusji o wnioskach płynących z komisji Millera pomimo, że niedawno już raz leciał. To powtarzanie po raz kolejny tego prostackiego humoru w tym okresie obraża mnie, oraz moje uczucia religijne i patriotyczne. Domagam się wyciągnięcia wniosków przez dyrektora programowego Polsat 2 i poinformowania mnie o tym, oraz stosownego oświadczenia w sprawie emisji wyżej wymienionego skeczu na antenie Polsatu i stronach internetowych stacji. W razie nie podjęcia żadnych środków / braku informacji rozważę możliwość złożenia sprawy do sądu."

(Imię i nazwisko)

* przy mojej drobnej redakcji

KONTAKT:

Telewizja Polsat S.A.
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa
tel.: (48 22) 514 52 50
Dział Kontaktów z Widzami
poczta@polsat.com.pl

 

Link do skeczu:

 

 

Dla ludzi o mocnych nerwach:

 

zdjęcie wprowadzające z

tvpolsat.info

zdjęcie KPM z portalwolow.pl

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
adriano

O zagrozeniach dla demokracji, o manipulacjach medialnych oraz o tym czego media nie pokazuja. Zmiana nicka na adriano

36 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758