Bez kategorii
Like

Haloooo Łódź!! Tutaj OB-CIACH mówi się… ;))

27/06/2011
261 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Halo! Mieszkańcy Łodzi oraz podłódzkich wsi i miasteczek… na pewno jest nas tutaj więcej! Czuj, czuj, czuwaj! Łódź, ruszamy się, ruszamy…!:))

0


  Drodzy łódzcy OB-CIACHowcy!

Spieszę donieść, iż lista osób – kandydatów na członków komisji wyborczych została w minionym tygodniu dostarczona do siediby PiS. Jeśli są osoby zainteresowane udziałem w wyborach w charakterze mężów zaufania, to proszę o kontakt mailowy (z podaniem niezbędnych do zapisu danych). Lista mężów zaufania jest caly czas otwarta! (zamknięta jest lista członków komisji).Im nas więcej będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem wyborów, tym lepiej! OB-CIACH nie śpi, OB-CIACH czuwa! ;)) Zapraszam wszystkie osoby dobrej woli, którym na sercu leży dobro naszego Miasta i naszego Kraju, którzy skłonni są poświęcić jeden jesienny weekend na patriotyczny obowiązek;))

Pamiętajmy, o zainicjowanym na czerwcowym spotkaniu łódzkiego OB-CIACHu  pomyśle uczczenia pamięci tragicznie zmarłych Łodzian: ś.p. Joanny Agackiej-Indeckiej oraz ś.p. Marka Rosiaka. Składka w toku – na kwiaty i światło pamięci, od łódzkich blogerów i komentatorów! Pamiętajmy, że "w pamięci jest siła zaklęta…"! Na ten szczytny cel składka trwać będzie przez okres wakacji (lipiec, sierpień). To czas również na zaplanowanie "przebiegu" naszych uroczystości związanych z upamiętnieniem tragicznie zmarłych naszych Krajan.

A może jakieś pomysł na nasze spotkanie kolejne?  Na razie w programie – poezje pana Wojciecha Wencla! Zachęcam wszystkich do zapoznania się z twórczością tego poety! A co z wyprowadzanym na spacer telewizorem, Panie Pawle? Da radę w lipcu to zorganizować?:)  

W kwestii przypomnienia dla tych, którzy już wiedzą oraz informacyjnie, dla tych, którzy dotąd nie słyszeli –nasze kolejne łódzkie spotkanie odbędzie się, tradycyjnie już w 3. sobotę miesiąca, tj. 16 lipca, w samo południe, na Rynku Manufaktury! Wakacyjna czytelnia na świeżym powietrzu zaprasza wszystkich czytelników gazet niepopularnych, niepoprawnych politycznie!;) Czytelnicy wszelkiej prasy spoza  nurtu mainstreamowego – łączmy się!:) 

Kochani, niech każdy ze stałych bywalców na lipcowe spotkanie przyprowadzi ze sobą 1 nową osobę!(chociaż jedną!) W ten prosty, w gruncie rzeczy sposób, będzie nas w lipcu – dwa razy więcej!!;)) Nie jest trudno znaleźć chyba 1 osóbkę, którą można by bylo zainteresować naszą czytelnią i zachęcić do przyjścia na spotkanie i przekonania się na wlasnej skórze jak to wszystko wygląda!:) Oczywiście zapraszam jednocześnie wszystkich, którzy dotąd nie odważyli się/ nie słyszeli wcześniej/ nie mieli okazji brać udziału w spotkaniach OB-CIACHowych!:) Nie wierzę, że na NE jest tak niewielu Łodzian, niepoprawnych politycznie! Halo, halo, jest tam ktoś? Łodzianie, zgierzanie, pabianiczanie, mieszkańcy Aleksandrowa, Ksawerowa, Starowej Góry, Rzgowa, Dobrej, Strykowa, Głowna, Łasku, brzezinianie, mieszkańcy miast, miasteczek i wiosek podłódzkich – zapraszamy!:)

PS. Niech każdy przyniesie ze sobą gazetę (jak zwykle) i jakiś drobiazg w kolorze wrzosu!;)) Pokażmy się!!! 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
izavel

Fladry charakteryzuja sie asymetria budowy ciala.Prawa strona ciala skierowana ku górze,lewa skierowana w dól.Ich lewe oko przemieszczone jest na prawa strone glowy.Znacznie przesunieta ku prawej stronie jest lewa pletwa piersiowa.

12 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816