Bez kategorii
Like

Hall of „Fame” – apel do wszystkich ludzi dobrej woli.-UPDATE

12/04/2011
313 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Stwórzmy swoistą „Hall of Fame” tym ludziom tak by kiedyś można było im podziękować. Wtedy, gdy będą starali się o należne emerytury za swoje poświęcenie a będą chcieli się wybielić, by wtedy mieć „twarde dowody”

0


Miało być o Patriotyźmie, ale będzie raczej o jego braku.

Wydarzenia ostatnich dni, tak szczególnych dla każdego normalnego, zdrowo myślącego Polaka pokazały jakim państwem staje się nasza Ojczyzna. Państwem zastraszania, szkalowania, tępienia, bicia, obrażania tej ogromnej grupy zwanej "mniejszością”.

Po wczorajszej interwencji wobec Solidarnych 2010„oddziałów ORMO”- ludzi mieniących się mianem stróży prawa,  po prostu straciłem jakiekolwiek ostatnie granice szacunku dla tych ludzi. Miałem jeszcze jakąś drobną nadzieję, po ostatnim liście tych Panów do Bufetowej, ale po wczorajszej interwencji ręce opadły. Można powiedzieć, że bardzo żałuję, iż jestem tak daleko od Polski, patrząc wczoraj na obrazki z kamery internetowej, czytając relacje blogerów po prostu ręce same zaciskają się w pięści.

Byłem bezsilny, sfrustrowany i zacząłem się zastanawiać co ja „mały robaczek” mogę. Napiszę sobie kolejną notkę i co z tego? Ktoś to przeczyta, albo i nie, przejdzie bez echa jak większość innych.

Tu trzeba jakoś działać, coś robić, dlatego mam pomysł, ale powiem szczerze dość trudny do zrealizowania z zagranicy (gdzie aktualnie niestety mieszkam).

Dlatego postanowiłem poprosić na łamach Nowego Ekranu, Was administracjo, blogerzy, komentatorzy stwórzmy gdzieś w sieci (na przykład w NE) galerię ludzi szczególnie zasłużonych dla tępienia wszelkich zachowań patriotycznych.

Galerię „ludzi zasłużonych w szczególny sposób” , taką ze zdjęciem twarzy oraz w miarę możliwości opisem, co ów „anioł stróż” uczynił, numerem służbowym itp.

Możemy to zrobić tylko razem, na pewno każdy kto był ostatnio na Krakowskim Przedmieściu ma w swojej kolekcji zdjęcia takich ludzi, musimy tylko te zdjęcia, filmy opisać oraz umieścić w jednym miejscu. Kiedyś, gdy "mniejszość" stanie się większością będziemy mieli gotowe archiwum z portretami ludzi szczególnie zasłużonych”, wtedy nadejdzie czas by tym ludziom podziękować, pochylić czoła i oddać im cześć za ich wkład w ratowaniu „Tusklandii”, za niezłomną postawę w biciu, popychaniu, szkalowaniu, za ich chamstwo i arogancję.

Stwórzmy swoistą „Hall of Fame” tym ludziom tak by kiedyś można było im podziękować. Wtedy, gdy będą starali się o należne emerytury za swoje poświęcenie a będą chcieli się wybielić, by wtedy mieć „twarde dowody” na ich „niezwykłą patriotyczną postawę, by kiedyś dostali faktycznie to, na co zasługują.

Administracjo, blogerzy, komentatorzy pomożecie?

 

BB

 

WAŻNE INFO

Kto jeszcze nie dotarł to informuję iż projekt "Hall of Shame" rozpoczął swoją działalność.

Autorem projektu jest kolega mustrum, wielkie dzięki.

"Wasze typy proszę przysyłać w jpgach o dużej rozdzielczości na adres hallofshame@nowyekran.pl

Zachęcam Was do robienia maksymalnej ilości zdjęć, przy czym najlepiej by były przynajmniej 2 ujęcia twarzy i wraz z jednym z nich widoczna blacha."

UWAGA UPDATE OSTATECZNY

Ze względu na planowane złożenie powiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej dnia 11:04:2011, Galeria Łobuzów została zarchiwizowana i dostarczona zostanie prokuraturze w formie wydrukowanej i elektronicznej. Internauci, tropcie nadużycia władzy dalej. Galeria wróci w nowej formie.

 

Autorem zdjęcia tytułowego jest John May.

Pozostałe zdjęcia z interwencji Staży Miejskiej autorstwa John May.

Inne zapisy autora:

0

Bartolini Bart

Rodacy- nasz rzad stoi nad przepascia pomózmy mu zrobic krok na przód. Pomozecie?

40 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758